Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele drzwi rozebrałem w B5, ale styropianu tam nigdy żadnego nie wiedziałem.
Jest Ariel taki jakby rogal na pokach bpczka w czepiony w przednich jak i tylnych drzwiachc60d30f0d59bdb61gen.jpg Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nawet miejsce na to jest. Tylko za co on dokladnie jeszcze sluzy tam?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nawet miejsce na to jest. Tylko za co on dokladnie jeszcze sluzy tam?;>

 

Pewnie usztywnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy i koleżanki :)

 

Ostatnio wpadłem w sobotnią noc na białego passka 3BG w Gdańsku. Znaki charakterystyczne to pomarańczowe wstawki w atrapie i napis "Niemiec trzymał pod kocem" lub coś w ten deseń :P Blachy oczywiście Wasze, ale nie pamiętam czy ZK czy ZS, bo byłem dosyć wcięty :) Przyznawać się kto odwiedza osiedle moich teściów :)

 

zapewne chodzi o kolege MOŁ`a http://forum.vw-passat.pl/threads/143126-MOŁa-Biały-Niemiec :)

Edytowane przez Orson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest Ariel taki jakby rogal na pokach bpczka w czepiony w przednich jak i tylnych drzwiach

No bez kitu jest :) Mój błąd, nie wiem dlaczego, ale szukałem w myślach białego kawałka styropianu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto by pomógł mi w założeniu i zakodowaniu multifunkcyjnej kierownicy, tempomatu i BT.

Ewentualnie może być jakiś zakład

 

Pomoże ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogoś kto by pomógł mi w założeniu i zakodowaniu multifunkcyjnej kierownicy, tempomatu i BT.

Ewentualnie może być jakiś zakład

 

Pomoże ktoś??

Mr.X pogadaj z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czemu przy 100 km/h i powyżej prowadza mi samochód ? Z góry dzięki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie "tragedia" sie stala moze cos ktos pomoze - moje cc (b6) nagle zwariowalo, glosne pikanie, nic nie odpala , wszystko niemaleze miga na zegarach, szyby skokami zjezdzaly w doł, wycieraczki tez same sie wlaczaja i tez skokami pracuja, swiatelka migaja itp po podlaczeniu do kompa wiele rzezcy nie chce wogole zczytac a to co z czytuje to 1000000 bledow ABS, Hamulce, Poduszki itp . wiele opisow w tych bledach jest jako "blad sporadyczny" i cos o nicskim napiecu. Pedal hamulca twardy . ????

 

sprawdzilem miernikiem aku i niby pokazje 11,33 . najgorsze jest to ze samochod jest w garazu podziemnym i nawet nie wiem czy jakas laweta mi go wyciagnie ?

 

Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podmien aku na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekkim podladowaniu aku prostownikiem wszystko odpalio, full bledow ale auto jedzie i wydaj sie ze wszystko dziala i ok, czesciowo saksowalem ale niektore bledy nadal sa, po jakies 30 min wchodzenia we wszystkie sterowniki i kasowania tych bledow , wszystko sie pojawilo znowu jak na samym poczatku... czyli chyba aku ? chodz dziwne bo auto 3 lata i juz problem z aku??

Edytowane przez Sebastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa. Zalatw dobre aku. Wykasuj bledy i zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być przygotowanym, że po 2-ch latach aku nadaje się do wymiany. Z drugiej strony jednak, są i takie co wytrzymuja 7 lat. Osobiscie uważam,że 2-3 lata, to standart zycia aku i trzeba się szykowac do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci jakiegoś dobrego magika od klimatyzacji? Wymieniona cała, wszystkie węże, nabita, sprężarka działa, ale klima nie chce sie załączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba być przygotowanym, że po 2-ch latach aku nadaje się do wymiany. Z drugiej strony jednak, są i takie co wytrzymuja 7 lat. Osobiscie uważam,że 2-3 lata, to standart zycia aku i trzeba się szykowac do wymiany.

 

wlasnie w poprzednim aucie aku wytrzymal 7 lat dlatego troche sie zdziwilem zwlaszcza ze auto stoi zawsze w garazu o stalej temperaturze czy to zima czy lato zawsze swoje 15 stopni ma ... po naladowaniu prostownikiem przez cala noc, wszystko wrocilo do normy , bledy skasowane i narazie jes ok ale pierwszy raz zobaczylem ze auto moze takie cuda odstawiac jak mruganie swiatlami szyby skokami zjezdzaja samoczynnie totalna dyskoteka na zegarach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności