Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam z izby przyjec szpitala na unii lubelskiej korde 19 zaraz kolacjq bedzie
Ty lepiej do roboty zasufaj, a nie sie po szpitalach opitalasz ;). Juz na jedna szeregowa co ledwo do sluzby wstapila, robia kwity na zwolnienie z pracy, bo mozdzek mniejszy niz u wrobla. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej do roboty zasufaj, a nie sie po szpitalach opitalasz ;). Juz na jedna szeregowa co ledwo do sluzby wstapila, robia kwity na zwolnienie z pracy, bo mozdzek mniejszy niz u wrobla. ;)

 

Wiem, słyszałem ;] ciekawe jak ona w Piątek, szła w defiladzie :] po trzeźwemu czasami ciężko utrzymać równowagę, a tu po %% ;]

Z żoną w szpitalu byłem, została na badaniach ja musiałem po córkę jechać.

Najgorsze że wzięli krew do badania, i podejrzewają dziwne rzeczy :/ byle w szpitalu nie została.

 

Dzisiaj od rana zapierd.... przy Konspektach :/ aż mi się mózg zagotował ( mobilizacyjne czy cuś takiego )

 

P.S.

To ja ostatnio odbierałem telefon, i odebrałem wiadomość " Ramówkę, w wersji elekt. proszę przynieść" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mobilizacyjne czy cuś takiego
Ano czekamy czekamy na spoznione kwity ;)

 

---------- Dodano o 21:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:03 ----------

 

" Ramówkę, w wersji elekt. proszę przynieść"
Medyk? ;) Trzeba bylo sie przedstawic jako Okruszek ;)

 

Jaki ...rwa Okruszek? ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano czekamy czekamy na spoznione kwity ;)

 

---------- Dodano o 21:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:03 ----------

 

Medyk? ;) Trzeba bylo sie przedstawic jako Okruszek ;)

 

Jaki ...rwa Okruszek? ;) ;)

 

Te konspekty co robie to nie moja branza, pomagam bo jak sie patrze jak sie kapia kto ma zrobic to mnie krew zalewa, dorosli ludzie.

Kpr. od czego sa, ale szkoda gadac.

 

A nastepnym razem jak bedziesz dzwonil, to podam crypto haslo "Łzy Sołtysa" zartuje ładnie sie przedstawie i powiem ze okruszek z tej strony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś z was jakiś namiar na noclegi w centrum Kołobrzegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś z was jakiś namiar na noclegi w centrum Kołobrzegu?

oj chyba się spóźniłeś :) sunrise lada dzień a ty dopiero mety szukasz? daj spokój tam tyle będzie młodych i gorących "pierwsi" ze na bank się w jakieś wtulisz i pod chmurka zaśniesz jak niemowlę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj chyba się spóźniłeś sunrise lada dzień a ty dopiero mety szukasz? daj spokój tam tyle będzie młodych i gorących "pierwsi" ze na bank się w jakieś wtulisz i pod chmurka zaśniesz jak niemowlę
Ta a moją to mi się da wtulić szczota w łep i do Nowogardu :P:) won

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta a moją to mi się da wtulić szczota w łep i do Nowogardu won

 

a widzisz.... :P a dziadek zawsze powtarzał by nie targać drewna do lasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Jarku teraz tak ciepło ze po co nocleg nad morze i nockę masz z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Czy u Was też odczuwalny jest lekki spadek mocy przy włączonym climatronicu? Powiedzmy trzeba przeciągnąć o te 300-400 obrotów więcej niż zwykle, żeby się auto nie zdusiło na wyższym biegu z niskimi obrotami? Czy to tylko u mnie tak.. miał ktoś podobne objawy i czego one mogą dotyczyć?

 

Nie ma różnicy czy PB czy LPG, na ECON śmiga normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu cala noc to ja bede balowal a pozniej potrzebuje zrobic drzemke na pare godz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma różnicy czy PB czy LPG, na ECON śmiga normalnie.
Klima pare konikow zabiera, wiec przy Twoim silniczku i masie auta, moze byc to odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silniczku

 

tak, wiem :hym niestety kierowałem się cenami OC, a auto mam na siebie, poprzedni Golf Mk3 też był 1.6.. w przyszłym roku będę miał już 60% zniżek i żadnej zwyżki za wiek, bo 26 mi stuknie w listopadzie ;) także planuje przesiadkę na B6 1.8 co najmniej - czekam jeszcze na instalację gazową bez dotrysku PB.

 

 

Klima pare konikow zabiera, wiec przy Twoim silniczku i masie auta, moze byc to odczuwalne.

 

no ok, więc wszystko jasne.. najpierw bałem się, że lpg się rozregulowało, a dopiero co przegląd robiłem ale później sprawdziłem na pb i też troszkę słabiej ruszał i trzeba go kręcić na delikatnie wyższe obroty, żeby była płynność po zmianie na wyższy bieg.

 

dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest instalka bez dotrysku dla 1.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież jest instalka bez dotrysku dla 1.8

 

O:sorry nie wiedziałem nawet, myślałem że obecne osiągnięcia technologiczne są na poziomie twojej instalacji do TFSI :hyhy

 

Mówimy o 1.8 TSI (160KM) tak? Bo 1.8 to chyba tylko ten jeden silnik w B6 występuje.

 

Czyli powolutku trzeba gromadzić kasiorkę na przyszły rok !

Edytowane przez dybecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie do tsi, wejdż na stronę vialle albo prins.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chlodne powietrze z klimy macie w swoich B5 w tych upalach?

 

Dzisiaj na poczatku mialem min 12C, a dopiero za ktoryms razem schlodzilo mi do 7C.

Na zewn. 33C.

Kanal 8 climatronica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolego robiłem test u siebie i na początku pokazywało 37,5C przy zewnętrznej 32C ale po 10min spadło do 10C na wolnych obrotach i trzecim biegu wentylatora. Bo później zwiększając obroty spadało do 5,5-6,0C tak samo na mniejszym biegu wentylatora temperatura spadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie pytanie do was.

Dzisiaj znalazlem przyczyne skrzypienia, oraz mam pytanie czy wahacze ktore sprawdzam na filmie sa napewno do wymiany.

 

Wedlug mnie wszystkie 4 do wymiany :/

 

Jakos jak jakosc, ciezko krecic i sprawdzac ;]

 

[video=youtube;NIPWQ380Z-M]http://www.youtube.com/watch?v=NIPWQ380Z-M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie ktos ci dokrecil wachacze zanim opuscil kolo i pozrywalo gumy w pierwszym przypadku.

Drugi z kolei ten gorny to ktosladnie mlotkiem maltretował to gniazdo :D

Generalnie w 99% przypadkow predzej wymienia sie wachacze bo maja luzy na sworzniach a nie na gumach, chyba, ze byly dokrecane przed postawieniem naziemie z kołem we wlasciwej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności