Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że przy ustawieniu śwateł a pozycji włączone nawet przy braku funkcji comming and leaving home przy wyłączeniu zapłonu światła zgasną. Choć nie dam sobie głowy uciąć, bo też mam tę funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie zostana wlaczone postojowki po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez 20 sek swiecą a pózniej gasną. Nie swiecą sie postojówki. Bez tej funkcji chyba będą świeciły się postojówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że przy ustawieniu śwateł a pozycji włączone nawet przy braku funkcji comming and leaving home przy wyłączeniu zapłonu światła zgasną. Choć nie dam sobie głowy uciąć, bo też mam tę funkcję.

Masz racje też wyłączyłem te opcje... ale i tak to mi nic nie daje bo przy włączeniu zapłonu światła sie zapalają i juz trzeba zapalać z włączonymi ... akumulator szlak trafi dlatego ja zawsze włączam po :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie zostana wlaczone postojowki po prostu?

U mnie postojówki świecą tylko po pozostawieniu przełacznika w pozycji 2 czyli światła pozycyjne, przy pozycjach 1 (czujnik zmierzchu) i 3 (światła mijania) po zamknięciu auta światła będą świecić tyle ile zaprogramujemy je w komputerze (0, 10s, 20s...) a później wszystkie gasną.

 

zapalają i juz trzeba zapalać z włączonymi ... akumulator szlak trafi dlatego ja zawsze włączam po

Nie trafi :), ja robię tak od kilku lat i jakoś nic się z nim nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- zle dopasowane plastyki (trzaski przy gwaltownym przyspieszaniu i hamowaniu),

 

mi też tak skrzypiały ale to łatwo zrobić żeby to uspokoić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał tomaser31 Zobacz post

- zle dopasowane plastyki (trzaski przy gwaltownym przyspieszaniu i hamowaniu),

mi też tak skrzypiały ale to łatwo zrobić żeby to uspokoić ;]

ŁATWO CZYLI JAK?? podobno to było poruszane na forum ale ja szukałem i nie znalazłem

maże mi ktoś dać linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm zależy gdzie ci ten plastik też trzeszczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie postojówki świecą tylko po pozostawieniu przełacznika w pozycji 2 czyli światła pozycyjne, przy pozycjach 1 (czujnik zmierzchu
ale ty masz czujnik tak jak ja, mowimy o sytuacji bez czujnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku to trzeszczał mi tylko Schowek i zrobiłem to tak z użyciem tylko jednej rzeczy, bierzesz taśmę izolacyjną jakieś 2-3 cm zginasz na pół patrzysz po której stronie trzeszczy i po otwarciu schowka zaraz bo bokach masz plastiki od schowka pomiędzy te plastiki od schowka i od deski rozdzielczej wkładasz nóż i wpychasz tam taśmę i w moim przypadku zadziałało i nic mi więcej nie trzeszczy :)

 

przepraszam ale nie wiem jak to mam w łatwiejszy sposób opisać ze środkiem tego schowka :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, ale ja mam troche inny przypadek ale ta tasmo to moze bys

dobry pomysl. Mi trzeszczy jak mam radio i tapicerke pod swiatlami awaryjnymi tam jest taki maly plastyk i on sobie czasami tyka,

sprobuje ta tasme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ją tam gdzieś upchasz to się pochwal przynajmniej :D:D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zastanawiam sie nad wybiorem tapicerki skóra +Alcantara po środku latte macciato + ciemne drewnio nie wiem jak sie nazywa, macie może jakieś fotki jak to wygląda na zywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siantex1

Witam.Jestem nowy na tym forum.Chce w bardzo nidalekiej przyszłości kupić passata 1.9 tdi.Mam pare pytań.Mianowicie jak uważacie czy lepiej kupić samochód w polsce czy samemu sie tłuc po świecie i szukać czegoś dobrego.Na co szczególnie zwracać uwage przy kupnie , na samochód chce przeznaczyć maksymalnie 50 tyś.Czy w tej kwocie warto wogole rozglądać sie za pasatem czy doradzilibyscie cos innego.Z góry dziekuje za odpowiedzi.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na co szczególnie zwracać uwage przy kupnie

Poczytaj sobie wątek od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupić samochód w Polsce czy samemu sie tłuc po świecie i szukać czegoś dobrego.

 

hmmm... ja tak myślę że jak kupisz auto w Polsce to będziesz miał do roboty zawieszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy zastanawiam sie nad wybiorem tapicerki skóra +Alcantara po środku latte macciato + ciemne drewnio nie wiem jak sie nazywa, macie może jakieś fotki jak to wygląda na zywo?

ja mam taką tapicerkę w połączeniu z listwami alu, wygląda super. Wg mnie 'drewno' do tego nie pasuje. Tutaj dwie fotki mojego:

picture.php?albumid=167&pictureid=704

picture.php?albumid=167&pictureid=711

Więcej fotek tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na samochód chce przeznaczyć maksymalnie 50 tyś.Czy w tej kwocie warto wogole rozglądać sie za pasatem czy doradzilibyscie cos innego.Z góry dziekuje za odpowiedzi.pozdrawiam

Jak nawet pojedziesz gdziekolwiek za granicę musisz brać pod uwagę, że i tak na tamtym terenie jesteś "zielony". Niemcy, Francja czy Szwajcaria niczym się od Polski nie różnią jeżeli chodzi o popyt na auta - o dobre egzemplarze wszędzie trudno a te zawsze szybko się sprzedają, mało tego, są specjaliści od wyszukiwania takich ofert i oni działają bardzo szybko więc prawdopodobieństwo kupna dobrego auta nawet za granicą nie jest większe niż u nas. Co do ceny 50.000 pln, to co prawda w ogłoszeniach są auta poniżej tej kwoty ale zawsze cena odzwierciedla stan :). Moim zdaniem aby kupić w miarę sensowne B6 trzeba przeznaczyć min 10tys. pln więcej i dodatkowo uzbroić się w cierpliwość, bo aut godnych uwagi w ogłoszeniach jest nie więcej niż 5%.

 

Koledzy zastanawiam sie nad wybiorem tapicerki skóra +Alcantara po środku latte macciato + ciemne drewnio nie wiem jak sie nazywa, macie może jakieś fotki jak to wygląda na zywo?

Jak kolega powyżej też proponuję aluminium, drewno w passacie w każdym wykonaniu wygląda dość sztucznie i moim zdaniem tandentnie, na dodatek widać, ze to plastik. Aluminium robi znacznie lepsze wrażenie i co najważniejsze nie jest plastikowe :).

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nawet pojedziesz gdziekolwiek za granicę musisz brać pod uwagę, że i tak na tamtym terenie jesteś "zielony". Niemcy, Francja czy Szwajcaria niczym się od Polski nie różnią jeżeli chodzi o popyt na auta - o dobre egzemplarze wszędzie trudno a te zawsze szybko się sprzedają, mało tego, są specjaliści od wyszukiwania takich ofert i oni działają bardzo szybko więc prawdopodobieństwo kupna dobrego auta nawet za granicą nie jest większe niż u nas. Co do ceny 50.000 pln, to co prawda w ogłoszeniach są auta poniżej tej kwoty ale zawsze cena odzwierciedla stan . Moim zdaniem aby kupić w miarę sensowne B6 trzeba przeznaczyć min 10tys. pln więcej i dodatkowo uzbroić się w cierpliwość, bo aut godnych uwagi w ogłoszeniach jest nie więcej niż 5%.

Nie koniecznie. Za 50-55tyś maks można wyrwać naprawdę fajny egzemplarz z 2005/2006roku z 2.0TDI :) i niekoniecznie golasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to będzie 1.9 i z 2005 roku w takim sobie wypasie, to za 50 000 powinno się udac cos kupic (mówie o samochodzie który był w miare delikatnie uderzony i zrobiony, bo bezwypadkowego tez za tę kase nie dostaniesz).

 

Mówisz max 50 000 + pierwszy przegląd (olej rozrząd filtry) czy ma sie zamknąć w 50 000 na gotowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności