Skocz do zawartości
Gość Krawcol

Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy proszę o pomoc muszę kupić zimówki 205/55/16 i mam problem jakie wybrać :dolamam

- GOODYEAR UltraGrip 8

- MICHELIN ALPIN A4

lub jakieś inne polecacie ?

Wiem że nie bardzo ten dział ale nie chcę zakładać tematu nowego. Dziękuję za odpowiedzi :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Kupilem wlasnie michelin alpin 4 sa super ciche itp... polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy proszę o pomoc muszę kupić zimówki 205/55/16 i mam problem jakie wybrać :dolamam

- GOODYEAR UltraGrip 8

- MICHELIN ALPIN A4

lub jakieś inne polecacie ?

Wiem że nie bardzo ten dział ale nie chcę zakładać tematu nowego. Dziękuję za odpowiedzi :mlask

 

GOODYEAR UltraGrip 7+ wedle mojej opini przereklamowane, kupiłem w zeszłym roku też kierując się opiniami.... Niestety się zawiodłem. Nie wiem czy w 8 właściwości gumy sięz mieniły bo jak nie to dobre są na śnieg, sam śnieg, trzymają sie bardzo dobrze, ale jak już jest błoto pośniegowe, sól, a niedaj boże trochę mokro to trzeba się mieć na baczność.

Rozmiar opon zimowych jaki mam to 195 /65 /15.

Edytowane przez chrupek1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dla mojego Passata Michelin Primacy Alpin Pa3 ze wzgledu na dobre opinie, jeszcze zimowek nie zakladalem, ale na pewno zdam relacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was takie pytanko. Mam w domu komplet nowych opon 175/70/14 wrzucili byście do Passata b4 ten rozmiar czy lepiej sobie darować i założyć coś z gamy 185? Jeżdżę dość dynamicznie i troche się boje, że te oponki będą troche kiepskie do dość dużego auta jakim jest pasek b4 w kombii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z zakupionym autem dostałem do niego:

PIRELLI 235/45 R17 94H ms SOTTOZERO w 210 - trochę duże jak na mój gust .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech często na zimę wbijają ten sam (duży) rozmiar co latem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem dzisiej nowe opony Dębica Frigo 2 na stalówki 16" 205/55/16 wypowiem się jak spadnie śnieg itp. Puki co mogę powiedzieć że są ciche ;-)

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś założyłem MATADORY na licencji Continentala i jestem w szoku, bo są cichsze niż opony letnie :D A jak to na śniegu będzie, to na razie nie wiem, ale sądzę, ze GIT :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem Nokiany WR D3 195/65/15 , jeszcze nie założone czekają na chłodniejsze dni tzn chyba już w ten week:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zakupiłem Continental Conti Winter TS830. Bardzo polecam te oponki są ciche oraz autko bardzo dobrze trzyma się drogi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamontowałem Dunlop SP Winter Sport 3D 225/50 94H na aluskach 17 i ciekaw jestem jak to pójdzie w śniegu. Na asfalcie całkiem ok,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zamontowałem dwie oponki zimowe na przód Viking 175/70 R 14

 

i właśnie pytanie do was co sądzicie o oponach Viking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zamontowałem Dunlop SP Winter Sport 3D 225/50 94H na aluskach 17 i ciekaw jestem jak to pójdzie w śniegu. Na asfalcie całkiem ok,

 

A czy ktoś z Szanownych miał już do czynienia z Dunlop SP Winter Sport 4D? Wiem, że to tegoroczna nowość, ale może ktoś już na takich jeździ i może coś napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy komplety Dunlopa M3 i innych nie chcę, sprawdzone przez wiele lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letnie to 235/45 R17 - zimowe w tym rozmiarze wydają się za szerokie, myślę nad 215/50 R17.

Raczej będzie Goodyear UG Perfomance, w inncm aucie mam już drugą zimę Goodyear UG 7 i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Sawa Eskimo S3, skłoniło mnie mnóstwo pozytywnych opinii na portalach internetowych i opinia znajomego który w ubiegłym roku kupił Sawę Eskimo S2 jest bardzo zadowolony bo rzeczywiście miałem przyjemność prowadzić jego autko zero podsterowności ciche na asfalcie i radzą sobie świetnie nawet w kopnym śniegu. Wcześniej miałem zimowe Dębice to była tragedia ledwie sobie radziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej będzie Goodyear UG Perfomance, w inncm aucie mam już drugą zimę Goodyear UG 7 i jestem zadowolony.

Też myślałem o Goodyear bo w B5 mam UG7 i są super , ale z samochodem dostałem Continental WinterContact TS 830 w rozmiarze 235/45 R17. Tak więc na lato i na zimę mam Continentale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sharan 2.8 VR6

2. przód continental tył kleber

3. 195/65/R15

4. alumy

5. używki :)

6. ciche, dobra przyczepność

7. narazie brak

8. polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności