Skocz do zawartości
Gość misku

"MFA" i "MFA Plus" - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

poważnie :dobrze

 

spamujesz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poważnie? Przeczytaj ten temat od początku i nie zaśmiecaj go.

 

To co udało mi się znaleźć w temacie:

 

Comfort Indicators to potrójne mignięcie kierunkowskazu przy lekkim ruchu manetki w górę/dół (bez zaskoku na stałe) - bardzo przydatne przy zmianie pasa/wyprzedzaniu/omijaniu.

Speed Warning to tzw. ostrzeganie o przekroczeniu zadanej prędkości - żeby to ustawić nie wchodzisz w setup tylko najeżdżając na tę opcję wciskasz OK.

 

ATA confirm Dźwięk klaksonu po zablokowaniu drzwi.

 

Coming Home / leaving home ustawia się czas na jaki mają być włączone światła mijania przy otwarciu i zamknięciu zamków

 

Nie znalazłem tylko tych -conv. Mode, -mirror ad just. -factory setting ? ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie żart...:D

Włącz sobie translator w google i poszukaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jednak nie żart...:D

Włącz sobie translator w google i poszukaj...

 

przetłumaczyć nie problem tylko jakie są skutki tych ustawień, no fabryczne to się domyślam ale najlepiej zrobić szydere, generalnie teraz takie czasy, że jak ktoś coś wie to się dzielić informacjami nie chce tylko się pośmiać, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie szydzi ale drazni ludzi kiedy pytasz o takie rzeczy a wystarczy wpisac w google np. ,,ustawienia MFA" i na pierwszej stronie znajdziesz odpowiedz na wszystkie swoje pytania. Najprostsze odpowiedzi są najprostsze...

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie czasy, jak ktoś coś wiedzieć chce to zamiast poszukać i poczytać coś co już było opisywane dziesiątki razy, pisze byleco i czeka aż mu podadzą na tacy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz takie czasy, jak ktoś coś wiedzieć chce to zamiast poszukać i poczytać coś co już było opisywane dziesiątki razy, pisze byleco i czeka aż mu podadzą na tacy ....

 

 

pisałem co znalazłem, a co nie, grzecznie prosiłem o pomoc jeśli ktoś coś wie,

 

teraz to wy spamujecie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisałem co znalazłem, a co nie, grzecznie prosiłem o pomoc jeśli ktoś coś wie,

 

teraz to wy spamujecie ...

 

Chłopie leń jesteś, pierwsze hasło w google "instrukcja Passat b6".

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjTvN6Rna_MAhXLEiwKHT4zCB0QFggcMAA&url=http%3A%2F%2Finstrukcja.pl%2Fi%2Finstrukcja_obslugi_vw_passat_b6_pl_1&usg=AFQjCNGYA1o8AWwRdqzwzAc_lA_X2BWZHw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chłopie a ty co taki szybki do oceniania ludzi ? czytałeś to coś z tych zdjęć miernej jakości ?

 

kolejny spam, nie zaśmiecajcie forum bzdetami, wszystko ogarnięte bez forumowych szyderców, na szczęście ktoś normalny się znalazł i pomógł w sprawach na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi po wpisaniu " .. hasło w google .." pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopie a ty co taki szybki do oceniania ludzi ? czytałeś to coś z tych zdjęć miernej jakości ?

 

kolejny spam, nie zaśmiecajcie forum bzdetami, wszystko ogarnięte bez forumowych szyderców, na szczęście ktoś normalny się znalazł i pomógł w sprawach na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi po wpisaniu " .. hasło w google .." pozdrawiam

 

A to przepraszam hrabiego za jakość, następnym razem wyjmę swoją oryginalną instrukcję i wyślę pocztą na wskazany przez hrabiego adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Po wizycie u mechanika zauważyłem, że na małym wyświetlaczu w prędkościomierzu wyświetla się całkowity przebieg samochodu, ale tylko wtedy, gdy samochód stoi, gdy ruszy zamiast tego wyświetla się mph, czyli pewnie obroty. Proszę o pomoc, jak wrócić do sytuacji, żeby cały czas wyświetlał się całkowity przebieg (w górnym wierszu). Przeszukałem menu i nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kombinacja przyciskow. Kiedys tez mi sie tak zrobilo i znalazlem w google czy na tym forum. Nie pamietam, a instrukcji tez nie zachowalem. Wpisywalem w google chyba mph na km passat b6.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyświetla się mph, czyli pewnie obroty.

To nie obroty tylko prędkość w milach na godzinę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc atp2000. Znalazłem, należy wcisnąć i przytrzymać jednocześnie dwa przyciski obok prędkościomierza, czyli oznaczone 00 i kluczyk. Wtedy przestawia się na wyświetlanie ciągłe całkowitego przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest w MFD ( bo u mnie taki jest napis) a nie MFA (mam kierownice z multifunkcją) możliwość włączania wyświetlania cyfrowego prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwonych zegarach nie było. Być może ktoś potrafi tak zmodyfikować soft. Skoro da się na fisie grać w tetrisa to może i prędkość by pokazywał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tetris ? - podczas jazdy też ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre :) hmm... ale to w b5... widzę tam też funkcję napięcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o pomoc. Po wymianie licznika na licznik z wgranym polskim menu zniknęły mi funkcje Convenience i Light & Vision. Licznik miałem z białymi zegarami i na taki sam wymieniłem (tylko z wgranym językiem polskim). Odłączenie akumulatora nie pomaga, przywrócenie ustawień fabrycznych w samym liczniku też nic nie daje. Czy coś trzeba kodować VCDS-em żeby te funkcje wróciły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności