Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

pad na cyc i 50
Jak tam wolisz ;)

 

---------- Dodano o 20:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:33 ----------

 

już w PL, bo dużo osób wróciło.
Jeszcze 9 dni ;)

Siedze w Bagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To życze powrotu bez większym incydentów ;]

Edytowane przez okruszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zalezy bo w paskach byly dwie koncowki z tych anten. Ja kiedy chcialem kiedys odkrecic i ukrecilem gwint i wzialem od sasiada sama to stopke to okazalo sie, ze ja mam zenska a tamta byla męska.

 

bez zajrzenia pod podsufitke się nie obeszło.. zdjąłem ta listwe tylną z zatrzasków i wyjąłem lampkę i ze stopki wychodzi jeden kabel, czarny, grubością myślę odpowiadający temu z aukcji

 

ale żeby zacząć tam odkręcać i mieć w miarę wygodnie to chyba i tak musze listwy ze słupków zdjąć bo nie chcę podsufitki uszkodzić jak za mocno odegne :/ nie ufam temu :P

 

##########

 

i z innej beczki.. ma ktoś na zbyciu siłownik maski ?? padł mi jakiś czas temu, ale nie musiałem pod maskę zaglądać więc chwilowo olałem sprawę no ale przy wymianie żarówki już mi się ciśnienie podniosło :D :D mam nadzieję, że we wszystkich B5 były takie same..

 

##########

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyje jest złote kombi b5fl, pod przednia rejestracją ze 4 jakieś małe halogeny, blacha ZS i wlepa po lewej? bo dzisiaj mijałem we wrocławiu

Devill czy jakoś tak. Weso albo Zejni chyba będą lepiej kojarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, mieszka teraz we wrocku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś na zbyciu siłownik maski
Maciek zmierz jakie długie masz może cos znajdę u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciek zmierz jakie długie masz może cos znajdę u siebie

 

OK dam znać ok. 15:30 ;) ale na allegro standardowe mają 72,2 cm.. także myślę, że tyle właśnie będzie

Edytowane przez dybecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś na zbyciu ''kratki'' osłony halogenów w zderzaku?

już drugi raz mi ukradli, wiec nowych nie ma co kupować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ma ktoś na zbyciu ''kratki'' osłony halogenów w zderzaku?

już drugi raz mi ukradli, wiec nowych nie ma co kupować...

 

kup zamienniki, ja kupowalem za 20zl/sztuka+8 przesylka i w zeberku wywierc mala dziurke przez ktora przewlecz plastikowa opaske zaciskana. Ja do zaslepki haka z przodu tam robilem o wąż odklimy bodajze na dwie opaski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup zamienniki, ja kupowalem za 20zl/sztuka+8 przesylka i w zeberku wywierc mala dziurke przez ktora przewlecz plastikowa opaske zaciskana. Ja do zaslepki haka z przodu tam robilem o wąż odklimy bodajze na dwie opaski
28zł za zamiennik a w ASO chyba ori 35zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28zł za zamiennik a w ASO chyba ori 35zł

na alledrogo chyba za 32 zl szt., brałem jakiś czas temu ale pojeździły dokładnie 4tyg i znów jakiś skur... złodziej sobie pożyczył :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na alledrogo chyba za 32 zl szt., brałem jakiś czas temu ale pojeździły dokładnie 4tyg i znów jakiś skur... złodziej sobie pożyczył
Grzesiu to jest temat chodliwy, przerabiałem u siebie to również przy kradzieży jeszcze mi uszkodzili mi szkło halogenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ma ktoś na zbyciu ''kratki'' osłony halogenów w zderzaku?

już drugi raz mi ukradli, wiec nowych nie ma co kupować...

 

mi też dwa razy lewą kratkę pociągnęli dlatego teraz każdą z nich mam przykręconą na dwa małe wkręty i od tamtej pory mam spokój, kratki są na swoim miejscu ;) albo zrób tak jak Mateusz pisze i zamocuj je na opaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zeberku wywierc mala dziurke przez ktora przewlecz plastikowa opaske zaciskana.
Sluszna uwaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opaskę ?? To jak kołpaki na nie wiązali. Dobre nożyczki i po opasce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opaskę ?? To jak kołpaki na nie wiązali. Dobre nożyczki i po opasce.
Z kolpaka latwiej ja sciagnac bo jest widoczna i latwo dostepna, a przy kratce to sie trzeba nagimnastykowac. Jak nie schodzi za mocniejszym pociagnieciem to zlodziej sobie raczej odpusci, bo musi sie schylac, klekac, swiecic latarka i manewrowac nozyczkami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Jericho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciek zmierz jakie długie masz może cos znajdę u siebie

 

awww zapomniałem wczoraj :P zmierzylem dziś rano, jest standardowy 72cm z groszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spróbuje cos poszukać i dam znać co do kratek przód to najlepsze zabezpieczenie jest wkręcenie małego wkrętak i przykręcenie go razem z ramką robiłem tak u siebie i tak jeszcze pod wierciłem otwór ze łeb śruby się schował i czarną delikatnie farbą zamalowałem maskowanie było super, i tak właśnie tu paru tak zrobiłem, bo tez zawijali te kratki, i maja spokój , z kradzieżą tych kratek ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opaskę ?? To jak kołpaki na nie wiązali. Dobre nożyczki i po opasce.

 

jak masz pampersa pod silnikiem to nozyczkami nie podejdziesz. jedynie tapeciak, ktory i tak trzeba wiedziec gdzie wsadzic :D

ja wiedzialem jak zamocowalem i sie meczylem 10min a co dopiero ktos po ciemku i bez takiej wiekdzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności