Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Środkowa kratka jest taka sama , inne są boczne kratki (kły) i główny grill który ma podobny wzór do tego z R36
chodzilo mi o to,ok wszystko jasne

g1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy warto kupić passata z silniiem 2.0tdi (bkp) z dsg rok 2008 (z vin`u) Czy lepiej szukać 170 na cr?

Jasne ,że lepiej CR ... nie chodzi jak traktor przynajmniej . Najlepiej 170 konny CR+DSG byłbyś zadowolony

 

Co do głowic problem był tylko w 2005/06 rocznikach wymieniali na gwarancji więc bez obaw.

 

 

padających piezoelektrycznych pompowtryskach siemensa

Jak dbasz tak masz.

ale czy coś jeszcze jest na co zwrócić uwagę?

Hmm podjedź do serwisu niech Ci go przetrzepią i będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

nosze się z zamiarem kupna passata.

Dosyć dużo się już dowiedziałem z waszych wypowiedzi i faktycznie jestem zdezorientowany.

sam już nie wiem co mam sądzić na temat tego 2.0 tdi

możne faktycznie to jest kwestia na jaki się trafi.

Jeśli mógłbym prosić was o ocenę tego samochodu na podstawie opisu i zdjęć.

Czy warto dać tyle za taki rocznik ?

bo wyposażenie jest dosyć dobre i wizualnie tez nie jest chyba zły ?

http://moto.allegro.pl/item907114087_passat_2_0tdi_170km_sportline_unikat_max_wypos.html

 

dziękuję za opinie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam już nie wiem co mam sądzić na temat tego 2.0 tdi

Głupoty wyssane z palca ,że 1.9TDI najlepszy silnik!

 

 

Czy warto dać tyle za taki rocznik ?

bo wyposażenie jest dosyć dobre i wizualnie tez nie jest chyba zły ?

Za te pieniądze? Nie .

Lepiej poszukać już coś w CR za tą kasę bo za 82.000 można już kupić nowego Passata w TRENDLINE z 1.4TSI (lub mulastym 1.6)

 

Ładny jest ale to nie jest indywidual , nie ma DSG a przy 170 konnym Passacie lepiej sprawdza się DSG (nie mówiąc o ew. programie gdzie nie nadążysz zmieniać biegów :D)

No sprzedaje go ktoś kto chce chociaż udawać,że trochę zna się na Passatach ... :)

 

Przemawiają za nim dobry rocznik , wyposażenie , niski przebieg (o ile prawdziwy, ale patrząc na rurę wydechową zdaje się prawdziwy).

 

 

"sportowe zawieszenie sportline" strach się bać :)

 

I nie widzę tych czujników ciśnienia w oponach? Albo mi się zdaje albo jest tylko PARKTRONIC+ESP...

 

Nie ma żadnego DYNAUDIO no chyba ,że dokładany .

 

 

 

Więc nie za te pieniądze a do tego własciciel koloryzuje ten samochód z uwagi na to nie godny uwagi

 

EDIT: A właśnie ja raczej nie polecałbym foteli w pełnej skórze o wiele lepiej się sprawdza ALCANTARA+SKÓRA no ale to kwestia gustu.

Edytowane przez Rojasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc:)

tez tak myślałem, ze drogawo coś wychodzi ten passacik.

szkoda bo ładny.

A tu masz racje kolego. teraz dopiero poczytałem o DSG i faktycznie mógłbym się zamachać.

 

 

 

 

 

ten ma kamerke http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...g=&tabNumber=2

 

Co do tego passacika interesujący. tylko nie znam niemieckiego i w zasadzie łatwiej mi jest kopić na miejscu zwłaszcza ze niestety autko idzie na firmę i częściowo będzie leasingowane

 

 

Mógłbym jeszcze was prosić o ocenę waszym doświadczonym okiem tego autka: http://moto.allegro.pl/item897242196_passat_b6_variant_kombi_2009r_2_0_tdi_cr_czarny.html

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z taka kasa bierz CC po kosmetycznej awari poduchy cale jezdzacy http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=125825853&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&minPrice=5000&maxPrice=20001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&features=PARKING_SENSORS&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&colors=BLACK&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1

 

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

 

Co do tego passacika interesujący. tylko nie znam niemieckiego i w zasadzie łatwiej mi jest kopić na miejscu zwłaszcza ze niestety autko idzie na firmę i częściowo będzie leasingowane
nip EU i fakturke wystawia nie ma problemu

 

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

 

Mógłbym jeszcze was prosić o ocenę waszym doświadczonym okiem tego autka: http://moto.allegro.pl/item897242196...cr_czarny.html
ladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm piękny. tylko żeby go sprowadzić i naprawić to trzeba się trochę znać na tym.żeby nie przepłacić,żeby dobrze zrobili,żeby tanio sprowadzili. wiem ze autka z zachodu są tańsze i w lepszym stanie, tylko jak wspomniałem trzeba się znać.

bo tak szczerze mówiąc ja pierwszy raz się porywam na tak drogi samochód do tej pory jeździłem autami tanimi i które trzeba było naprawiać co chwile. boje się napraw, zawsze więcej wychodzi niż można się spodziewać i nigdy nie ma pewności ze wszystko będzie ok.

no ale przeglądam szukam jeszcze możne coś udami się znaleźć a jak nie to będę szukał z zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z taka kasa bierz CC po kosmetycznej awari poduchy cale jezdzacy http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...g=&tabNumber=1

I tu się z Tobą nie zgodzę ! W życiu auta walniętego w przód! W tył owszem zrobiony dobrze nie ma problemu ale nigdy nie przód. Różne rzeczy mogą się z nim dziać , niby wszystko cacy nie uszkodzone a jak Ci zacznie w 170 konnym samochodzie drżeć kierownica przy 130km/h nie byłbyś zadowolony

 

A tu kolega widzę jak zawsze daje ogłoszenia na mobile.de :D Tomek chce raczej kupić w Polsce a w Polsce CC to niestety od 80-90 wzwyż . Po tym co pokazywał preferuje kombi więc odpada "sportowy" VW :)

 

Mógłbym jeszcze was prosić o ocenę waszym doświadczonym okiem tego autka: http://moto.allegro.pl/item897242196...cr_czarny.html

Tutaj przynajmniej sprzedający "normalny" . Jeżeli uparłeś się na Passata za te 80-90 tyś(osobiście wolałbym nową C5 :D:d:d) no to szukaj na pewno rocznik 2008(koniec) , 2009 , najlepiej 170 KM bo 140KM szybko Ci się "znudzi" najlepiej w DSG i oczywiście podstawa to BIXENON przy kupnie Passata bo normalne żarówy są do ****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... propo tego pakietu r-line dzwoniłem dzisiaj do salonu vw i powiedzieli mi że jak na razie można go dokupić tylko do nowego auta a osobno w częściach jak na razie nie mają i nie wiedzą kiedy będzie taka możliwość kupienia tego pakietu do używanego passka;/ Ale patrząc na te ceny w sklepie VW GAJOS to jeszcze nie jest tak strasznie drogo tylko te progi coś za drogie moim zdaniem 2400 za komplet;/

tak myślałem żeby same progi używane kupić oddzielnie od passata r36 to na pewno taniej by wyszło tylko ciekawe czy by pasowały do normalnego paska.... wie może ktoś?? pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się z Tobą nie zgodzę ! W życiu auta walniętego w przód! W tył owszem zrobiony dobrze nie ma problemu ale nigdy nie przód. Różne rzeczy mogą się z nim dziać , niby wszystko cacy nie uszkodzone a jak Ci zacznie w 170 konnym samochodzie drżeć kierownica przy 130km/h nie byłbyś zadowolony
taki przod to malina kosmetycznie rysniety pduchy cale auto jezdzi jak Pan Stasiu by go zrobil to nawet w ASO by sie nie kapneli:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak myślałem żeby same progi używane kupić oddzielnie od passata r36 to na pewno taniej by wyszło tylko ciekawe czy by pasowały do normalnego paska.... wie może ktoś?? pozdr

Pasowac powinny tu jest na sprzedaz zwykly passat przerobiony na R36 [KLIK] ale moim zdaniem nie opłaca się kupować progów i tylnej dokładki zderzaka bo niewiele się różnią od standardowych (ale każdy zrobi jak uważa), jak masz czas to przejrzyj sobie ten wątek [KLIK] jest tu dość dużo zdjęć przerobionych passatów zawsze można coś znaleźć :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się z Tobą nie zgodzę ! W życiu auta walniętego w przód! W tył owszem zrobiony dobrze nie ma problemu ale nigdy nie przód. Różne rzeczy mogą się z nim dziać , niby wszystko cacy nie uszkodzone a jak Ci zacznie w 170 konnym samochodzie drżeć kierownica przy 130km/h nie byłbyś zadowolony

 

Właśnie o to chodzi. z tego co słyszałem od znajomych którzy kupili auto uderzone, to ciągle problemy.

blachę zrobili, ale jeżdżenie po serwisach bo coś komputer pokazuje ze nie tak albo ABS nie chce działać.

zawsze coś takiego możne być.

wiec auto uderzone sobie daruje.

zwłaszcza ze chce wydać dosyć dużo kasy jak na moją kieszeń.

dlatego wolał bym już się nie martwic ze coś nie działa

 

 

A co do autka szukam czarny kombi z dobrym wyposażeniem, no ale jesli sie trafi CC w dobrej cenie to tez nie pogardzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do autka szukam czarny kombi z dobrym wyposażeniem, no ale jesli sie trafi CC w dobrej cenie to tez nie pogardzę

Dobre przeciwieństwo albo kombi albo CC :D . Ja na Twoim miejscu zacząłbym rozglądać się coś u sąsiadów na zachodzie CC w czerni na 18' alufelgach to to wygląda! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Oglądam. Piękne są te CC tylko dla mnie mały. rodzina bagaże, i problem.

No ale jeszcze to przemyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz dokładnie budżet maksymalny? Bo ja bym się za nowym rozglądał. Rabat 9k + 5 do wytargowania, więc w tym momencie wolałbym troszkę gorzej wyposażone auto, ale nowe 2010 :) a gołe by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No sprzedaje go ktoś kto chce chociaż udawać,że trochę zna się na Passatach ...

:)

Gość się trochę rozpędził z tym wyposażeniem, sporo wypisanych rzeczy brakuje patrząc na zdjecia. Nawigacja też dokładana, bo RNS510 weszła do passata dopiero na początku 2008 roku. Auto warte co najwyżej 70tys. pln.

Jak chcesz juz wydać ponad 80 dyszek, to realnie zastanowiłbym się nad nowym.

 

oczywiście podstawa to BIXENON przy kupnie Passata bo normalne żarówy są do ****

To mało powiedziane, jak się przesiadam do fabi mojej małżonki, to światła biją passatowskie na łeb. Nie wiem jak można było w takim fajnym aucie tak spieprzyć reflektory - może w ten sposób producent chce wymusić kupno xenonów :), które też na tle konkurencji wypadaja dość blado.

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez już się zastanawiałem ale mi dosyć zależny na dodatkach.

A za tą cenę nowego z tym co bym chciał nie dostane. wiec szukam w roczniku 2008/9

chciałbym przeznaczyć na auto około 80/90 tyś max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 1.8 TSI w comfortline pare dodatkowo i 92 tys sadze, ze masz nowe autko, nie masz czasem firmy zeby odliczyc vat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak firmę posiadam i VAT odliczę.

Tylko mnie interesuje TDI 170 KM.

Jeszcze w salonie nie byłem, może jutro znajdę trochę czasu to się tam udam.

Sprawdzałem ofertę na stronie VW i po złożeniu tego co mnie interesuje wychodzi około 180 000

Zobaczymy co mi zaproponują w salonie.

 

 

 

Macie jeszcze jakieś dobre stronki z autami z zachodu żebym mógł tam poszukać?

Bo tak przeglądam i nie mogę na nic trafić. Może faktycznie na zachodzie coś dobrego by było.

Edytowane przez Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności