Skocz do zawartości
Gość donkol

Chip tuning autotronica wrocław opinie

Rekomendowane odpowiedzi

uCo do autotronici -miałem u niego zrobiony jeden samochód-człowiek jest rzetelny ma wiedzę.Stosuje ceny umiarkowane ,ale bardzo solidnie wykonuje swoja prace.Przedewszystkim ZROBI KAZDY SAMOCHÓD,w przeciwienstwie np.do Dynosofta z wrocławia .Dla nim np.auto ze sterownikami Denso -to czarna magia i nawet tykac sie nie chca.Autronica -zaden problem,zrobili mi samochod z takim sterownikiem -silnik chodzi znakomicie przejchałem juz 60 tys.i wszystko jest ok.Takze nie dam sie nastraszyc tym ktorzy aby utrzymac swe wygorowane stawki strasza wybuchami ,brakiem gwarancji ,itp.

 

 

 

szczerze mówiąc XXXXXXX mnie co on robi - poprawki po jego autach to za każdym razem fajny fun jak widziałem 1,35 bara w AGR. Mydlić sobie mozesz:634:. A wiesz czemu nie robię DENSO ? Bo oryginalna suma kontrolna kosztuje sporo a w roku są dwa zapytania o auta na tych sterownikach. Skoro taki cwany jest kolega Sebastian to czemu nikt nie dał mu Big Turbo do wysterowania, czemu nie trafiają do niego fury na większych systemach zasilających? Zapytaj sie o nowego Passat 170 na siemensie..zrobi? Jak myślisz...gotowcem wysterowaliśmy najszybszego diesla w Europie - golf II R5 4x4 ?

 

Indywidualne strojnie to według ciebie mżonka? co powiesz na to że wsiadam z klientem do auta i nie wychodze z niego a w aucie robie soft i posługuje sie OLS 300 (live mapping by EVC). Doucz się a następnie szczekaj

 

więcej udziału w tej dyskusji udziału brać nie będę ....jak ktoś ma coś do mnie niech dzwoni.

Edytowane przez the.wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyluzujcie bo temat już się kwalifikuje do zamknięcia :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności