Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

stał od około 16, do 19 minimum, bow tych godiznach tam jeździłem, stawiają go zaraz za barierkami jak sie wysepka zaczyna, widać go jak jest się wcześniej na łuku, jak nic nie stoi to się nie zwalnia:d
Mozecie zarzucic zblizenie miejsca z google? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie pierwszy;) szkoda sosu tylko,ale awizo mozna zawsze odebra po14dniach i poznoejbodeslac im pisemko po kolejnych 14 itd ;) zleci miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale z tego co wiem, ludzie bawią się w samowolkę jeśli chodzi o spłatę.. w tytule przelewu wpisując np "rata 1" czy "rata 1 z 10" :> działa to?? raczej miałem małe mandaty za piwko w rzekomo publicznym miejscu i płaciłem jednorazowo..

 

 

Mozecie zarzucic zblizenie miejsca z google?

 

Mariusz, dałbym screen, ale w pracy zablokowane mam google maps :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę jeszcze nie trzeźwym umysłem może byśmy zrobili jakiś spocik na Paintballa? Bądź coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoi dokładnie pod kładką przy basenie górniczym. Kiedyś tam było przejście dla pieszych.

 

A jak macie konto na fejsie to poszukajcie grupy "suszą szczecin" to będziecie w miarę na bieżąco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh

**** na maxa.

Widzę chłopaki nie trzymaliście kciuków ! ! !

Opier.... plac :/ na własne życzenie.

Na łuku cofając, naczepą najechałem na linie, najgorsze że kur.... widziałem TOR jazdy przyczepy, zamiast się zatrzymać zrobić podjazd do przodu to jak jak te ciele na rzeź do tyłu !!!!!

Ehh i 250 PLN do kasy poszło.

 

Ale jestem na siebie wkur..... na MAXA !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pisałem nie dawno , patrz i koryguj , i stanowczo podchodź do egzaminu , następny raz będziesz już wiedział jak to zrobić ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pisałem nie dawno , patrz i koryguj , i stanowczo podchodź do egzaminu , następny raz będziesz już wiedział jak to zrobić ,

 

STASIO teraz jak myślę co odje.... to normalnie SAMO UKARANIE :/

ehh chyba przed następnym egzaminem na rozmowę do ciebie przyjadę ;] z kawą

 

"Młode wilki, posłuchajcie starego Wilka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak macie konto na fejsie to poszukajcie grupy "suszą szczecin" to będziecie w miarę na bieżąco

 

Artur, dopiero teraz promujesz? :P nawet nie miałem pojęcia o takiej grupie.. już dołączyłem ;) przyda się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeap ;) ja tez juz dolaczylem. Ponoc ten na basenie ma duza tolerancje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten na gdańskiej można mijać ponoć na tempomacie 89km/h.. ale ten śmietnik nie wiem, stał ponoć dosyć długo, bo już od 16:30, ja jechałem mniej więcej 19:45 - może już nie był aktywny, albo coś :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ten śmietnik nie wiem, stał ponoć dosyć długo, bo już od 16:30, ja jechałem mniej więcej 19:45 - może już nie był aktywny, albo coś
Śmietnik jest aktywny tak długo jak przy nim siedzi strażak wiejsko-miejski. Tak że spodziewaj się... chyba że trafiłeś na moment kiedy zwijali interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmietnik jest aktywny tak długo jak przy nim siedzi strażak wiejsko-miejski. Tak że spodziewaj się... chyba że trafiłeś na moment kiedy zwijali interes.

 

no trudno, poczekamy zobaczymy, w sumie też do końca nie jestem pewien ile jechałem, ale 70 co najmniej.. spoko, pół roku mają na pajdę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso chyba też czeka czy dostanie polecony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja z innego miejsca:d ja z 26 kwietnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo już czekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, 5 dni:D gdzies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha :D no ja tak jak mówiłem, to może bycć mój 1 taki przypadek więc nawet nie wiem jak sprawnie działa psiarnia w Szczecinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 30 dni mają na to? Ja w tamtym roku dostałem polecony jakoś w ciągu tygodnia, z tym, że nie ze Szczecina, a od znanej i lubianej przez wszystkich SM Karlino :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no teraz przepisy dopuszczają chyba do pół roku nawet O.o

 

chyba, że przepis obejmuje tylko fotoradary będące zamontowane na stałe, tak jak ten na gdańskiej.. a takie śmietniki raz tu raz tam, może traktowane są inaczej - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności