Skocz do zawartości
Gość duli

Rozkład i wymiary głośników w B3

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszeniak

Shaggy, to zalezy jeszcze od auta bo do kombi tomoze i w dzwi ale do sedana w pułke bym wsadzał zdecydowanie ewentualnie wycinając wieksze otwory w tej blasze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak mogę sprawdzić czy mam głośniki z tylu (w bagażniku) czy muszę do tego zdejmować wszystkie plastiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinieneś je widzieć, a jak nie widzieć to przynajmniej usłyszeć :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzysz boczny schowek, to powinieneś je wymacać :)

 

Pod warunkiem, ze masz sprytne raczki :D

 

Albo w opcji strojenia głośników w radiu znajdź opcję FAD, i ustaw maksymalnie na tył, i zobaczysz, czy gra, czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczyc nie da rady chyba ze ktoś zdarl material z osłony

wymacac moze sie da ale trzeba bedzie gietych raczek

najporsciej usłyszec albo rozbierac plastyki ponadto u mnie były tylko 2 kable na przód lewy i prawy więc możesz też wyjąć radio i zobaczyć ile kabli dochodzi ci do kostki głośnikowej.

ogulnie w kombiakach nie montowali z tyłu nie wiem dla czego kumpel B3 nie ma, siora B4 nie ma, ja B4 nie miałem ale już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie było.

Brakowało mu nawet kabli, i trzeba było ciągnąć nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, pomimo że w aucie mam 8 fabrycznych głośników, to z tyłu też głośników nie mam, nie mam tam tez kabli, ale nie zamierzam też ich tam zakładać, te 8 szt wystarczająco gra jak dla mnie

sprwadzić obecność głośników możesz tez igłą, delikatnie i z wyczuciem igłą przebijasz ochronny materiał wklejony w plastik, najlepiej gdzieś po zewnętrznej kratki i przyrządem tym "macasz" aż uzyskasz odpowieć o oecności bądź absencji głośniczka w tym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

a jakie miales fabryczne radio?? i czy masz w tylnych drzwiach glosniki?? i czy masz w przednich drzwiach glosniki??

jak masz tylko na desce z przodu to masz w bagazniku (chyba ze ktos wywalil)

jak masz w przednich drzwiach to masz w bagazniku

jak masz w przednich drzwiach i w tylnich drzwiach to napewno w bagazniku nie masz ;-) pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz w przednich drzwiach to masz w bagazniku

 

tu się nie zgodzę, szwagier w pasku ma w desce i drzwiach przednich a w bagażniku nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak edde, mam 8 głośników:

z przodu 4 - na podszybiach i w drzwiach (jedne nisko drugie wysokotonowe)

z tyłu mam w dzwiach coś ala jak z przodu plus tweeterki koło otwierania drzwi

z tego co sie orientuje w bagażniku po bokach to są tylko atrapy i głośników tam nie montowano bynajmniej w B4

a jak było w B3 to niestety nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas
tu się nie zgodzę, szwagier w pasku ma w desce i drzwiach przednich a w bagażniku nie ma

to moze mial mega uboga wersje przeznaczona na kraje afrykanskie albo wschodnie ;-) zartuje moze je ktos wymontowal ;-) bo VW dawal conajmniej 4 glosniki i conajmniej 2 z przodu i 2 z tylu... bo to VW... a nie fiat czy skoda...

 

z tego co sie orientuje w bagażniku po bokach to są tylko atrapy i głośników tam nie montowano bynajmniej w B4

a ja moge doswiadczalnie stwierdzic ze moj wojek ma w b4 1.9tdi wersja GL ma w desce tweetery w przednich drzwiach basy no, w tylnich drzwiach nie ma nic a w bagazniku ma owalne ;-) pozdrawiam

 

ja mam tak samo jak VWiater tylko brakuje mi takiej fajnej jaasnej skorki ;-) fabrycznie miales pewnie radio Gamma jak ja ;-) radyjko bylo mega jak sie przyspieszalo to dawal glosniej...

 

co z przerobka ;-) basowych w drzwi naszych paskow?? macie jakies konkrety??

odpowiednie dostosowanie naszych pudel drzwiowych??

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moze mial mega uboga wersje przeznaczona na kraje afrykanskie albo wschodnie zartuje moze je ktos wymontowal bo VW dawal conajmniej 4 glosniki i conajmniej 2 z przodu i 2 z tylu... bo to VW... a nie fiat czy skoda...

 

i tu cię zaskoczę, wersja całkiem wypasiona: jasna skóra, climatronik, abs, elektryka szyb i lusterek, rocznik 1995 ze schowkiem-podłokietnikiem, imo, central, dwie poduchy, nie ma za to szyberka (co się b.czesto zdarza jeśli jest klima)

no a głośników nie ma ani w drzwiach ani w bagażniku, nie ma tez śladu wiazki kabli w bagażniku ani niczego coby mogło świadczyć o demontażu głośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja w swoim B3 porobiłem małe zmiany.

Oryginalnie miałem głośniki na desce i w przednich drzwiach. W tylnych nie miałem (i nie mam) i nawet nie było na nie przygotowanego miejsca (żadnych kratek, maskownic itp tylko pełna tapicerka).

W bagażniku miałem tylko maskownice i żadnych kabli ciągniętych do tyłu. Tylko przód okablowany. W dodatku w maskownicach tylnych oglądnąłem dokładnie miejsca na wkręty i wydaje mi się że nigdy nic tam nie było (brak widocznego "gwintu").

Wymieniłem całą wiązke kabli + położyłem do tyłu. Nowe głośniczki w drzwi + gwizdki i tuba do bagażnika no i nowe radyjko. Gra pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm tojuz niewiem jak to jest...

to mozliwe ze teoria jest taka:

jak masz tylko w desce to masz i z tylu jak masz w desce i przednich drzwiach to niemusisz miec nic z tylu...

moze tak to ma byc ;-)

 

Łukasz jaki zestaw dales na przod??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki temat o wyposażeniu passatów, i po jego lekturze można stwierdzić ze w tych bolidach "wszystko się może zdarzyc", każda konfiguracja wyposażenia jest możliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz jaki zestaw dales na przod??

2x160W Pioneer jednodrożne + oryginalne gwizdki w komplecie, a na tył tuba z 2x260W też Pioneer (trzydrożne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności