Witam!
Dołączam się do tematu. Mam Paska AFN z 97r. w kombiku. Też po okołu tygodniu od kupna zorientowałem się, że jest on strasznie niski. Szpera między kołem a nadkolem na przodzie to ok. 3 cm!!! Na szczęście mam jeszcze osłonę silnika pod spodem, choć już niecałą, nieraz przycieram w koleinach. Wahacze też strasznie nisko nad ziemią. Dziś wymieniałem opony i kazałem mechanikowi się przyjrzeć, sprężyny na przodzie są czarne albo grafitowe, powiedział, że nie wyglądają na jakieś tuningowe ale są dziwnie grube tzn. mają większy przekrój, tak jakby nie były oryginalne:/ Dodam jeszcze, że auto sprowadzone z Niemiec. Jestem 1 właścicielem w Polsce. Chciałbym podnieść to auto, co mam zrobić?
pozdrawiam wszystkich