Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

w tej cenie nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz na poprzedniej stronie tabelę i wypisane jakie usterki i przy jakich przebiegach mogą Cię spotkać. Chociaż ceny w tabeli są zawyżone to i tak poza serwisem są bardzo wysokie.

 

Czy ta tabelka nadal jest czy w pracy mi blokują wyświetlanie obrazków?

 

Widziałem gdzieś post, że ktoś opisywał różne wersje Passatów i co je różni w wyposażeniu. Może ktoś podać linka, bo nie mogę tego znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy realistyczna jest zakup B6, 1.9 TDI, przebieg do 150 000, rocznik od 2006, cena 35 000 - 40 000, może być sprowadzony do opłat.

 

Chciałbym tylko tempomat i climatronic. Czy w każdej wersji jest klimatyzowany schowek?

 

Czy warto się w coś takiego pakować za taką kasę?

1.9 TDI z przelotem do 150.00km znajdziesz po 2006 do 40tyś spokojnie. A właśnie z tempomatem w 1.9 TDI bywa różnie... Climatronik od comfortline jest prawie zawsze, w trendach jest gorzej, tam możesz spotkać pół na pół climatik. Klimatyzowany schowek jest zawsze.

 

Widziałem gdzieś post, że ktoś opisywał różne wersje Passatów i co je różni w wyposażeniu. Może ktoś podać linka, bo nie mogę tego znaleźć?

W dużym skrócie:

 

-Trendline - podstawa, bez chromu, proste fotele, carbonowe listwy wewnątrz, pomarańczowe kierunki, brak podłokietnika, korbki z tyłu, brak szufladek w kokpicie.

 

-Comfortline - welurowe fotele, chrom na listwach drzwiowych i wokół szyb, podłokietnik, 4x el. szyby, białe kierunki z litewkami w kolorze.

 

-sportline - Kubełkowe fotele, chrom na listwach drzwiowych (tutaj może byc nawet pełny chrom zależy kto sobie zażyczył) reszta jak w comforcie + trójramienna kierownica, mały MFA, niższe o 15mm zawieszenie, czujniki zmierzchu/deszczu, alufelgi.

 

-Highline - wszystko jak w sporcie + zawsze pełny chrom, skóra + alcantara, climatronic, drewno/aluminium (nie ma karbonowego wykończenia).

Edytowane przez sebek1302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po opisie cos mi tu sie nie zgadza ja mam comfortline 2006 a wiec moje wyp bixenon z doswietlaniem zakterów tempomat skóra 2x podłokietnik climatronik pełen MFA+ 4 szyby elek głosniki tył przód czujnik deszczu czujnik zmierzchu elektryczne lusterka felgi alum 16 VW no i pełen chrom dzwi szyby i relingi oprucz tego hak 10 poduszek podswietlanie przód nogi nawigacja antena płetwa na dachu pełne koło dojazdowe kompresor jedynie czego nie mam to pdc oraz czujnika cisnienia w oponach no i multi kiery

 

 

Auto sprowadzone z niemiec Wolfsburg tam jezdziło w VW na serwisy

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dużym skrócie:

To były informacje w pigułce w Twoim wypadku, jeżeli masz comfortline to ten, co go kupował, zaszalał i dołożył sporo rzeczy z listy wyposażenia opcjonalnego, normalna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michał takiego go odebrałem z fabryki nic nie dokładałem jedynie teraz che dołozyc multi kiere jakies radyjko i moze kiedys orgynał pdc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy realistyczna jest zakup B6, 1.9 TDI, przebieg do 150 000, rocznik od 2006, cena 35 000 - 40 000, może być sprowadzony do opłat.

 

Chciałbym tylko tempomat i climatronic. Czy w każdej wersji jest klimatyzowany schowek?

 

Czy warto się w coś takiego pakować za taką kasę?

Mam takiego o jakiego ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
michał takiego go odebrałem z fabryki nic nie dokładałem jedynie teraz che dołozyc multi kiere jakies radyjko i moze kiedys orgynał pdc

Ja napisałem oczywiście co dana wersja posiada w serii, normalne że każdy doposaża samochód wedle upodobań. Jeśli wyjechałeś takim z salonu, to na pewno był to już skonfigurowany samochód, na stanie w salonie. Gdybyś poszedł i konfigurował od początku, to właśnie te rzeczy które wypisałeś musiałbyś zaznaczyć na liście opcji dodatkowych.

 

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

 

10 poduszek

A no bym zapomniał tych poduszek to 6 masz ;) Temat wałkowany w tym wątku od kilku stron, cofnij jeden do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. Co ile wymienia się rozrząd w 2.0TFSI? I jak jest cena części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanko. Co ile wymienia się rozrząd w 2.0TFSI? I jak jest cena części?
co 90-100 tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Endrju Zobacz post

Mam jeszcze jedno pytanko. Co ile wymienia się rozrząd w 2.0TFSI? I jak jest cena części?

co 90-100 tys km

 

Ja w książce serwisowej mam napisane, że co 150tkm - koszt jeszcze się nie dowiadywałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w książce serwisowej mam napisane, że co 150tkm - koszt jeszcze się nie dowiadywałem się.
w książce tak ale faktycznie robić to trochę częściej a jeździć spokojnie a co do kosztów to około 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do kosztów to około 800zł
No to chyba w serwisie. Tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pytałem sie o rozrząd w VW i 1 rozrzad wymienia sie po 180 tkm koszt czesci 550 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w książce serwisowej mam napisane, że co 150tkm
To juz nic nie kumam, w książce serwisowej inaczej.
ja pytałem sie o rozrząd w VW i 1 rozrzad wymienia sie po 180 tkm
W ASO mówią inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powaga bo pytałem sie jak byłem w niemczech dlaczego nie był wymieniany rozrząd gostek powiedział ze te silniki mają przy 180 tkm bo to fabryka i faktycznie w serwisówce nie ma nic zmianki o wymianie tylko jest zaznaczone 180 tkm z ciekawosci byłem w VW w Rybniku i to samo mi powiedzieli ze jesli jest to orgynał to 180 tkm a nawet wejdz na allegro znajdziesz rozrząd kompletny wiem tylko ze jak wymienisz to potem juz mniej tkm

 

 

obecnie mam 153 tkm i nic nie ruszane

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam 2.0 tfsi co 180 tyś

Dzwoniłem do aso podałem im mój vin i powiedzieli że przy 120 można sprawdzić ale wymienia się po 180

Szkoda tylko że nikt nie pomyślał i nie zamontowali łańcucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam 2.0 tfsi co 180 tyś

Dzwoniłem do aso podałem im mój vin i powiedzieli że przy 120 można sprawdzić ale wymienia się po 180

Szkoda tylko że nikt nie pomyślał i nie zamontowali łańcucha.

Tak. Prawda zalecane jest co 180 tyś. ale jeśli ktoś użytkuje samochód głównie w mieście polecam zmienić przy 150.000km. Łańcuch jest w 2.0 TSI od 2008r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy realistyczna jest zakup B6, 1.9 TDI, przebieg do 150 000, rocznik od 2006, cena 35 000 - 40 000, może być sprowadzony do opłat.

 

Chciałbym tylko tempomat i climatronic. Czy w każdej wersji jest klimatyzowany schowek?

 

Czy warto się w coś takiego pakować za taką kasę?

 

 

 

Raczej nie licz, ze sprowadzony 5 letni Passat bedzie mial najechane tylko 150 tys km, nikt za granica nie sprzedaje auta z takim przebiegiem. Ale tym akurat sie za bardzo nie przejmuj, 1.9 TDI jest akurat wytrzymałbym silnikiem, problemy dopiero pojawia sie po 300-400 tys km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności