Skocz do zawartości
13gruby

Ogrzewana przednia szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj proszą o przesłanie zdjęć, na których widać pęknięcie i naklejkę. Oczywiście w żadnym wypadku nie polecam kombinowania z celowym niszczeniem szyby. Jednak jak się jeździ to trzeba się liczyć z tym że takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie cały czas tu kombinuje by za darmo bądź za dopłatą wymienić szybę na taką co chce, przez wybicie starej . Ale widzę, że z AtuoSzybą nie jest to takie proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie cały czas tu kombinuje by za darmo bądź za dopłatą wymienić szybę na taką co chce, przez wybicie starej . Ale widzę, że z AtuoSzybą nie jest to takie proste

 

No to przeprowadź sobie dobry wywiad środowiskowy co i jak żeby nie było zdziwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie cały czas tu kombinuje by za darmo bądź za dopłatą wymienić szybę na taką co chce, przez wybicie starej

Lepiej poszukać okazji bo można ją znaleźć i to bez kombinowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakiś pomysł? Spadająca gałązka ;) hehe i odszkodowanie od miasta...

 

Lepiej poszukać okazji bo można ją znaleźć i to bez kombinowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby jakiś pomysł? Spadająca gałązka ;) hehe i odszkodowanie od miasta...

 

Czytaj #163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już się ma szybę grzaną folią z kamerą to nie ma znaczenia czy AC czy autoszyba bo zawsze dostanie się tą co masz ori VW, ponieważ ta szyba nie występuje w podróbie :)

ale jak masz inna a chcesz taka, jest to możliwe ale trzeba się nakombinować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już się ma szybę grzaną folią z kamerą to nie ma znaczenia czy AC czy autoszyba bo zawsze dostanie się tą co masz ori VW, ponieważ ta szyba nie występuje w podróbie :)

ale jak masz inna a chcesz taka, jest to możliwe ale trzeba się nakombinować ;)

 

Jakis pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wymieniałem z AC to wymieniali na dokładnie taką sama i tego samego producenta .lecz nie było problemu z tym ,ze chciałem wymienić na taka pod sensor zmierzchu tylko musiałem różnicę sam dopłacić.

Chcecie zbić szybę tak aby wyglądało jak uderzenie po kamieniu :ocochodzi ,to musicie wziąć punktak taki sprężynowy ,przyłożyć w wybranym miejscu na szybie przycisnąć go ,a on sam resztę załatwi ,i będziecie mieli idealną dziurę po kamieniu :beach::respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nożyk tokarski najlepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopytywałem się o te kwestie biorąc dodatkowe ubezpieczenie do AC, uzyskałem info że szyba jest wymieniana na taką jaka była, więc mam nadzieję że faktycznie tak będzie w razie jakiegoś problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to ori szybę grzaną z sensorem czy też miejscem pod kamerę do B7 robi tylko Sain-Gobain Sekurit. Ja za taką szybę z wymianą, ale bez znaczka VW zapłaciłem ok. 1900zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo to ori szybę grzaną z sensorem czy też miejscem pod kamerę do B7 robi tylko Sain-Gobain Sekurit. Ja za taką szybę z wymianą, ale bez znaczka VW zapłaciłem ok. 1900zł.

 

Mi za taką powiedzieli 2k +wymiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki kod wyposażenia odpowiada podrzewanej szybie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaki kod wyposażenia odpowiada podrzewanej szybie?

 

4gw, 4gx,

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do firmy montującej szyby NOWE! i zaproponowali mi montaż ogrzewanej, pod kamerę i sensor za 1100PLN montaż, szyba i żel??!! Dziwna cena... czyżby pojawiły się zamienniki pod kamerę grzane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest zamiennik z "drutami" w szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że druty są lepsze. Szyba szybciej się odmraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym ponoć przeszkadzają druciki bo ponoć są widoczne. Zapewniam, że po czterdziestce jak ręce robią się "za krótkie" do czytania, niczego nie widać :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w swoim badziewiu nie mam grzanej i też jakoś jest
Bo ty się tym 1,6 nie jesteś w stanie rozpędzić do prędkości przy których szyby zaczynają zamarzać :lol2 :lol2.

 

A już tak całkiem serio mam na jednym oku +0,75 a na drugim +1 dioptrii i nie widzę ani jednej spiralki, bez względu na to pod jak mocne słońce jadę. Wniosek jest więc oczywisty, że Passat z grzaną szybą to jest auto dla statecznych panów po czterdziestce (w moim przypadku sporo po czterdziestce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności