Skocz do zawartości
Tomi B

Najdalsza podróż PASKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

Swoim passkiem zrobiłem 1756 km nad morze i z powrotem. Z okolic Sędziszowa Młp. do Łeby, potem do Ustki, po trasie Malbork i domek.

Jedyna usterka to zatkanie się spryskiwaczy przez jakiś syf około 150 km przed domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na Ogólnopolski zrobiłem w sumie ponad 500 km , w obie strony . Ale jakoś nie była dla ,mnie to długa trasa :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja trasa to Szczebrzeszyn-Oslo razem jakies 1500Km w jedna strone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kilka dni temu zrobiłem sobie wycieczkę z kolegami.

Odwiedziliśmy kilka miast europejskich, m.in : Davos, Włoskie - Bormio, Monachium, Bruksele, Den Hang, Amsterdam.

Wyszło nam ponad 4tyś km.

Vaguś sprawował się wyśmienicie, spalanie na poziomie 7,2-7,3 na niemieckich autostradach średnia prędkość 180-200 więc chyba nie jest to zły wynik?

Największe katorgii Vaguś przeżywal w alpach, gdzie miał problemy w górach.

Tutaj link po jakich drogach Vaguś musiał się wspinać;)

http://img22.imageshack.us/i/sdc12319.jpg/

 

A swoją drogą, w Szwajcarii przeważają praktycznie same auta z napędem 4x4;) rządkością są auta na przednią oś.

 

P.S nie było chętnych do pojedynku na autostradzie z tym cackiem;)

http://img37.imageshack.us/i/imgp2462.jpg/

http://img194.imageshack.us/i/imgp2465h.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Londyn-Amsterdam ok.400km w jedną stronę- pierwsza dłuższa trasa po zakupie "dziewiczy rejs" (130km przed domem wyciek płynu hamulcowego... Skończyło się holowaniem) :))

Później:

Londyn-Dzierżoniów ok.1300km w jedną stronę już trzy razy i powrót bez większych problemów (raz podmuch powietrza wyrwał mi osłonę pod silnikiem i musiałem ją całkiem zdjąć)

w grudniu znowu się na Boże Narodzenie wybieram do PL

Spalanie to 6,2l -bez szaleństw bo 140-170km/h =bdb :))

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja najdalsza to 1160 Km Trasa Gliwice-Mielno-Giwice Spalanie ok 7L prędkość ok 120Km/h półtorej godziny w korkach 4 osoby w aucie myśle ze wynik przyzwoity Usterek żadnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co drugi weekend eindhoven-poznan i powrot(ok950 w jedna),dojazdy do pracy w nl,wycieczki,urlopy-zero oszczedzania i pasek powoli sie konczy(A6 2.5 180KM zajechalem),ale za to mam znizke na wymiane oleju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio Paryż - Twardogóra (50 km do Wrocławia) w sumie 3000km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już podróż z Londynu do Ełku mam za sobą, zrobione ok 1900km w ok. 24h. Pierwsze 1300km do granicy Polski wyszło mi 9l/100km (śr. prędkość 150-160km/h), a następne 700km w Polsce - 8l/100km (tu średnia wyszła ledwo 100km/h, dzięki remontom i stanom dróg - mało brakowało o bym wahacze urwał w koleinach miedzy Toruniem a Olsztynem). Więc spalił tyle ile przewidywałem ok. 162L (ok. 2 i pół zbiornika). I dolałem tylko ok. 250ml oleju, a spodziewałem się dolać duuuużo więcej. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z mojego passat`a :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

kilka dni temu leicester (uk) - mielno (pl) 1500 km bez żadnego problemu, może poza czasem ogólnie w korkach stałem prawie 9 godzin. spalanie 8.1, jeszcze jutro do domciu ponad 600 (świętokrzyskie)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zaliczyłem teraz wypad na mazury, mielismy innym autem, ale wyszło jak wyszło i musiałem pogonić szczupaka... Troszkę się bałem, bo mały silnik, nie zrobiłem zawieszenia, ale najgorsze, ze 4 osoby i pełny bagażnik... Jak go zapakowaliśmy to strasznie siedział a bagażu było po dach, tak, że nie zasuwałem nawet rolety bagażnika.... Ale zrobił ponad 600 km w jedną stronę na miejscu ze 150 i powrót 600 km ;) I baaaaaaaaardzo miło mnie zaskoczył, bo naprawdę ślicznie dawał sobie radę, tak ze znów się w nim zakochałem :D:D:D Droga z Wegorzewa do Krakowa zajęła nam 8,5 godziny, z czego jakieś niecałe 4godziny z Warszawy do Krakowa, więc chyba bardzo ładnie jak na 24letniego szczupaka z 54KM ;) A w drodze powrotnej, bo do nie sprawdzałem spalił jakieś 4,3 l na 100 ;) Przy czym nie oszczędzałem go i goniełm jakieś 100-140 ;)

 

Pozdrawiam

Tomasz

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawko ok. 8 miesięcy, więc dużo jeszcze się nie najeździłem. Najdłuższa trasa jaką pokonałem to Włodawa (woj. lubelskie)- Tczew (woj. pomorskie). Razem wyszło niecałe 1100 km. Średnio na 100 spalił mi 5 l.:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna trasa to 1300km .. Niemcy - Chełm

druga 2600km Chełm - Wolfsgurg - trochę kręcenia okolice Berlina - Szczecin - Gdańsk- Chełm (jedna przygoda ale to z mojej winy w Pruszczu auto stało dzień z włączoną navi, cb... rano do jazdy, a tu aku padł :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoim niedawno zrobiłem prawie 1200km :D < nad morze i z powrotem> z czego w stronę morza bez żadnego postoju, zatrzymywania! jak zapaliłem auto na podwórku tak zgasiłem dopiero nad morzem ;)

 

 

aaa i byłbym zapomniał - spaliłem około 60L ropy na te 1200km. Oczywiście nie jechałem szybko przez całą drogę bo fotoradarów masa, koleiny i remonty dróg...w okolicach Poznania i na pomorzu można było trochę depnąć.

 

i jeszcze ciekawostka/doświadczenie - nad morze jechałem na tempomacie <przyspieszanie i zwalnianie> a z powrotem operowałem nogami. Efekt - na tempomacie spalił 2L mniej :rotfl: na prawie 600km hehehe

Edytowane przez HaNsiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec 2009

Wrocław - Kłajpeda - Ryga - Tallin - Wilno - Wrocław

4300km

bez problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem niedawno 1100 km po naszych cudnych polskich drogach.

Srednie spalanie 8.7 l/100km.

Przez całą trasę żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją B-trójke ostatnio pognałem do Włocławka 375km w jedną strone. Na miejscu ok 30km i powrót tego samego dnia, razem jakieś 780km. Spalania nawet nie liczyłem (czas gonił i noga była ciężka). Ale bez żadnych problemów w obie strony:super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim w lipcu zwiedzałem Oksytanie (południowa Francja) mieszkałem w Fabrezanie i troszę dojadżałem do Morza Śródziemnego (25 km w jedną stronę oraz w Pireneje trochę dalej:-). W sumie nakręciełem jakieś 6000 km bez najmniejszej awarii nawet żarówki. Średnie spalanie wyszło na całej trasie 6,2 l/100 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa-Wiedeń-Wenecja-Crotone (południowe Włochy)+zwiedzanie - 2600 km i powrót Crotone-Rzym-Szwajcaria-Niemcy-Warszawa - 2700 km. Razem 5300 km jedyny problem to że w Niemczech poprosił o olej i trzeba było bagaże wypakować (dolane ok 100-200ml). Średnio 6 l/100 km przy pełnym obciążeniu (4 osoby i bagaż), co bylo dla mnie miłym zaskoczeniem, średnia prędkość ok 100km/h (z postojami na jedzenie).

Jeszcze szykuje się w tym roku Francja - ok 4 tys w obydwie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

18.08. 1800 km polska (świętokrzyskie) - leicester uk. bez najmniejszego problemu

średnia prędkość 130 km/h

średnie spalanie 9.2 l/100km

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności