Jump to content
Charakterek

Kupujemy Passata B2

Recommended Posts

koledzy i koleżanki co byście bardziej mi doradzili passat b2 1,6 b+g cy b2 1.6 D

Zależy co kto lubi :) 1.6b+g pewnie będa mniejsze koszta paliwa generować, z kolei przy 1.6D będą mniejsze koszta eksploatacji, ale niestety słabsze przyspieszenie :) Ja mam 1.6D i jestem zadowolony, wiem ze jak trzeba to wsiądę i pojadę :) O ile rozrusznik załapie, ostatnio mam z tym problem :P Jesłi jeździsz sam, jest jako tako, ale przy 4 osobach jest troszkę muł :) Jakbym miał kupić jeszcze raz, kupił bym 1.6TD :)

Tom

Edited by Tomasz

przeważnie będę jeździł sam z dziewczyną no chyba ze jakis zlot typu VWMANIA to na pełnym załadunku :D

koledzy i koleżanki co byście bardziej mi doradzili passat b2 1,6 b+g cy b2 1.6 D
Bierz 1.6 D Najlepszy motor

Benzyna 5 cylindrów !!!Wtedy masz przyjemność z jazdy :)

Do jakiej ceny chcesz to autko ? Tak konkretnie, mogę Ci doradzić coś porządnego bo mam dobre źródło, gdzie kupisz każde autko w atrakcyjnej cenie

a co z silnikami 1.8? Przy relatywnie lekkiej budzie taki motor zapewnia poprawną dynamikę, zauważalnie lepszą od 1.6.

krótko, zwięźle i na temat: TAK polecam 1.8... Pali tyle samo co 1.6 a zdecydowanie lepiej się nim jezdzi

tak jak kolega wyzej napisał ,dodam tyle że jeżdziłem takim pasatem przez parę lat i mam same pozytywne wspomienia ,w trasie palił 6,5 l benzyny (8,5 l gazu ) w mieście 8-8,5 l benzyny (10-11 gazu ) ,polecam

ja jezdziłem przez 2 lata 1.6 czy dłuzej nawet, po czym zmieniłem silnik na 1.8 i jest w sam raz, spalanie potwierdzam, nawet przy emeryckiej jezdzie da się mniej osiągnąć

To ja miałem okazje porównać jakieś 'trefne' 1.6 w stosunku do 1.8 - bo ten mniejszy motor palił więcej.

Panowie podpowiecie mi w jakich wersjach b2 byl naped na cztery lapki ?? tylko kombi czy w innych wersjch tez i z jakimi silnikami tylko 5cyl ??

Pozdrawiam

tylko Variant, tylko benzyna i od 1.8 w górę

tylko wyrwać 1.8 syncro to nie lada wyzwanie, kiedyś jedno na forum było...

Guest patrycju5z

Witam, Jestem nowy na forum, nie mam passata, ale od jakiegos czasu poszukuje ciekawego modelu b2.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego pojazdu? są jakieś charakterystyczne usterki, wadliwe miejsca (chociażby podłoga, czy progi)?

Czy silnik 1,8 w benzynie 90KM to dobry wybór dla kombi?

Pozdrawiam,

Patrycjusz

Edited by patrycju5z

1.8, to dobry wybór...

A auta mają już tyle lat, że musisz zwracać uwagę na wszystko....od A do Z

Cześć wszystkim ; )

Jako, że to mój pierwszy post na forum to najpierw się witam :)

Mam takie pytanko, wiek ktoś coś o tym samochodzie więcej, bo zamierzam się przejechać po auto (od dawna choruję na syncro b2)?

http://allegro.pl/show_item.php?item=3081190643

Tyn. czy da się odratować samochód, czy blacharka raczej taka, że koszt "rehabilitacji" wyniesie kilka tysięcy zł nie licząc lakieru?

To, że silnik nie jest VW tylko Audi, to wiem, oryginalnie było w środku 2.0, drzwi od strony wgniecenia podgnite na dole, ale nie duzo z tego co właściciel mówił.

Może ktoś mieszka nieopodal, albo zna właściciela lub auto?

z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Raczej nie opłaca się kupować tego autka :(

jest mocno zjedzony i zaniedbany, przywrócenie go do odpowiedniego stanu zajmie masę czasu i weźmie dużo pieniędzy. Jednak moim zdaniem warto przywracać do życia te klasyki, bo są wspaniałymi smaochodami.