Skocz do zawartości
dejlux

tarcze hamulcowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do was czy tarcze hamulcowe w b4 z tyłu były seryjnie montowane czy nie? czy jeżeli mam tarcze z tyłu to wejdą mi felgi 14 czy nie bo ktoś mi mówił że seryjnie siedziały 15 i prawdobodobnie 14 mogą ocierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly seryjnie i 14 wejda bez problemu, 13 chyba nawet z tylu wejda ale do przodu juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byly seryjnie i 14 wejda bez problemu, 13 chyba nawet z tylu wejda ale do przodu juz nie

 

No nie wiem, ja mam z tyłu bębny i fele 14"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie były tarcze i bedny. U siebie mam oryginalne 15 i tarcze z tyłu, a szwagier w b3 ma oryginalne 14 i tez tarcze z tyłu, wiec 14 bedą pasować przecierz to prawie te same auta. Chociarz u siebie mam duze zaciski z przodu i wątpie ze mógłbym 14 wstawić, wszystko zależy od hamulców. Najlepiej zobacz co pisze na klapce wlewu paliwa od wewnątrz. Albo rozszyfruj nalepke która jest przyklejona pod dywanikiem w bagażniku po prawej stronie(tak jeste w kombi) tam wszystko pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze na tylnej osi były montowane w zależności od mocy (chyba powyżej 80kW ) i do wszystkich z ABS-em - to tak uzupełniająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tarcze na tylnej osi były montowane w zależności od mocy (chyba powyżej 80kW ) i do wszystkich z ABS-em - to tak uzupełniająco.

błąd, przyjacielu, ja, jak wielu właścicieli passatów, mam tylko 66kW i nie mam ABS-u, a mam seryjne tarcze z tyłu, a z przodu wentyle

jakby tego było mało mam felgi 14 seryjne, także jak najbardziej pasują one (nie jest problemem tracza z tyłu ani też wenyl-tarcza z przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam np. ABS a z tyłu mam bębny a z przodu standardowe tarcze więc różnie to bywa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

edde, masz końcówkę produkcji, może wtedy wkładali już "jak leci" co leżało na półkach do każdej wersji silnikowej ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

ja u siebie też mam tarcze z tyłu i 14 seryjnie. Zależy jak fabryka dawała jednym dali a drugim nie. takie życie.

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla ciekawostki

zona ma golfa 4 SDI 68PS !!!!!

i jakiez moje zdziwienie ze z tylu tarcze a z przodu wentyle

 

w pasku B4 mialem to samo przy 1Z i na 100000% pasuja 14 bo kurde na takich jezdzilem zima(ktos tam powiatpiewal), ktore akurat wystawilem na sprzedaz na giełdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do was czy tarcze hamulcowe w b4 z tyłu były seryjnie montowane czy nie?

 

Były

 

czy jeżeli mam tarcze z tyłu to wejdą mi felgi 14

 

Wejdą

 

 

Odpowiedziałem załozycielowi tematu na jego pytania, koniec i kropka a nie przechwalanki komu wejdą, komu nie, jakie ma i za ile. Śmiecicie

 

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności