Skocz do zawartości
Gość ppmarian

Jaki telefon do GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ppmarian

jaki telefon (tylko NOKIA) proponujecie zeby po dokupieniu anteny GPS i wgraniu mapy polski mogl sluzyc jako nawigacja w samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ppmarian, co do nokii to bedzie kiepsko bo nie ma jeszcze takiej ktora ma windowsa tylko sa na symbianie. Tez jestem zwolennikiem nokii ale niestety juz we wtorek bede mial SPV.Poczytaj w tym dziale mojego posta.

Ale jezeli chodzi o nokie to napewno N70, N90, http://www.nokia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

ale cos mi tu nie gra. przeciez sa gotowe do kupienia zestawy GPS z mapa PL do NOKIA laczace sie z telefonem przez Blu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ale nie bedzie to AutoMapa ale jakas inna ktora wspolpracuje z Symbianem http://www.pdaclub.pl/forum/index.php Co do AutoMapy to jest w tej chwili najlepszy produkt na rynku

http://www.automapa.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

kuczlaw, zobaczymy jak tom toma dopracują co powiesz :) W tej chwili tom tom mobile edition ma 26% pokrycie terenu na polskę ale jak dopracują go jak np. pokrycie niemców czy anglii gdzie jest 99% to zobaczysz że to nie takie głupie. Dla porównania wziąłem mapę niemiec na koma i książkową to ta książkowa nie miała niektórych dróg które były na komie. A co do modelu to jaki chcesz byle by był to z symbian os7 czyli od 6600 w zwyż. Ja mam 6600 i na początku przyszłego miesiąca kupuję GPSa do niego więc sobie zobaczysz jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MildekB4, zgadzam sie z Toba ale na razie TomTom nie jest idealny.....widzialem skany z mapy Niemiec i sa dobre. A wiec tylko czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

Wszystko kwestia czasu. ppmarian, czy opłaca ci sie kupować telefon + GPS bluetooth? Za podobną kaskę już kupisz palmtopa który jak widziałeś z telem się nie równa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

telefon mi przysluguje sluzbowy a plamtop nie :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ppmarian, jak chcesz nokie, to bierz N70. sciagasz sobie do niej TomToma, mapy sa w necie. Fakt polska ma pokrycie 26%, ale powiem Wam, ze bylem tydzien temu nad morzem i zaskoczylo mnie to, ze w takich miastach jak Sarbinowo, Hel, Jurata, Wladyslawowo ulice byly praktycznie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek
mapy sa w necie
, jeśli chodzi o mapy to nie problem, mam też polskie głosy do tom toma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
, jeśli chodzi o mapy to nie problem, mam też polskie głosy do tom toma :)

pewnie nie tylko Ty masz ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

Pewnie nie, tylko ciekawy jestem czy te z Windows Mobile Edition pasują pod symbiana :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie testowalem ale slyszalem ze nie. A jak sie sprawuje TomTom na nokii? Trzeba miec odbiornik GPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzeba miec odbiornik GPS?

wiesz kuczlaw, zeby odczytac pozycje wrecz niezbedny jest odbiornik GPS :) i niewazne czy to nokia, czy sony, czy spv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, no domyslam sie bo inaczej nie da rady ( mam do czynienia z tym w robocie ) czyli masz odbiornik GPS przez BT z phonem, jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli masz odbiornik GPS przez BT z phonem, jaki?

nie, jeszcze nie zakupilem :) ale narazie radze sobie bez odbiornika GPS :) i jak narazie moj sposob korzystania z mapy mnie nie zawodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_,

nie, jeszcze nie zakupilem ale narazie radze sobie bez odbiornika GPS i jak narazie moj sposob korzystania z mapy mnie nie zawodzi

no wlasnie to mnie interesuje jak to robisz?

ps. dawaj na chat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o telefon to ja bardzo polecam SPV M3000 (u Orangutana) lub MDA Vario (to samo w Erze), ew. MDA Compact II (również Era) - masz palmtopa jako telefon :) Sam się przymierzam bardzo mocno do Vario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kip, jutro kurier mi przywozi SPV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość binary

polecam mda vario, mam od pol roku w t-mobile, najlepszy telefon+pda na swiecie. dodatkowo mam 2gb karte i cala europe z tomtom'em i zewn. gps'em. wszystko dziala pierwszorzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności