Skocz do zawartości
elmi_k

Testowe stłuczki aut różnych marek...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość UhU

Fajne :)

 

Widać dobrze jakie spustoszenie robi hak holowniczy...

 

Niezła była też stłuczka z VW Transporterem, gdzie praktycznie nic się nie stało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... Audi A6 C4 zderzak tylni tez twardy :cwaniak: no ale hak... miazdzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smarcik też bez zniszczeń oglądałem kiedyś jakiś angielski magazyn motoryzacyjny i rozbijali grube bryki i smarcika pozamiatał wszystkich za każdym razem odbijał się i wychodził cało.

 

Mam pytanko zna ktoś może nazwę utworu (podkładu w klipie) fajniuni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

smarcik też bez zniszczeń oglądałem kiedyś jakiś angielski magazyn motoryzacyjny i rozbijali grube bryki i smarcika pozamiatał wszystkich za każdym razem odbijał się i wychodził cało.

 

Ciekawe czy kierowca smarta tez by wyszedl cało z wypadku . To tak samo jak z starymi autami o bardzo mocnej konstrukcji (Warszawa itp ) , po zderzeniu zagiety zderzak i zbita lampa , a kierowca w srodku polamane zebra i skrecony kark .

 

Kolejny wniosek ... na wiosne montuje do paska hak :D

 

 

herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wniosek ... na wiosne montuje do paska hak :D

 

 

herflik-00

 

 

ja mam i nie zdejmuje mimo że nic nie ciągam :) Już dwa razy mnie uratował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wolno jezdzic z hakiem jak sie nic nie ciagnie

psy moga sie doczepic..nie wiem jak jest w przypadku wypadku ale podobno moze ubezpieczyciel zadac udzialu w wyplacanym OC bo normalnie zniszczenia byly by mniejsze niz z hakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wolno jezdzic z hakiem ..........psy moga sie doczepic..

no to nie będzie mandaciku bo coś ciągniesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ta E-klasa ładnie pozbyła się tylnego zderzaka, hohoho ...to dopiero będzie wydatek ;)

 

dlaczego auta uderzane są podniesione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symulacja stłuczki w korku. Uderzenie w auto które hamuje, stąd uniesiony tył - tak przypuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wolno jezdzic z hakiem jak sie nic nie ciagnie

 

 

jak to nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolek jest po to, zeby warunki stluczki byly najblizesze rzeczywistosci. samochod, ktory uderza zazwyczaj ostro hamuje i dlatego jego przod znajduje sie nizej. jednakze ciezko by bylo miec zawsze takie same warunki do porownania, gdyby nalezalo hamowac samochod uderzajacy. dlatego latwiej jest podniesc tyl samochodu uderzanego i trzymac stala predkosc tego drugiego

fajne filmiki, ale jedno mnie zaciekawilo. czy straty nie byly by mniejsze gdyby tuz przed uderzeniem nie odpuscic hamulca? tak zeby przod sie uniosl i nie wbijal sie pod spod poprzednika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy straty nie byly by mniejsze gdyby tuz przed uderzeniem nie odpuscic hamulca? tak zeby przod sie uniosl i nie wbijal sie pod spod poprzednika??

 

 

zapewne masz racje, tylko ilu kierowców w takiej sytuacji odpuści w tym ostatnim momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapewne masz racje, tylko ilu kierowców w takiej sytuacji odpuści w tym ostatnim momencie?

każdy trzyma kciuki i modli się że się uda :eek:. Nie pomyśli w ekstremalnej sytuacji że tak koszta może będą mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys bym powiedzial, ze ja ale po mega dzwonie juz tak nie sadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
indi ma rację nie wolno takie przepisy , ale kogo to :D:mad:

czyli co, mam iść do garażu i gumówką potraktować hak który mam na stałe zamocowany? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli co, mam iść do garażu i gumówką potraktować hak który mam na stałe zamocowany? :D

 

 

 

no kurcze... to ja mam 3 haki do cięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sami co zostaje z T3 po zderzeniu, normalnie mnie zatkało, te auta są bardziej niebezpieczne od trabantów podczas zderzenia.

 

_scalone

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, filmik dość stary. Auto faktycznie składa się w harmonijkę, ja słyszałem, że to nie VW tylko jakiś chiński shit - ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności