Skocz do zawartości
Gość hawranpc

ZATRZASNIECIE KLUCZYKOW W SAMOCHODZIE !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hawranpc

Witam!

Jak dostac sie do srodka kiedy kulczyki tam juz sa a samochód jest zamkniety ja pierdziu co za pech, nie mam zapasowego kluczyka, immo wlaczone fak prosze o rade wmiare bez uszkodzeniowego dostania sie do bagaznika bo tam jest kluczyk pozdrawiam

 

ps. kluczyk w bagazniku samochod kombi hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kletka

a to się chłopie załatwiłeś pięknie. Wpisz w googlach: awaryjne otwieranie aut i zobacz czy Ci coś podejdzie niedaleko miejsca zamieszkania (albo może coś podpowiedzą);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie poświęć jeden zamek i go "wyłam". Może taniej to wyjdzie niż zlecenie otwarcia auta. Zbijania szyby to juz w ogóle nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za otwarcie służbowego auta zapłaciłem 100 zł + vat. za fakturę. W sumie 122 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz death lock wlaczony to podajesz plusa na wtyczke przy czujniku jakosci oleju na misce(z czerwonym paskiem bodajrze) a pozniej juz manewrujesz drutem w uszczelce zeby otworzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hawranpc jeżeli kluczyki są wewnątrz pojazdu i widzisz je przez szybę, to od strony pasażera między dachem a drzwiami (w górnej części ), możesz odchylić drzwi po czym włóż dwa kliny a następnie kombinuj drutem żeby sięgnąć po kluczyk. Widziałem jak to robił facet z ogłoszenia i wyciągał zatrzaśnięte kluczyki ze stacyjki, jak znajomemu zamkną się automatycznie samochód z kluczykami wewnątrz. Trwało to 5 może 7 minut i kosztowało 150zł. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIARZ

Ja przerabiałem to dwa razy( znam ten ból) za każdym razem 150 zł. I to zmusilo mnie do dorobienia aż dwóch dodatkowych kluczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hawranpc jeżeli kluczyki są wewnątrz pojazdu i widzisz je przez szybę, to od strony pasażera między dachem a drzwiami (w górnej części ), możesz odchylić drzwi po czym włóż dwa kliny a następnie kombinuj drutem żeby sięgnąć po kluczyk. Widziałem jak to robił facet z ogłoszenia i wyciągał zatrzaśnięte kluczyki ze stacyjki, jak znajomemu zamkną się automatycznie samochód z kluczykami wewnątrz. Trwało to 5 może 7 minut i kosztowało 150zł. Pozdrawiam

U mnie w służbowej T4 wkładał klina między szybę a blachę w drzwiach i zagiętym drutem łapał za cięgło od drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj adres to wyślę ci emaila.Powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hawranpc

witam hehehe [email protected]

 

kluczyki sa w bagazniku wiec nawet ich nie widac roleta zasunieta bo to kombi hehehe niezla lipa czy jak mam kluczyk tzn dorobie sobie ze wzornika plastikowego to otworze drzwi przy właczonym immo.. cholerka pozdrawiam

ps. wyciaganie przez odchylone drzwi odpada fakido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO co ma immo do otwarcia drzwi???

a plastikowym probowales otwierac auto?

zapewne da rade dorobic klucz z wzornika plastikowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hawranpc wysłalem ci maila .Mam nadzieję , że dasz radę dostać się do środka.Powodzenia.:ok:Pomyliłem pliki wysłalem nowego maila.Jurek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam hehehe [email protected]

 

dorobie sobie ze wzornika plastikowego to otworze drzwi przy właczonym immo.. cholerka pozdrawiam

 

Immo odpowiada tylko za odpalenia auta nie za otwieranie auta.

 

U mnie w służbowej T4 wkładał klina między szybę a blachę w drzwiach i zagiętym drutem łapał za cięgło od drzwi.

 

Odpada w przypadku dead locka, nie otworzysz auta od srodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hawranpc

Witam wszystkich!

A wiec samochod juz jest otwarty przez odchylenie prawych przednich drzwi i wyciagniecie kluczyka drutem ale co wiecej dla zainteresowanych to wzornik ktory mam czyli plastikowy to taki klucz do portfela jak sie dowiedzialem albo do schowania pod np samochodem wrazie zgubienia oryginalu w plastiku tym znajduje sie takze immo wiec i mozna nim otworzyc samochod i co lepsze go odpalic wiec jest to normalny kluczyk z immo tylko bez pilota przygoda i moja nie wiedza troche mnie kosztowala nerwów kasy i porysowanej listwy chromowej pozdrawiam i jak ktos ma jakies pytania albo chce zdjecie plastikowego kluczyka to niech wali na maila pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym plastikowym kluczu da się normalnie jeździć - sprawdzone :cool:

 

a8fbc50eb218728e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cammelloo

A jedno pytanko: do niedawno kupionego Passata mam dwa klucze, oba metalowe. nie mam takiego jak na zdjęciu. Czy były one oddawane do wszystkich aut, czy tylko wybrańcy je mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy go miał, komplecik to dwa metalowe + tan plastykowy. Odczytaj vagiem ile jest przypisanych kluczy do twojego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy i gdzie można taki plastik dorobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hawranpc

hej dorobic kluczyk najlepiej w Makro w Lublinie jak sie dowiedzialem scyzoryk ok 300 zł pozdrawiam sam kluczyk 35 - 40 zł nie wiem czy dorabiaja palstikowe hehehe pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marek664

 

Wysłałem Ci mailem plik związany z tematem "pomocy".Powodzenia.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności