Skocz do zawartości
Metrolo

[silnik] końcówka wtrysku - diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nadszedł czas wymiany końcówek wtrysku w moim passku, ponieważ słyszałem różne wiadomości na temat ich jakości postanowiłem kupić końcówki BOSCH. Kupiłem w cenie 67zł za szt.w sklepie. Mój lekki niepokój wzbudził co prawda napis na opakowaniu Made in Turkey, ale innego wyboru nie było. Niestety przeczucie mnie nie myliło. Na 4szt. 2 od razu nie podobały się mojemu mechanikowi ( sprawdzane na specjalnej maszynce) . Po założeniu do auta- horror, na zimnym silniku "siwy" dym za autem ,b.nierówna praca silnika. Efekt jest taki że na dzień dzisiejszy mam 2 końcówki nowe (też ponoć żadna rewelacja) i 2 stare. 2 końcówki niby nowe poszły do reklamacji do Boscha (ponoć czeka się ok. miesiąca) W związku z tym przestrzegam wszystkich przed tym produktem. Z rozmowy z mechaniorem dowiedziałem się że w/g niego najlepsze są końcówki produkcji francuskiej. Nie zdarzyło mu się żeby z nową coś było nie tak a trochę tych końcówek wymienił. Takie właśnie miałem założone ,ja na nich przejechałem 70 tys. a ile wcześniej tego nikt nie wie.

Może ktoś mógłby mi pomóc i podać namiary gdzie takowe mógłbym dostać, chodzi o końcówkę SD 274, BOSCH 0434250139

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli twoje nie laly to po cos zmienial? to byla podrobka boscha. polecam koncowki denso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JERRYzw

...mam takie wtryski u siebie , cena detaliczna to 113,96 za sztuke ale dla posiadacza Passata mógłbym je sprzedać po jakies 78 zł za sztuke (plus koszt wysyłki) , oczywiście paragon lub faktura do wyboru , pozdr

 

ps. ogólnie wtryski Boscha nie są robione w Niemczech , z tego co mi wiadomo największa fabryka wtrysków Boscha jestw Indiach i takie też moge mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez bylo z tymi koncowkami tak zalozylem niby nowe a okazalo sie ze jedna sie zawiesza dlatego tak kopcil na siwo , teraz mam nowy silniczek z orginalnymi boschami i nie zamierzam ich wymieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany, reszta na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz pora na wymiane i chciał bym sie poradzić jakie najlepiej kupic koncwki do 1.9TD. Jakie bedą najlepsze. Moze sa jakies "tuningwe" ktore poprawia jakos jakość jazdy tym silniczkiem prsze wypowiedzi w tym temaciku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne boscha, tylko uwaga na podróbki których jest pełno. Tak czy siak sam ich nie wymienisz, bo trzeba ustawić ciśnienie (pompiarz). Możesz poszukać np. 190 bar, ale wtedy także trzeba zmienić pompę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak rozpoznać oryginalne bosche od szajcowatych boschów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko po renomie sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mnie to przeraza,koncowki bosha i nie wiadomo czy beda ok czy nie.moj passat jak sie rozgrzeje smierdzi spalonym olejem,nie wiem czy to koncowki czy moze zly kat wtrysku,pojade do pompiarza to moze mi powie.kat nie byl ustawiany od dwoch lat tyle mam samochod a co przed tem to nie wiadomo.oleju bierze od wymiany do wymiany tyle co z bagnetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia dzisiejszego poszedłem do sklepu i podzwoniłem po hurtowniach i podano mi parę nazw i cen i chciał bym aby jeżeli ktoś coś wie na temat tych końcówek niech się wypowie:

 

MONARK "Niemcy" cena 67zł

WZM "Polska" cena 59zł

MAIL (jakoś tak) "Niemcy" cena 63

noi BOSCH ceny usłyszałem takie -

w motoryzacyjnym w Jaworznie 53zł

w Inter Cars 209zł

w Gordon 'ie 43zł

DENSO - cena 61 zł

 

wypowiedzcie sie na ten temat jeśli cos wiecie na temat tych końcówek bo juz zalezy mi na czasie zeby z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja się podłącze , czy do zwykłego diesla te same podchodzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ic pytałem sie doładnie 209 to za same koncówki pistolet cały kosztuje cos 480 złotych jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności