Skocz do zawartości
Carrey

Rozbiórka drzwi i naprawa zamka - Almannah dla potomnych :)

Rekomendowane odpowiedzi

dioda oczywiście ze mruga po zamknięciu pilotem auta ale przy otwarciu drzwi lampki pod nimi nie świeca się a w tylnych sie świecą a jakies foto tej krańcówki czyli jakieś zimne luty
poczytaj ten wątek od początku a naprawisz sobie zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po zamknieciu auta pilotem i oteieraniu drzwi od strony pasażera zsuwają sie szyby i wyje alarm ale ja próbuję od strony kierowcy to nic sie nie dzieje
Czyzby anglik? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek34

czesc mam problem rozebralem wkladke zamka w drzwiach w passacie b5 i nie moge jej teraz zlozyc prosze o jakies zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc mam problem rozebralem wkladke zamka w drzwiach w passacie b5 i nie moge jej teraz zlozyc prosze o jakies zdjecia

 

To popatrz na linki w poście #1 ;) Tam masz dokładny opis wraz ze zdjęciami co i jak po kolei masz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy po wymianie calego zamka w drzwiach kierowcy trzeba ustawiać coś w module komfortu.U mnie po wymianie z pilota wszystko dziala a przy zamykaniu z kluczyka opuszczaja sie szyby.Prosze o pomoc może ktoś mial podobny przypadek.Zamek zamiennik calkiem nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy po wymianie calego zamka w drzwiach kierowcy trzeba ustawiać coś w module komfortu
Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy da sie cos podreperowac z tym linkiem do poprawnego zlozenia zamka?

Niestety nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej czy da sie cos podreperowac z tym linkiem do poprawnego zlozenia zamka?

Niestety nie dziala.

niestety chyba zostało to usunięte z serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze nie mam opcji otworzenia tego linka z rapida bo mam na to blokade zrobiona a na swoj pc bede czekal jeszcze z miesiac az bedzie naprawiony.

Natomiast zamek chcialbyn naprawic (zimne lut) jak najszybciej bo drzwi martwe sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze nie mam opcji otworzenia tego linka z rapida bo mam na to blokade zrobiona a na swoj pc bede czekal jeszcze z miesiac az bedzie naprawiony.

Natomiast zamek chcialbyn naprawic (zimne lut) jak najszybciej bo drzwi martwe sa.

Szybciej na maila bym ci wyslal niz bawil sie w edycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybciej na maila bym ci wyslal niz bawil sie w edycje.

[email protected]

bede dzwieczny.

Ztym edytowaniem chodzi mi tylko o otworzenie skopiowanie zdjecia i wklejenie do np painta zapisanie i wyslanie na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to mam ogarniete, a masz moze poradnik jak to poskladac do kupy zeby znowu dzialalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz moze poradnik jak to poskladac do kupy zeby znowu dzialalo?
Czynnosci wykonywac analogicznie do rozkladania ;)

 

Wszystkim, ktorzy robili wg porady z tego tematu wiecej info nie bylo potrzebne. Przeczytaj caly temat, to pewnie cos jeszcze odkryjesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 zamki to potrenuje na nich zanim zabiore sie za ten w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejane linki z allegro wygasly juz dawno. Moze ktos wkleic fotke na forum jako zalaczony plik zebym zobaczyl czego szukac? Chce to rozebrac ale w razie czego miec juz mikrostyk nowy w reku. Nie wiem tez czy jak kupie np ten mikrostyk z zamkiem uzywke od B5 FL to to podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi padł silniczek w drzwiach tylnych i krańcówka. Kupiłem za 100 zł nowy zamek :) Jak coś nie można zleż do VW to szukajcie w sklepach z skodą :) do skody są produkowane zamienniki A nie są sprzedawane przez hurtownie motoryzacyjne. Jak ktoś ma taki sklep w mieście to tam pytajcie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności