Skocz do zawartości
Charakterek

Przeżyłem szok...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie niektórzy na forum wiedzą miałem w zeszłym roku włamanie i zginęło mi MFD. Aż dziw bierze, że nie wcięło całego autka... Dziś chyba wiem czemu.

 

1. Nie mam zamków w drzwiach, więc by się włamać do pasia trza zbić szybę i przez nią wejść. To Chyba była główna przyczyna, ale...

 

2. Dziś sprzątałem gruntownie samochód. Oto co znalazłem pod osłona silnika elektrycznej regulacji foteli...

 

001tn3.jpg

 

3. Łączę fakty. Złodzieł włażąc przez okno skaleczył się o szkło rozbite na fotelu. Skaleczyć się musiał, bo na odłamkach szyby i na fotelu były ślady krwi. Wypadł mu z rąk ten oto przedmiot i wpadł pod osłonę silnika regulacji foteli. A tam jest ciasno. Szansa jedna na tysiąc - ale to było moje szczęście.

 

4. Pociął mi fotel, bo szukał właśnie tego - nie wiem czemu ciął fotel i nie chcę wiedzieć. Ja by toto sięgnąć musiałem zdemontować osłonę silnika (pękła :zawstydzony: no cóż ale mam satysfakcję, a osłonę sobie odkupię).

 

5. Zadowolił się radiem, bo wyjący w końcu kogoś ruszyć musi...

 

I oto mój kochany Pasio jest ze mną. Lubi mnie, bo pokaleczył niedobrego człowieka i schował mu narzędzie zbrodni... Tak! Samochody jak się je kocha, to potrafią się odwdzięczyć... A ja pomimo tego, że muszę w niego jeszcze ze 4 000 włożyć, to nie narzekam! I włożę z miłą chęcią.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby to kazdy zamek otwieralo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co wiem to duzo zamkow to otwiera i podobno kosztuje troche wiec zlodziejaszek bardzo to chcial odzyskac chyba.......ale mu sie nie udalo :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to zwie się: łamak :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to oddal wlascicielowi. Wbijajac prosta w czaszke.

A tak swoja droga, to co z tym zrobisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja droga, to co z tym zrobisz?

 

Zostawi sobie jako awaryjny kluczyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż żyjemy w Polsce Państwie bezprawia i bandy złodziejów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Char naprawdę całkiem ciekawa historia z dobrym zakończeniem. Próbowałeś w/w kluczem wielofunkcyjnym uruchomić swojego Passat'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4MOTION_LBN, Nie próbowałem, bo mam dwa klucze, które pasują i bez tego. A co z nim zrobię? Albo zostawię u siebie (to będzie pewne że nikt tego nie użyje) albo ze szwagrem komisyjnie to przecinakiem zniszczymy (to będzie super pewne) albo oddam Policji (ale to będzie mniej pewne, bo w Policji rózne osoby są. No przecież na Allegro tego nie sprzedam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Jak sprawdzisz, nikt od tego nie umrze, a dzięki temu potwierdzisz tylko swoją historię.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sprawdzisz to powiedz czy otwiera auto i czy da sie tym uruchomic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to służy do wyłamywania zamków tudzież stacyjek. Sprawdzę, wyłamię sobie ząbki w stacyjce i będę miał kłopot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie radziłbym Ci próbować otwierać ani uruchamiać samochód za pomocą tego narzędzia. Samochód tym odpalisz, ale jak sam piszesz tym sposobem zepsujesz sobie stacyjke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW, dest, umiecie czytać :?:

 

1. Nie mam zamków w drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdun_VW, dest, umiecie czytać :?:

 

1. Nie mam zamków w drzwiach

 

o bosze, mały błąd ;)

 

Ale stacyjke to kolega na pewno ma :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale stacyjke to kolega na pewno ma

 

No co Ty, ma na pipsztyka ;):rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW, dest, przyjedźcie, to zobaczymy czy otwiera się tym Wasze zamki. Pewnie otworzy się, bo czemu nie, ale zostaną one zniszczone. Bo to służy do włażenia na brutala. Jak pisałem do mnie weszli przez wybitą szybę - u mnie zamków ni ma od samego początku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdun_VW, dest, przyjedźcie, to zobaczymy czy otwiera się tym Wasze zamki. Pewnie otworzy się, bo czemu nie, ale zostaną one zniszczone. Bo to służy do włażenia na brutala. Jak pisałem do mnie weszli przez wybitą szybę - u mnie zamków ni ma od samego początku!

 

czytanie ze zrozumieniem :!:

Nie musze przyjeżdżać do Ciebie żeby to sprawdzić, bo wiem na jakiej zasadzie działa ten gadżet, zresztą napisałem przecież pare godzin temu

No nie radziłbym Ci próbować otwierać ani uruchamiać samochód za pomocą tego narzędzia. Samochód tym odpalisz, ale jak sam piszesz tym sposobem zepsujesz sobie stacyjke.

 

więc nie wiem czemu kierujesz to też do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to wrednemu sasiadowi :D a tak na powaznie to dobrze ze o 1 taki wynalazek mniej u zlodzieji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochód tym odpalisz

 

nie odpali ;)

 

Swoją drogą zwróćcie uwagę na konstrukcję tego urządzonka i niech jakiś sprytny inżynier od razu przewidzi jak można zabezpieczyć stacyjkę przed użyciem w/w przyrządu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności