Skocz do zawartości
Gość luki88

Ile palą wasze passaty?

Rekomendowane odpowiedzi

No a u mnie jest chyba coś nie tak:

Ostatnia trasa święta średnie 4,7 (nawet był moment ze 4,4)naprawdę ekonomicznie do 100km/h wiec to chyba ok. Ale jeżeli chodzi o miasto tez ekonomicznie do 2000tys/obr a wychodzi 8,5-9 czy to norma WSKAZANIA KOMPUTERA ALE OBSERWUJĄC TANKOWANIA SIĘ POTWIERDZA?? B5 kombi 110 KM Afn przebieg 340 kapcie 16" 205/55 jeszcze zimowe. Co może być przyczyna wiem ze pod VAG podłączyć muszę - i tu od razu pyt moze jest ktos z kolegow na forum z Płocka lub z okolic który by pomógł z VAG-iem ??

 

Pozdrawiam wszystkich

byla zima po miescie te spalanie jest ok przynajmiej mi sie tak zdaje 340 tys sporo wiec jest ok jak dla mnie .Sprobuj jeszcze wlac do baku ten magiczny plyn do czyszczenia wtryskow i wymien filtr pow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie filtry wymienione 5 tys temu.A spalanie podaje po zimie ,w zimę nawet 11 litrów bywało !! Jaki magiczny płyn do czyszczenia wtrysków?? i Czy to pewny produkt? Nie szukałem jeszcze na forum :niekumam czy jest jakieś ryzyko po użyciu tego specyfiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam paska 2.0 16v po lekkich modyfikacjach <186 kucy> i siorbie srednnio w miescie 12-13 litrow LPG a w trasie 7.5l a noge mam ciezka

a świnie latają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen zbiornik czyli 101 l i przejechane 1580 km,nie szybciej niż 140, trzy osoby bagaże,klima non stop,średnia niecałe 6,5l aha gumy 205

Edytowane przez jaaano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pass b3 variant 1.9 TDi 90 km (silnik z b4- auto przedstawiałem w dziale moje auto), zatankowałem 60 litrów, zrobiłem 1360 km. Prędkość przelotowa do 100 km/h, trasa turystyczno- krajoznawcza, gumy 195/50/15. 3 osoby dorosłe + walizy w bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b3 2.8 kombi 11litrów LPG na trasie po miescie do 20 dochodzi

butla 45litrów w praktyce to 40litrów gazu starczłla na niecałe 250km

na bezynie nie sprawdzane spalanie

Edytowane przez sparki83 VR6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4 2.8 kombi 8 litrów po trasie ok. 120km/h, po mieście max 12 przy cegle w bucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3 1.8 LPG:Miasto 17l/100km Trasa 14/100km

PB98:------ 11/100km ----- 9/100km

 

Gazu duzo pali ale nie wiem dlaczego:P, wszystkie filtry wymienione ,parownik po regeneracji moze mam za ciezka noge:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój RPek nigdy nie spalił więcej niż 12L LPG po mieście.

Na trasie wyrabiał się bez problemu i oszczędzania w 10L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem juz tyle razy u gazownikow i to roznych i ustawiali roznie ale nic nie zdzialali, jak bylo ze spalal w trasie 10l lpg to max predkosc na gazie 120km/h, teraz moze duzo pali ale 179 km/h leci na gazie(ost. robilem pomiar na obwodnicy Garwolina tr. Lub-Wa-wa)po przelaczeniu na paliwo wycisnol do 187km/h ,wiecej sie nie dalo bo droga sie konczyla:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś masz na bank zrypane. Mój na LPG licznikowe 180 szedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś masz na bank zrypane. Mój na LPG licznikowe 180 szedł

 

Wystarczy że masz inne koła i już jest przekłamanie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy że masz inne koła i już jest przekłamanie

Jeśli chodzi o mnie to miałem 185/65/14 czyli fabryka. A co do wysokiego spalania to najpierw zaczął bym od sprawdzenia lambdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B4 2.8 kombi 8 litrów po trasie ok. 120km/h, po mieście max 12 przy cegle w bucie

Zazdroszcze;]. Mam takie w 2.0 8v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów na forum. Jestem z Krakowa a wiadomo jak jest zapchane. Mam paska 1,8 90km+gaz. Nigdy nieudało mi się zejść poniżej 12 litrów gazu a zdaża się ze dochodzi do 14. Jestem zawodowym kierowcą i potrafię jeżdzić oszczędnie bo za przepały się płaci.Piszę dlatego że mnie śmieszy jak ktoś pisze że pali jemu do 10 litrow gazu w mieście na trasie ten model samochodu przy szybkości między 120 a 140 potrafi spalić do 7litrow benzyny a gazu do 10 litr. Miałem golfa 1,6 101km ten faktycznie przy lekkiej nodze palił do 10litr gazu.Pozdrawiam sulek z Krakowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem golfa 1,6 101km ten faktycznie przy lekkiej nodze palił do 10litr gazu.Pozdrawiam sulek z Krakowa

Mi z kolei Audi B4 Avant z tym motorem na sekwencji paliło więcej niż Passat 1.8 na mikserze i II generacji.

Pasek najmniej spalił mi 8,2 LPG/100km w długiej trasie przy delikatnej jeździe, nie przekraczając 120km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mój w trasie pali 7l-8l do 120-130km/h,a w miescie (wawa)przy normalnej jezdzie 9-11,a w korki i 13,5 sie trafiło.

passek nie jest zagazowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest temat o 35I !!!!!

 

mi dzisiaj VR6 przy łagodnym bucie na trasie spalił 7.8l :) max 100km/h

 

jak widać da się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zepsuje statystyki :D Mój 2,0 (9A) 136 kucy pokazał na MFA spalanie 99,9litra na 100km-ów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności