Skocz do zawartości

pauloss89

  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O pauloss89

  • Urodziny 01/25/1989

Informacje osobiste

  • Imię
    Paweł
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Palowice

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
  • Rok produkcji
    2001
  1. Witam Też miałem taki problem otóż miałem wymienianą uszczelkę pod głowicą to odrazu wymienił mechanik uszczelkę pod pokrywą. Przed wymianą było sucho po 200km zaczło ciec no to zmiana na inną firme ale nic nie dało. Potem próba z Dirko dało spokój na 2tyś. Problem załatwiło używana pokrywa z oryginalną uszczelką i odpukać już 12tyś sucho. Pozdrawiam.
  2. miałem to samo po wymianie filtra i uszczelek suchutko
  3. Kolego też miałem ten problem nic nie ciekło suchutko było ale musiałem wymieniać uszczelkę pod głowicą to przy okazji uszczelka pokrywy zaworów no i się zaczęło cieknięcie 3 różne uszczelki i nic nie pomogło potem pasta Dirko był na jakiś czas spokój ale znowu nic tylko kupić oryginalną pokrywę z uszczelką, ale z mechanikiem pomyśleliśmy żeby jeszcze spróbować kupić używaną na allegro pokrywę z uszczelką i do tej pory suchutko
  4. Koledzy proszę o pomoc muszę kupić zimówki 205/55/16 i mam problem jakie wybrać - GOODYEAR UltraGrip 8 - MICHELIN ALPIN A4 lub jakieś inne polecacie ? Wiem że nie bardzo ten dział ale nie chcę zakładać tematu nowego. Dziękuję za odpowiedzi :mlask
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności