Skocz do zawartości
Gość ajsik

Przerobienie przodu 3BG na Audi A6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mozecie wyrazcie swoje opinnie

Ooo fuj, ale ohyzda... :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość a_r_t_i
Jesli mozecie wyrazcie swoje opinnie

Ooo fuj, ale ohyzda... :wstyd:

 

Rzetelna, profesjonalna i wyczerpująca opinia rodem z pism motoryzacyjnych oddająca skrywane emocje recenzenta na temat opisywanego projektu :rotfl:

Bez urazy - żarcik :padam:

 

Wygląda....hmm....oryginalnie ale jak dla mnie to przeróbka dla tych co kupili Passata tylko dlatego że nie stać ich było na najnowsze Audi...

 

...ale jak to zawsze powtarzam: "Każdy ma swój smak - powiedział pies liżąc się po jajach"

 

Czekamy na opinie innych :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem kilka dni temu u mnie w Luebece B3 kombi z przodem od A4 - i tak samo jak w tym przypadku ogromne badziewie, brak smaku i nie wiadomo czemu mialoby to sluzyc....

no ale o gustach sie nie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po to kupiłem VW żeby jeździć VW, a jak będę chciał audi to sprzedam paska i kupie sobie AUDI. Nigdy w życiu, za darmo tego nie chce, dla mnie osobiście to tak samo jak z BMW- po Polsce jeździ 2x więcej BMW z serii M niż kiedykolwiek wyjechało z fabryk na całym swiecie, to tak samo jak przyklejają do Audi z serii A znaczki z serii S (nawet nie s-line tylko S). Po co na chama robić coś czego nie ma. A co tam przykleje u siebie snaczek W12 :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigos

jak dla mnie to totalna wieś , to jak znaczek Bmw na maluchu!! totalna porażka , po co ktos robi Audi z Vw?? :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to conajmniej dziwnie. Jak dla mnie lipa. :dobani:

Oczywiście kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojz1

Ważne żeby podobało się tobie... jeśli będziesz czuł że to jest to i czujesz się z taką przeróbką dorze to wprowadzaj zmiany śmiało ale jeśli zależy ci na opinii i żeby podobało się komuś to wielu zwolenników nie znajdziesz. Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wstyd: co by nie było opinię już znasz :ok: dla mnie..... audi to audi, a vw to vw :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsik

Ja nie mam takiej przerobki poprostu chcialem znac zdanie inych na jej temat i jestem wdzieczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie totalna porażka. A swoją drogą ostatnio w niemczech widziałem dużo passatów z przodem od Audi. Chyba jakaś głupia moda na to zapanowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak :vw: to :vw::)

 

60424ebe1a43cb5cst8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to przeróbka dla tych co kupili Passata tylko dlatego że nie stać ich było na najnowsze Audi...

 

dobrze ujęte

 

"Każdy ma swój smak - powiedział pies liżąc się po jajach"

 

dobre :ok:

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIOCHA

 

 

 

 

:wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiocha:-!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ktos pisal o znaczkach na maluchach..dzisiaj jechalem w korku za malcem z chromowanym 5.0...az bylem w szoku gdzie oni te 5 litrow zmiescili...tam nawet nei ma tyle bagaznika:)

a wracajac do tematu to grill wiocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem że jedni lubią pomarańcze a drudzy jak im nogi śmierdzą. Jak dla mnie to bez synsu taka zabawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak :vw: to :vw::)

 

60424ebe1a43cb5cst8.th.jpg

 

Oszz ty, co on za alu tam wsadzil? 20'' ?:) Przeciez pierwsza dziura i zawieszenie do wymiany:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że 20"-mając takie felgi nie jeździ sie szybko, wręcz lansersko, wiec o zawieszenie raczej nie musisz sie martwić w taki sposób w jaki myślisz...pogadaj z worthersee, to co zobaczyłem przeraziło(zaskoczyło) mnie w zupełności ->respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności