Buszmen Zgłoś #781 Napisano 16 Listopada 2013 Dajcie też bucha:lol Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Danek75 Zgłoś #782 Napisano 16 Listopada 2013 Danio, lepiej Ty odstaw te zioło w tym poście "eltom" jest gościem " smilieid="528" class="inlineimg" border="0"> Eeee - no nie skumałem Dajcie też bucha:lol Kurde - muszę chyba wodę w fajce zmienić, bo trzepie niemiłosiernie :lol3 A jak was czytam, to sam już się gubie :haha Tomek owszem jest "gościem", ale nie w poście, tylko w wątku, czyli jest autorem postu i nieważne czy w swoim czy w cudzym wątku, swój post zawsze można wyedytować (chyba, że wątek jest zamknięty, ale to inna sptawa). to mi lepiej powiedz, jak ma wyedytować posta, który był przypisany do już dawno nieistniejącego konta Jeśli konto nie istnieje, to co mu do niego??? To w takim razie to nie jego konto, bo ono nie istnieje, a on jest na forum... Co wy jaracie? :hmm Trawę z pastwiska? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Żabol1505732874 Zgłoś #783 Napisano 22 Listopada 2013 Żabol - Mateusz Lubotyń/Kietrz - Opolskie Racibórz - Ślaskie Wlepka na tylniej szybie:) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grabek150 Zgłoś #784 Napisano 23 Listopada 2013 Grabek150 Dolnośląskie-Syców Wlepa na klapie z lewej strony Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mati Zgłoś #785 Napisano 25 Listopada 2013 mati kujawsko-pomorskie(Toruń okolice) link od wlepy na szybie z lewej strony Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukaszony Zgłoś #786 Napisano 15 Grudnia 2013 lukaszony Opolskie(okolice Nysy). wlepa na tylnej klapie po lewej stronie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marek_r23 Zgłoś #787 Napisano 7 Stycznia 2014 (edytowane) 1. Marek_r23 2. Mazowieckie ( Mińsk Mazowiecki ) 3. Wlepka na klapie po lewej stronie + niebieskie linki na ramkach rejestracji przód i tył + link na szkle lusterka lewa strona + logo na szybie przód prawy róg 4. Edytowane 18 Czerwca 2014 przez Marek_r23 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kukson Zgłoś #788 Napisano 21 Stycznia 2014 1. Kukson 2. śląsk- Aleksandria pod Częstochową 3. duza wlepa tylnej klapie z lewej strony 4. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #789 Napisano 14 Lutego 2014 (edytowane) 1. Sparkie 2. Śląskie, okolice Bielska-Białej 3. Wlepa na szybie z lewej strony, ramki przód i tył Edytowane 14 Lutego 2014 przez Sparkie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparkie Zgłoś #790 Napisano 14 Lutego 2014 1. Sparkie 2. Śląskie, okolie Bielska-Białej 3. Wlepa na szybie z lewej strony Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłoś #791 Napisano 27 Lutego 2014 1. Zebek77 2. Śląskie, Świętochłowice 3. Mała wlepka na klapie z lewej strony Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
email78 Zgłoś #792 Napisano 3 Marca 2014 (edytowane) 1.Email78 2.Lubuskie - Gorzów Wlkp. 3. napis przednia szyba w górnym lewym narożniku , duża wlepa szyba tył lewy dolny róg. Proszę o dopisanie mnie do listy Jak wszyscy to wszyscy . Edytowane 3 Marca 2014 przez email78 dopis i aktualizacja listy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kris_82 Zgłoś #793 Napisano 3 Marca 2014 1. Kris_82 - Krzysiek 2. Pomorskie -Sopot/Gdynia 3. wlepa na bagażniku lewa strona Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
psojekk Zgłoś #794 Napisano 4 Marca 2014 1. psxx 2. Mazowieckie - Mińsk Mazowiecki 3. Opis - z lewej strony na szybie z tyłu 4. Zdjęcia: Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Astro Zgłoś #795 Napisano 28 Marca 2014 1.Astro 2.Łódzkie 3.Tylna szyba prawa strona. 4. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Mały25 Zgłoś #796 Napisano 31 Marca 2014 1. Mały25 2. Bielsko - Biała 3. Wlepa na tylnej szybie z lewej strony + ramka tył Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pejzasz Zgłoś #797 Napisano 6 Kwietnia 2014 Dodam i Swojego -Pejzasz -Ślaskie - Koniaków -Wlepka Duża na klapie po lewej stronie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #798 Napisano 24 Kwietnia 2014 1. marcin66389122 2. Wielkopolskie (PTU) 3. link w lewym dolnym rogu szyby tylnej w Passacie + wlepa na prawej stronie wahacza Hondy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
volwerine Zgłoś #799 Napisano 17 Maja 2014 1. volwerine 2. Śląskie (Jastrzębie) 3.wlepa na tylnej klapie z lewej strony, link na boku drzwi kierowcy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafałek Zgłoś #800 Napisano 29 Maja 2014 Rafałek Kuj-Pom Chełmno lewy górny róg jeszcze na blachach od poprzedniego właściciela Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach