Skocz do zawartości
Gość wojtekk

nawiewy SUPER B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtekk

czy ktokolwiek oklejał nawiewy folią aluminiową? na SUPER B? ciekawy jestem czy fajnie wychodzi czy raczej kicha. pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze, że te nawiewy od superba niekiepsko wyglądają. Tylko trzebaby dorwać jeszcze aluminiową ramkę pod klimę i alu-listwę od szyb i lusterek (jeśli taka jest w ogóle). Okleinom mówimy zdecydowane nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się dowiadywałem co do tych nawiewów od superba

 

mogli by nawet pójść na wymianę oddaje im od paska i dopłacam od superba.Oczywiście nawiewy są używane (nówka sztuka to koszt 360zł :647: )

Muszę się jeszcze zastanowić :615: dopłacić bym musiał 200zł (za tą kwotę mam tankowanie do pełna i jeszcze zostaje na kosmetyki :629: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tobie z tych nawiewów, myślisz że ładnie wyglądają ,że warte są grzebania.A przy sprzedaży kiszka jak ktoś się zna :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekk

już mam odpowiedź. widziałem na własne oczy oklejone wnętze. powiem krótko - wybiłem to sobie z głowy i tak radzę zrobić. nie chcę robić antyreklamy ale okleina pochodziła z http://www.tuning.zw.pl/ i wyglądała obleśnie...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekk daj fotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz- to chyba kwestia gustu :641: . Ja mam model highline i ci powiem, że mi sie bardzo podoba - oczywiście ja nic nie oklejałem, poprostu te drewno już było ( łacznie z trójamienną kierwonica skórzaną i innymi dodatkami ). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekk

takie fabryczne ekstrasy są naprawdę super. co do okleiny to juz mówiłem. na pierwszy rzut oka wygląda fajnie. oczywiście pod warunkiem że patrzysz przez okno;) jak wsiadasz to odrazu widać okleiny. chętnie bym rozjaśnił wnętrze bo mam czarno - czarne, tyle że nie okleiną.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjąć środkowy nawiew tak, aby go nie uszkodzić ?? Nie wiem gdzie są zaczepy i nie chce kobinować :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to już wcześniej, ale nie ma tam odp.na moje pytanie. Mogę spróbować sam...a jak plastik chrupnie?? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak plastik chrupnie?? :hyhy:
Tylko pamiętaj nie ciągnij za listki bo są kruche ;) wiem to z własnego doświadczenia.Jakbyś coś połamał to tak: nawiew boczny, kolor czarny, cena:100zł używka - nowy:260zł ; nawiew środkowy, kolor czarny, cana:150zł używka - nowy:330zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.a jak plastik chrupnie??

Wyjmowałem je już 3 X i mordowałem sie :kwasny: za każdym razem-malowanie i wymiana żarówek na diody LED.

Jeśli nie jesteś zdeterminowany i nie liczysz sie z możliwością ich połamania(zaczepy)-nie zabieraj się za to.

Dla pocieszenia-plastik jest b.elastyczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności