Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

oka, senks, sprawdze w weekend.

A drogowe tylne, to tyle co tylne światła;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oka, senks, sprawdze w weekend.

A drogowe tylne, to tyle co tylne światła;p

 

To działaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, mam pytanie trochę odbiegające od wątku.

Chodzi mi o opis złączy znajdujących się pod osłoną przedniego słupka (prawego i lewego).

Kiedyś miałem to nawet wydrukowane, a teraz nie mogę znaleźć :(

Był tam rozrysowany widok złączy, opisane kolory złącz oraz do czego służą.

 

Mógłby ktoś poratować linkiem/plikiem do dokumentacji?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

photo.php?pid=105560&l=591687bd84&id=100001156827526Witam! Mam Paska B5 3B z 97r. 1,9 TDI 110 KM i o to moja skrzynka bezpiecznikówphoto.php?pid=105560&id=100001156827526&ref=fbx_albumphoto.php?pid=105560&id=100001156827526&ref=fbx_albumniektórych bezpieczników brakuje, czy wszytko jest ok czy coś tu było grzebane? Nie ma np bezpiecznika od pompy paliwa? Nie znam się bardzo dlatego pytam czy to wszystko normalne?

Proszę o pomoc

 

nie chce mi się załadować foto więc: http://www.facebook.com/photo.php?pid=105560&l=591687bd84&id=100001156827526photo.php?pid=105560&l=591687bd84&id=100001156827526

Edytowane przez monteros_007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam Paska B5 3B z 97r. 1,9 TDI 110 KM i o to moja skrzynka bezpiecznikówphoto.php?pid=105560&id=100001156827526&ref=fbx_albumphoto.php?pid=105560&id=100001156827526&ref=fbx_albumniektórych bezpieczników brakuje, czy wszytko jest ok czy coś tu było grzebane? Nie ma np bezpiecznika od pompy paliwa? Nie znam się bardzo dlatego pytam czy to wszystko normalne?

Proszę o pomoc

brak foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przestało działać oświetlenie na podsufitce z przodu i z tyłu w bagażniku też zniknęło ale np w schowku działa. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny tej ciemności:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie??

Bo ten bezpiecznik to jest w benzyniaku a nie w dieslu :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co pomoże ktoś gdzie zniknęło moje oświetlenie z wnętrza kabiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co pomoże ktoś gdzie zniknęło moje oświetlenie z wnętrza kabiny?

 

Jest na ten temat osobny wątek...Na początek-żarówki ok?Oświetlenie schowka jest zupełnie inaczej podpięte,zauważ że działa przy włączonych światłach,a oświetlenie to inny temat.Powodem może być niesprawność któregoś z zamków,moduł komfortu,instalacja...Zacznij od prostego testu:wejdź do samochodu,po zamknięciu jak zgaśnie oświetlenie to otwórz jedne drzwi,zobacz czy oświetlenie wnętrza działa-jeżeli nie,to ten zamek jest zepsuty.Tak po kolei sprawdź wszystkie drzwi oraz klapę.No chyba że masz VAG to go podepnij i od razu będziesz wiedział co jest nie tak.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ale pytanie czy jest bezpiecznik od czujnika temperatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie ale pytanie czy jest bezpiecznik od czujnika temperatury?

Jakiej? Zewnętrznej? Zapewne to będzie któryś z opisu - URZĄDZENIA ZWIĘKSZAJACE KOMFORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co odpowiedzialny jest bezpiecznik nr.29 sterownie silnikiem ale za co dokładnie?? Jak mam podłączony to samochód dziwnie szarpie i gaśnie nie chce wchodzić na obroty a do tego tlą się prawe kierunki i światła wstecznego. Po wyjęciu chodzi jak złoto.

 

A wiec co to jest bezpiecznik nr.29??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie bezpieczników nr 12-Zasilanie napięciem układu samodiagnozy i 15-Zespół wskaźników, automatyczna skrzynka przekładniowa. Otóż tego pierwszego nie mam, a nr 15 jest.Do czego służą i jakie jest ich zastosowanie? Passat b5 99r, 1.9 TDI 110 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie odnośnie bezpieczników nr 12-Zasilanie napięciem układu samodiagnozy i 15-Zespół wskaźników, automatyczna skrzynka przekładniowa. Otóż tego pierwszego nie mam, a nr 15 jest.Do czego służą i jakie jest ich zastosowanie? Passat b5 99r, 1.9 TDI 110 KM.

 

Samodiagnozy nie masz i dlatego niema bezpiecznika,co do 15-to nic innego jak licznik ze wskaźnikami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam passata b5 3B i mam problem z przekaźnikiem zaczął mi tyrkać dostałem się do przekaźników i okazało się że jest to przekaźnik z płyty przekaźników dolnych opisanych na tym forum jako numer 8 wymieniłem ten przekaźnik ale dalej tyrka a nie mam pojęcia z czego może on być proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :P ogólnie to strasznie tyrka aż cb radio zagłusza ale to od 1 do 3 biegu tak przy 2tys obrotów. a jest to przekaźnik opisany 213 i znajduje się w tylnej części pod numerem 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam :P ogólnie to strasznie tyrka aż cb radio zagłusza ale to od 1 do 3 biegu tak przy 2tys obrotów. a jest to przekaźnik opisany 213 i znajduje się w tylnej części pod numerem 8

 

Przekaźnik wentylatora

Żebyś szukać nie musiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety chyba nie masz racji bo jak go wyjąłem to po 15 min auto ciężko odpalało zaznaczam że przekaźnik jest pod numerem 8 tylnej skrzynki i w opisach nie znajduje sie tam żaden przekaźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności