Skocz do zawartości
angelo77

Jaki kolor powinien mieć oryginalny płyn G12+ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wszedłem na stronę http://www.volkswagen-czesci.pl/ , na której to chciałem zapoznać się z zimową ofertą promocyjną na części i akcesoria. Po kliknięciu na odnośnik "Płyn do chłodnic" zaniepokoiło mnie ostatnie zdanie napisane w tym opisie, które brzmiało: "Dla lepszego rozróżnienia G12 plus ma kolor fioletowy".

 

ed9f4d12113fa850.jpg

 

Do tej pory widziałem (min. na Allegro) i stosowałem płyn G12+ w kolorze różowym, a tu raptem wychodzi na to, że VW stosuje płyn w kolorze fioletowym. Czyżby niedawno miały miejsce jakieś zmiany? Ktoś potrafi to wyjaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak ja kupowałem parę miesięcy temu w IC G12+ (koncentrat) to był różowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem sie nigdzie z tym, zeby G12 i G12+ miały inny kolor, niż różowy. Pierwszy raz słyszę o fioletowym płynie :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie G12+ kolor liliowy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana przeczytaj post od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nigdy nie stosowalem g12+. zwykly g12 mialem zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miesiąc temu wymienialem plyn..Kupilem w u Sieńki G12+.Nakrętka miała fioletowy kolor ale w środku koncentrat ma różową barwę.

"Dla lepszego rozróżnienia G12 plus ma kolor fioletowy". Może chodziło o to żeby odróżnić g12+ od g12,dlatego zastosowano fioletowa nakretke...ale to tylko moje domysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez ostatnio wymienialam i kolor tego plynu to rozowy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwykly g12 mialem zielony.

 

Chyba G 11 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem rok temu bańkę (nieprzezroczystą , nie zamkniętą orginalnie)10 l płynu niby g12 z tego co pamiętam był różowy(ja go nie wymieniałem wiec pisze tylko to co było widać przez zbiornik) i teraz gdy poziom spadł poniżej min, dolewając płyn ma kolor zółty. Czy cos takiego wam sie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności