Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jak trafisz plastikowa zamiast gumowa - swiatopoglad sie troszeczke zmieni

 

skoro kupujesz maxgiry to nie ma sie co dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Ty w Nowogardzie robisz? Budujesz już most na Police

Nadzoruje już tą budowę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko, bo nie chce zakładać nowego wątku w dziale "Mechaniczny" "Diesel"

 

Mam wrażenie że paszczak lepiej zbiera się zaraz po odpaleniu silnika.

Jak silnik nagrzeje się ( 90C ) to mam wrażenie że jest troszkę gorzej.

 

Może tak być, czy to tylko moje odczucie.

Sprawdzić coś można VAG-giem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że paszczak lepiej zbiera się zaraz po odpaleniu silnika.

Jak silnik nagrzeje się ( 90C ) to mam wrażenie że jest troszkę gorzej.

W B2 z dieslem 1.6 też tak miałem, ale nie wiem dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że paszczak lepiej zbiera się zaraz po odpaleniu silnika.

Jak silnik nagrzeje się ( 90C ) to mam wrażenie że jest troszkę gorzej.

Pierwsze co pomyślałem to turbina - znalazłem nawet pewien wątek, ale przeczytaj sobie w nim ostatni post - http://forum.vw-passat.pl/threads/40456-Zimna-turbina-lepiej-ciagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny z Goleniowa lub okolic, żeby obejrzał dla mnie to autko bo nie chcę na darmo jechać, a jakby był ktoś bliżej i miał chwilę wolnego czasu to proszę o pomoc

http://tablica.pl/oferta/opel-corsaa-d-CID5-ID2Q9ln.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie wiecie gdzie moge szybko i tanio podpiac sie pod kompa bo mam maly problem w moim paszczaku chcialbym tanio sprawdzic pod kompem czy mam jakies usterki do usuniecia i je usunac ale problem mam tez taki ze pracusiuje do 17 od pon. do pt. a w sb do 14 a wiekszosc warsztatow jest wlasnie do tych godzin otwarta wiecie gdzie jest jakis otwarty dluzej tak do 18 jakis warsztat z kompem by podpiac sie paszczakiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłby ktoś chętny z Goleniowa lub okolic, żeby obejrzał dla mnie to autko bo nie chcę na darmo jechać, a jakby był ktoś bliżej i miał chwilę wolnego czasu to proszę o pomoc

http://tablica.pl/oferta/opel-corsaa...5-ID2Q9ln.html

 

widac, ze jakas wiocha to sie dowiedz konkretnie skad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad teraz to wszystkie na super glu zamontuj

 

---------- Dodano o 21:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:51 ----------

 

żeby obejrzał dla mnie to autko
co konrado autko zmieniasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany szybkie pytanko> Temat klima "[h=2]Dysza rozprężna/dławik[/h] " gdzie kupić ?? od reki (ale nie w aso)

Edytowane przez jupik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie wiecie gdzie moge szybko i tanio podpiac sie pod kompa bo mam maly problem w moim paszczaku chcialbym tanio sprawdzic pod kompem czy mam jakies usterki do usuniecia i je usunac ale problem mam tez taki ze pracusiuje do 17 od pon. do pt. a w sb do 14 a wiekszosc warsztatow jest wlasnie do tych godzin otwarta wiecie gdzie jest jakis otwarty dluzej tak do 18 jakis warsztat z kompem by podpiac sie paszczakiem??

 

Moge podpiac...tylko musialbys podleciec na slonko bo mam unieruchomione auto chwilowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak standardowo wygląda instalacja antenowa w B5? Jest stopka z krótkim kabelkiem i wtyczką czy z długim kablem prosto do radia?

 

bo kupiłem tą http://allegro.pl/antena-vw-passat-b5-golf-4-skoda-fabia-octavia-i3211886018.html nie zagladając pod tylną lampkę z podsufitki i nie wiem czy te 30zł nie posiałem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jak standardowo wygląda instalacja antenowa w B5? Jest stopka z krótkim kabelkiem i wtyczką czy z długim kablem prosto do radia?

wszystko zalezy czy masz antene ze wzmacniaczem czy bez ... wylutuj oryginal ze sojej anteny i podlutuj do nowej - i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jak będę miał już nową w rękach to się tym zajmę.. mam nadzieję, że sama stopka wystarczy i nie będę musiał puszczać całego kabla do radia ;)

 

tak na dobrą sprawę to tylko RMF Fm i ZET'ka chodzą mi w miarę bezproblemowo.. jadąc w stronę morza jednak również zanikają, także koniecznie muszę coś z tym zrobić, bo już mnie czasem krew zalewa.. tym bardziej, że chciałbym jednak ori zmienić na coś z usb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema :kumple

 

czyje jest złote kombi b5fl, pod przednia rejestracją ze 4 jakieś małe halogeny, blacha ZS i wlepa po lewej? bo dzisiaj mijałem we wrocławiu :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
długim kablem prosto do radia?
maciek jest taki jaki kupiłeś jest dalej dokręcana bynajmniej tak miałem u siebie bo cos nie odbierało mi radio wiec zagladnołem tam i była wypięta ale oprócz tego jeszcze miałem podłączony jakiś rozgałęźnik antenowy który miał podpięte nawet napięcie (12V ) może i jest u ciebie takie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok jak będę miał już nową w rękach to się tym zajmę.. mam nadzieję, że sama stopka wystarczy i nie będę musiał puszczać całego kabla do radia

 

zalezy bo w paskach byly dwie koncowki z tych anten. Ja kiedy chcialem kiedys odkrecic i ukrecilem gwint i wzialem od sasiada sama to stopke to okazalo sie, ze ja mam zenska a tamta byla męska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok godz:10:00 widziane niebieskie / granatowe kombi o nr. ZST 31VY zaparkowane wzdłuż płota przy JW1749 ;]

Czyje to ;] bo byłem na JW 1749

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ok godz:10:00 widziane niebieskie / granatowe kombi o nr. ZST 31VY zaparkowane wzdłuż płota przy JW1749 ;]

Czyje to ;] bo byłem na JW 1749

 

Miaras, jest odpowiedni temat do pozdrowien napotkanych kierowcow i ich aut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK JEST ! ! ;] zachowałem się jak młody forumowicz ;] pad na cyc i 50 ;]

 

Pozdrawiam ;] już w PL, bo dużo osób wróciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności