Skocz do zawartości
HARIMEX

Podłokietnik do 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko do doświadczonych kolegów, otóż zamierzam dokupić oryginalny używany podłokietnik do passata 3BG. Mam sedana z 2004r, który oryginalnie nie ma podłokietnika i zastanawia mnie czy wystarczy kupić sam podłokietnik, który jest łącznie z "podstawkami" na butelki czy może trzeba również dokupić jeszcze plastik z popielniczką ,który otacza gałkę zmiany biegów? Czy połączenie tych tunelów jest takie same? Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś już przerabiał ten temat. Co trzeba skompletować, aby załóżyć taki oryginalny podłokietnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz-podłokietnik i nic więcej-wszystko wchodzi jak w masło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam pytanko do doświadczonych kolegów, otóż zamierzam dokupić oryginalny używany podłokietnik do passata 3BG. Mam sedana z 2004r, który oryginalnie nie ma podłokietnika i zastanawia mnie czy wystarczy kupić sam podłokietnik, który jest łącznie z "podstawkami" na butelki czy może trzeba również dokupić jeszcze plastik z popielniczką ,który otacza gałkę zmiany biegów? Czy połączenie tych tunelów jest takie same? Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś już przerabiał ten temat. Co trzeba skompletować, aby załóżyć taki oryginalny podłokietnik?

 

Zamieniasz i już chyba, że kupisz podłokietnik z zapalniczką, wtedy musisz rozebrać również plastik "otaczający gałkę zmiany biegów" i pociągnąć kabelek od gniazda zapalniczki.

pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim B5 3BG 2003 r AVB nie było podłokietnika. Zakupiłem na Allegro , ale przy demontażu okazało się ,że do spodniej strony tylnego schowka przymocowany jest element elektroniczny koloru cegły wielkości około150x50x20 do niego dochodzi z dwóch stron wiązka przewodów zakończonych wtykami , czarną i czerwoną. Moduł posiada nalepkę z napisem CAR INTERFACE a także kod kreskowy i nr prawdopodobnie katalogowe. Może ktoś wie do czego to służy. W podłokietniku który chcę wymienić nie ma miejsca (zaczepów)do takiego układu.

:632:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wrzucali do każdego paska. Przygotowanie pod zestaw głośnomówiący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienie !!

 

mam zestaw głośnomówiący i korzystam z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Przygotowanie pod zestaw głośnomówiący

A dokladniej centralka z zestawu glosnomowiacego :D

Czasami tej centralki nie ma-wynik przechodzenia aut przez handlarzy i komisy samochodowe :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem kupic ori , ale ja mam antracyt , malo jest w takim kolorze a jak sa do zajechane albo anglik,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam siwy i też był problem żeby trafić takiego kompletnego w normalnych pieniądzach ale cierpliwość popłaca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiony - antracyt , teraz jak zdjac stary tunel ? chodzi mi o reczny , i jak zalozyc nowy podlokietnik ? tak jak jest w calosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dokladniej centralka z zestawu glosnomowiacego :D

Czasami tej centralki nie ma-wynik przechodzenia aut przez handlarzy i komisy samochodowe :wpale:

 

czy mozna ja wypiac z przewodow i jezdzic bez niej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mozna ja wypiac z przewodow i jezdzic bez niej ?

Jak najbardziej można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności