Skocz do zawartości
Gość ppmarian

Jaki telefon do GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj jestem właścicielem MDA Vario, czyli SPV M3000 :) Jak uzbieram trochę kaski to się szarpnę na GPS i AutoMapę, na razie Passek pochłania wszystkie wolne fundusze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kip, a jak Ci sie sprawuje? Ja mam go od tygodnia i jeszcze troche to przez okno poleci.... :614: Od razu po zakupie byl trefny i bez serwisu sie nie obedzie :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, rozwiń swoją wypowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zawsze udaje mi sie go wlaczyc

2.Jak juz zatrybi po kilku minutach i podam pin potrafi sie zwiesic

3.Nie zawsze chce zeby podac pin

4.Zawiesza sie podczas pracy

5.Gubi zasieg

6. Logo idea zamiast orange ale nie zawsze

7.Nakladaja sie otwierane strony

8.Reset i hard reset nie pomaga

9.Wyskakuja bledy systemowe typu: brak FileSys.exe i InitTray w windowsie ale nie zawsze

10.Nie zawsze dziala ekran dotykowy

11. Wymieniac dalej???

 

Moim zdaniem system jest padniety ale podczas hard resetu z tego co wiem to WM 05 instaluje sie od poczatku ale to nic nie pomaga.

W tej chwili jak pisze posta jest wporzo ale nie wiem jak dlugo. Czekam na odpowiedz serwisu ( wyslalem maila ) kiedy go moge podeslac bo nie widze innego rozwiazania.Dodam jeszcze ze tel jest nowy i nic w nim nie grzebalem. Normalnie :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, spisuje sie bardzo dobrze, ale ja mojego sprawdzilem zanim zaplacilem :D Z tego co wiem to masz papiery (tez bywam na pdaclub ;)), wiec uderzaj prosto do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kip, tylko ja go kupilem na odleglosc tzn siorka mi go kupila i wyslala paczka. Tez bym go sprawdzil jak bym go sam kupowal :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że tak :D Niestety, chyba tylko serwis :/ Ja kupiłem używanego i mam nadzieję, że będzie z nim wszystko OK, bo nie mam gwarancji niestety :(

Ile dałeś za swojego? Ja chciałem kupić nowego za 1350, ale zwinęli mi go sprzed nosa :( i teraz mam używanego (w pięknym stanie, jak nówka) z folią (tandetną :D), kartą 256MB, drugą kaburą i ładowarką samochodową za 1200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kip, ja dalem w pomaranczy 170 zl :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

dlatego tez ja chce TYLKO nokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, no to wspolczuje, ja takiego naszczescie problemu nie mam :) ale nokii juz nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

Nokia i inne 'tylkotelefony' po zakupie MDA Vario wygladaja w moich oczach z funkcjonalnoscia jak te ceglowki za czasow Centertela. Pamietacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDA Vario i inne palmotelefony mają jednak podstawową wadę - nie da się naprawdę szybko wybrać jakiejś pozycji z książki telefonicznej bez użycia wybierania głosowego... Ale ta "wada" blednie przy ich zaletach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

Ja mam dodatkowo gwarancje (w komplecie z kontem bankowym platinum) na telefon wiec sobie go przetaktowalem i smiga pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDA Vario można bezboleśnie przetaktować do 240 MHz, powyżej tego zaczyna działać niestabilnie (informacja za http://www.pdaclub.pl )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

no i przy 240 wzrost wydajnosci jest jak dla mnie bardzo zauwazalny. nie sadzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie eksperymentowalem jeszcze z OMAPclock, ale to zawsze 1/3 mocy wiecej, a to na pewno da sie zauwazyc :) Przy firmowych 180 wiele rzeczy jest irytujacych... poza czekaniem na rozne rzeczy (zwlaszcza po zakonczeniu polaczenia) moglbym wymeinic chocby rwanie nagrywanych filmikow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

nawet nie wspomne o tomtom navigator i 30sec czekania na jego uruchomienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temacik troche stary ale czy mogöby mi ktos wyjasnic kwestie nastepujaca?: Mam w aucie navi, mam tez Nokie N70 i chcialbym mape Polski, ale do mojej navi w aucie musze miec oryginal (pirackich nawet nie ma) a narazie szkoda mi tych pieniedzy wiec pomyslalem o tym TOMTOMie ale za cholere nie wiem co to jest. Wiem ze mozna sciagnac mape Polski, ale jak z tym nadajnikiem i odbiornikiem GPS? Trzeba kupic specjalny czy moge jakos sie podlaczyc do tego, ktory mam w aucie? Tak jak krowie na rowie prosze wytlumaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal1980, musisz kupić dodatkowy odbiornik GPS na Bluetooth np.taki jak ja kupiłem LD-3W(300zł). Aktualnie mam wgraną mape Polski,Czech,Słowacji i Węgier chyba :P

Wszystko hula bardzo pięknie i prowadzi mnie z zamkniętymi oczami do celu, choć w małych miejscowościach jest lekki problem(z tymi oczami :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boommax, oj musze sie z tobą zgodzic w małych miejscowościach jest problem, szczególnie gdy sie używa Tom Tom Mobile !!! ale słyszałam że lepsza mapa i bardziej dokładna jest Auto Mapa.... w nastepnym tygodniu ja sprawdze :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności