Skocz do zawartości
Martinez

Jaki parownik?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki sam reduktor . Instalacja zavoli alisei. Właśnie wymieniałem oringi kolanek plastik. przeciekał płyn chłodniczy, po za tym śmiga wszystko super reduktor z 2004 r prod.

zrobione już 70tys na gazie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błąd z mojej strony, bo podciśnieniowe są tylko przy autach gaźnikowych. Więc u Ciebie na pewno był elektronik. Sorry za zamieszanie, coś mi przyćmiło umysł

Ok spoko! To mogę spokojnie zamawiać Lovato i będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł kres na mój parownik. Jaki teraz kupić? Obecnie siedzi lovtec i filterek od gazu ma zintegrowany z parownikiem, chciałbym podobne rozwiązanie ze względu na łatwą przekładkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś ma doświadczenia na temat tego parownika?

Jeśli to jakiś klon lub odwrotnie reduktora Elpigaz -Cometa to wg. mnie godne polecenia.

Mam właśnie Cometę i jestem zadowolony.

 

Kiedyś kupowałem TUTAJ ( Sprzedawca)a np. zestaw naprawczy do tego parownik idzie dostać ori na TEJ stronie.....Elpigaz ma ten plus że idzie dostać do niego oryginalne membrany...które są identyczne jak do Tomasseto do którego znów idzie odstać membrany za połowę ceny co Elpigaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wezmę tego w takim razie, ten z Twojego linku obsługuje niby do 100 KM, masz taki sam?

Dokładnie ten sam...Elpigaz Cometa...i w naszych silnikach ma być właśnie ten do 100HP...

Taki sam idealnie sprawdza się w silnikach 130 konnych z plastikowym kolektorem

...kiedyś ktoś na forum opisywał że miał problemy z gazem po wymianie na parownik do 100HP problemy znikły.

Oczywiście wyjątki potwierdzają regułę.

Na tym parowniku moge spokojnie zejść do 1200 obrotów na piątym biegu i poza ślimaczym przyspieszeniem nie ma żadnych szarpnięć,

wibracji ani innych takich, elastyczność silnika jest lepsza niż na benzynie.

Zresztą co tu mówić o "naszej' benzynie...ten sam silnik spala w stanach troche ponad dwa galony a u nas nie chce zejść poniżej 13 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności