Skocz do zawartości
Maki

jaki płyn do spryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

 

chociaz teraz jak tak licze ile tygodniowo idzie litrów plynow to moze i bylby sens kupic jednorazowo z 200litrów jakoś taniej na całą zimę i zostawic w garażu :confused: ponad tysiak przez zimę w kieszeni :-o

 

W Selgrosie widzialem dzisiaj beczke 210 litrow plyu Jan niezbedny za 298 zloty weic jakos bez rewelacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, tak jak beny2108, kupuję na BP drogi, bo zimówka jest za 200 pkt.! :D

Nie przejmuję się, bo to przecież firma płaci... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arteq
W Selgrosie widzialem dzisiaj beczke 210 litrow plyu Jan niezbedny za 298 zloty weic jakos bez rewelacji
Najlepiej wozić w bagażniku - nigdy nie zabraknie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Selgrosie widzialem dzisiaj beczke 210 litrow plyu Jan niezbedny za 298 zloty weic jakos bez rewelacji

mi idzie 15litrów na zimę czyli starczy 14 lat nie wspominając , że po 3 latach będzie już letni :D ( w lecie idzie z 5 literków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wrocilem wlasnie z Swiat :) i jak wiadomo jest dosc zimno u mnie jakies -10 w dzien w nocy -15 stopni. Zamarzl mi plyn do spryskiwaczy, teraz pozostalo tylko czekac az bedzie troche cieplej ?

z tego co pamietam to kupowalem chyba do -10 stopni w supermarkecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wrocilem wlasnie z Swiat i jak wiadomo jest dosc zimno u mnie jakies -10 w dzien w nocy -15 stopni. Zamarzl mi plyn do spryskiwaczy, teraz pozostalo tylko czekac az bedzie troche cieplej ?

z tego co pamietam to kupowalem chyba do -10 stopni w supermarkecie

o czym Wy w tych B6 myślicie poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o czym Wy w tych B6 myślicie poczytaj

Masz coś do posiadaczy B6? Od jakiegoś czasu widzę, że wśród moderatorów zapanowała niechęć to tego grona forumowiczów. Pojawiają sie dziwne komentarze, uwagi, docinki itp. Może warto nabyć to auto a podejście sie zmieni :).

Chciałbym zauważyć, że przeglądam często dział B5 i tam to dopiero panuje "porządek" - ilość dziennie zakładanych bzdurnych wątków przebija 20 razy to co w dziale B6 i jakoś jest OK. Ktoś nad tym panuje??????

 

z tego co pamietam to kupowalem chyba do -10 stopni w supermarkecie

A tak na temat to ja kupiłem płyn do -30st i zamarzł przy -15, więc w nic już nie uwierzę. Najlepiej na zimę gdzie temperatury spadają do -30st. opróżnić zbiorniczek i albo się przemęczyć bez płynu, albo nalać czystego alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zauważyć, że przeglądam często dział B5 i tam to dopiero panuje "porządek"

 

Dział B5 - 10119 tematów

Dział B6 - 683 tematy

 

Jakieś "SI" jeszcze ?

 

Masz coś do posiadaczy B6?

 

Tak, że na forum widza tylko dział B6 i wszystko by w nim zamieszczali...

 

Może warto nabyć to auto a podejście sie zmieni .

 

Choć mnie stać to i tak bym nie kupił ale to już moja sprawa :)

 

No, teraz do tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kupuję drogi na Orlenie!!!!!!!!!!!

Bo zbieram punkty na NAGRODYYYYYYYY!!!!!!!!:DDDD

 

nagrody... kuźwa, pojechałem na orlen, baaaaaaaaaaaardzo mi się spieszyło, nie miałem kasy, więc poprosiłem o 5l za punkty vitay. miałem 9tys punktów a po wzięciu płynu zostało 3tys! ;D Albo mnie wysterowali albo te punkty to żart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zauważyłem dziwne podejście moderatorów na tym forum. Kilka dni temu otrzymałem upomnienie, naganę z możliwością ograniczenia dostępu do tegoż forum, za nieodpowiednie założenie wątku. Poczułem się zupełnie jak za czasów szkolnych. Fakt popełniłem błąd ale żeby wystawiać od razu 1. Uczestniczę w dyskusji na tym forum od niedawna i myślę że błędy zdarzają się nie tylko mi. Oczywiście zgadzam się że porządek powinien być, żeby forum było przejrzyste i czytelne ale wystawianie jedynek (punktów), moim zdaniem jest nie na miejscu. Na koniec dodam że jestem uczestnikiem także na innych forach min. o tematyce HDTV i nie spotkałem się z takimi praktykami nigdzie.

 

Ja używam od lat płynu zimowego jak i letniego firmy Autoland o nazwie psik psik i nigdy nie miałem żadnych problemów. Ma ładny zapach i dobrze usuwa bród. Wygrał również w teście na najlepszy płyn do spryskiwaczy przeprowadzonym przez Auto Świat.

Edytowane przez Scoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw skarżycie się na bałagan, później macie pretensje o ostrzeżenia.

System ostrzeżeń jest po to, żeby dwoma kliknięciami myszki zwrócić forumowiczowi uwagę na błąd jaki popełnił. Żeby pisać upomnienia przez PW, musielibyśmy być tu na etacie.

Ostrzeżenie to nie kara czy inne piętno! Powtarzam - ostrzeżenie to zwrócenie uwagi na łamanie regulaminu, wspólnie przez forumowiczów dopracowanego.

 

Powyższe nie ma nic wspólnego z płynem do spryskiwaczy. Będziemy usuwać każdy kolejny post OT. Narzekać na moderatorów, forum i inne można w odpowiednim dziale.

Porządek musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arek111

To nie ma wiekszego znaczenia. Moze być oryginalny ale za to drozszy a moze byc zwykły zimowy lub teraz letni. Ja kupowałem na http://www.sklep-grene.pl/index.php i nie bylo zadnych problemów. Wyszło mnie po prostu taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arek111

I patrzyłes na płyny w sklep-grene.pl wybrałes którys??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję płyn za 4.99 czy tam za 5.99 już nie pamiętam i uważam że lepszego nie trzeba z resztą płyn idzie szybko więc chyba nie warto ładowac dużo kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncentrat plynu do spryskiwaczy SONAX 250ml ja kupuje po 12zl. robisz z tego 25L dla mnie idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również stawiam na Sonax (albo taka mała buteleczka 1:100) albo taka większa 1:25 (chyba). Ja używam tej małej bo zajmuje mało miejsca w bagażniku a wodę i butelkę to wszędzie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności