Skocz do zawartości
J@ceq

Uwaga policja ma nowe auta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bedigl

Współczuje tym którzy będą musieli jeżdzić w IVECO. Przy ostrzej pokonywanych zakretach trzeba się trzymać kierownicy żeby nie spaść z fotela:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Współczuje tym którzy będą musieli jeżdzić w IVECO. Przy ostrzej pokonywanych zakretach trzeba się trzymać kierownicy żeby nie spaść z fotela:P

Od tego są pasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 14-tego czarna Vectra z radarem na masce, stała sobie na krzyżówce-zjazd z 81 na Cieszyn, a kilkaset metrów dalej w kierunku Skoczów>Wisła dwie radiole z monitorem wyłapywały delikwentów. Mieli cztery autka zastawione. Szczerze powiedziawszy gdyby nie CB :D to też bym się u nich zameldował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Między zawierciem a szczekocinami krąży czarna vectra także radze uważać:D jak ich spotkacie i ujedziecie kawałek dalej to spotkacie się ale z oznakowanym vento:)

 

Pozdrawiam Wojtek:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bedigl
Od tego są pasy.

 

 

Wiesz co może mam zboczenie zawodowe ale w pracy nie zapinam pasów z reguły. a co do foteli w IVECO to naprawde koszmar, dobrze że na codzień śmigam sprinterkiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem juz kilku kierowców na drzewach bo nie byli zapięci w pasy - DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bedigl
Widziałem juz kilku kierowców na drzewach bo nie byli zapięci w pasy - DZIĘKUJĘ

 

Wiesz ja po Londynie śmigam i mniej wiecej co kilometr lub mniej wyskakuje z auta dlatego nie zapinam;) na trasie obowiązkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bizkit

w stolicy nowy Passat sedan-błękit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, póki co nie pękajcie, 80% z nowych pojazdów Policji nie ma zainstalowanych videoradarów. Oczywiście z braku funduszy. 2 kamerki (do przodu i do tyłu) + videorejestrator + inne potrzebne przygwizdy kosztują ok. 45-48tys. PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba się będzie jeszcze bardziej spinać żeby się mieścić w przyzwoitej prędkości w mieście, moje 140 kuca prowokują do wyrywności :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu widzialem ostatnio najnowszego czarnego Mercedesa CL500 z malutką naklejką grupy pościgowej naklejka na lewo od rejestracji...jest tak mala ze tylko na swiatłach jak za nim stałem udało mi sie dostrzec co tam ciekawego na niej jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To trzeba się będzie jeszcze bardziej spinać żeby się mieścić w przyzwoitej prędkości w mieście, moje 140 kuca prowokują do wyrywności

 

Kup CB i się wyluzuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup CB i się wyluzuj :)

 

dokładnie tak jak pisze łysy, jest CB jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na krajowej 8 w okolicach Wielunia a już ostatnio na odcinku od Wieruszowa (tj. słupek 210) nawet za Bełchatów (około 300-go słupka) kręci się ciemno-granatowy passat B6 2.0TFSI z kamerkami z przodu i z tyłu oraz mała krótka czarna antenka (50cm) od cb na klapie bagażnika.Z tego co zauważyłem to chłopaki nauczyli się już go ogarniać ;). Także CB i lusterka miejcie w użyciu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Podlasiu już od pewnego czasu lata bmka

fotka (z passatem w tle) znaleziona w internecie:

a4614caa9544d632.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Weso pokazywał mi linka, może tutaj wrzuci jeszcze, Jest filmik, bejca na rejestracji właśnie BI.

 

Edit: już mam -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weso pokazywał mi linka, może tutaj wrzuci jeszcze, Jest filmik, bejca na rejestracji właśnie BI.

 

Edit: już mam -

Ja widziałem dzięki Gładkiemu. Wrzucił mi wczoraj a raczej już przedwczoraj.

http://www.szczecin.kwp.gov.pl/0url01/wrd/2820/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...

 

Poznań: jetta nowa srebrna na wylocie na wrocław --> oglądałem ją osobiście bo wystawiali na targach poznańskich! :P - kamerki i z tyłu diodowy wyświetlacz PO.... (fotki wrzucę jak odzyskam kompa z naprawy...)

 

Leszno: czarna octsvia RS sedan z spoilerem na klapie wysokosci...dachu lol PL.....

 

Gorzów wlkp: błękitne mondeo (2-3letnie) FG ...(chyba)

 

mój tatuś kupił sobie antyradar jakiś (coś koło 400zł, firma z wrocka, whistler czy coś teges) i na razie śmiga ;)

 

ja jak najbardziej jestem zwolennikiem przestrzegania przepisów (pod warunkiem, że są one sensowne...--&gt; patrz zielone strzałki blaszane...) ale czemu q....a mam z nad morza w góry jechać przez wszystkie wsie, po koleinach, i zwalniać co 5km do 40 bo jest wieś <ściana> po co te podatki płacimy?

na razie przez 3 lata posiadania prawka' zapłaciłem 5-6 (to nie powód do dumy...) mandatów i przez ten sam czas 'Policja' nie rozwiązała żadnej sprawy kradzieży którą zgłaszałem! (włącznie z wykuciem drzwi wejściowych z domu bo...były ładne i prawie nowe) ?? kraj 90% katolików.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności