Skocz do zawartości
robertcio

podgrzewane lusterka??

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy możliwe jest takie coś że lusterko kierowcy jest w połowie grzane (połowa jest ciepła), a pasażera całe ciepłe - zaznaczam że prawe mam mniejsze. Pozdrawiam

Siema, pewnie masz gdzię przepaloną mate grzewczą i nie grzejke któryś z obwodów. Albo zakup nowej lub zabawa z rozklejaniem i lutowaniem. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub ktoś kiedyś wymieniał maty i kupił obydwie w rozmiarze na małe lustro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze byc takie cos bo u mnie jest albo bylo lewe orginalnie podgrzewane a prawe bylo wymieniane bo jest inne i bez ogrzewania bylo.

a wiec pytanie jest takie jak jedno grzeje a drugie nie to moze sie to dobre przepalic z takiego powodu ze za duza moc leci na to dobre ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi nie grzeje mi prawe usterko w passacie b5 99 r mysle ze to wina grzałki macie moze jakies tutorial jak sie dobrać do takiego lusterka. Kiedyś widziałem fotki z opisem jak cos wymienić może ktoś ma taki opis jak sprawdzić i wymienić lusterko w b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedzcie mi nie grzeje mi prawe usterko w passacie b5 99 r mysle ze to wina grzałki macie moze jakies tutorial jak sie dobrać do takiego lusterka. Kiedyś widziałem fotki z opisem jak cos wymienić może ktoś ma taki opis jak sprawdzić i wymienić lusterko w b5.

 

Tu masz wszystko http://forum.vw-passat.pl/threads/4875-Wymiana-wkladu-lusterka-i-mat-grzewczych?highlight=wymiana+maty+grzewczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. mam problem. otóż w swoim aucie mam napewno podgrzewane lusterka. maty są jest joystick i znaczek na środku,ale brak bezpiecznika ba styków pod pozycją 9 jest tylko 26. ustawienie gałki na środek i lusterka nie działają, włącze podgrzewanie szyby tył też nie działają. zamówiłem już maty może to ich problem. może mieliście taki problem. dzięki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć. mam problem. otóż w swoim aucie mam napewno podgrzewane lusterka. maty są jest joystick i znaczek na środku,ale brak bezpiecznika ba styków pod pozycją 9 jest tylko 26. ustawienie gałki na środek i lusterka nie działają, włącze podgrzewanie szyby tył też nie działają. zamówiłem już maty może to ich problem. może mieliście taki problem. dzięki za rady

Sprawdź czy dochodzi napięcie do mat po włączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ustawiam dżojstik na pozycję grzania i miernikiem sprawdzam a tu napiecie 0.18v i nie wiem gdzie szukac przyczyny może jakieś propozycje ??? sprawdzałem vagiem bloki danych i pokazało mi że grzanie lusterek wyłączone i co tu robic dalej ??? maty grzewcze nowe

Edytowane przez Konieczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że włączyłeś grzanie tylnej szyby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że włączyłeś grzanie tylnej szyby....

Jeśli ma oryginalnie dżojstik a nie to kółeczko to raczej te dwie funkcje są rozdzielone. W starym typie manipulatora lusterkami nie było przycisku do włączenia grzania lusterek tylko lewe i prawe lusterko i dlatego lustra włączały się przy grzaniu tylnej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę założyć nowego wątku więc napiszę tutaj. Mam problem z lusterkami mianowicie nie działa mi podgrzewanie lewego lusterka i jak chce je wyregulować przełączam dżojstik na L i razem z lewym lusterkiem przestawia się prawe a jak przełączę na R prawe działa samo bez problemu i grzeje jak powinno. Czy mam może jakieś zwarcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dajesz lewe, to prawe przestawia się automatycznie, to nie błąd - to przyszłość. Lusterko nie grzeje, bo ma przepaloną matę - wymień je na nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwa dni temu jak regulowałem lewe to tylko lewe się przestawiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe i tyle. Tak ma być. Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko - urwałem joya i chce kupić nowy sterownik http://allegro.pl/sterowanie-regulacja-lusterek-vw-golf-4-passat-b5-i3726604063.html. Na moim jest nr 1J1 959 565F a NUMER ORYGINAŁU: 1J1 959 565E tzn różni się ostatnią literką. Czy ma to coś do rzeczy?? Będzie działał bez problemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanko - urwałem joya i chce kupić nowy sterownik http://allegro.pl/sterowanie-regulacja-lusterek-vw-golf-4-passat-b5-i3726604063.html. Na moim jest nr 1J1 959 565F a NUMER ORYGINAŁU: 1J1 959 565E tzn różni się ostatnią literką. Czy ma to coś do rzeczy?? Będzie działał bez problemu??

Będzie działać.Ten z literką E ma dodatkowo funkcję składania lusterek,która u ciebie nie będzie działać bo nie masz lusterek elektrycznie składanych,po za tym wszystko będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez kosmon Zobacz posta

Mam do Was pytanko - urwałem joya i chce kupić nowy sterownik http://allegro.pl/sterowanie-regulac...726604063.html. Na moim jest nr 1J1 959 565F a NUMER ORYGINAŁU: 1J1 959 565E tzn różni się ostatnią literką. Czy ma to coś do rzeczy?? Będzie działał bez problemu??

Będzie działać.Ten z literką E ma dodatkowo funkcję składania lusterek,która u ciebie nie będzie działała bo nie masz lusterek elektrycznie składanych,po za tym wszystko będzie działać.

 

Dzięki. Już zamawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z podgrzewanymi lusterkami. Otóż nie działają. Nie dochodzi wogóle prąd do bezpiecznika odpowiedzialnego za to. Jest to bezpecznik numer 9 zdaje się. Na początku myślałem że jest to na jednym bezpieczniku wraz z podgrzeaną szybą, ale tak nie jest. Są to dwa osobne bezpieczniki, przy czym tak jak wspomniałem nie dochodzi napięcie na bezpiecznik od lusterek grzania. Co zrobic ? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iść po kabelkach i sprawdzić gdzie jest przerwany/zaśniedziały, zalany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności