Skocz do zawartości
Crayo

MPH i ukryte menu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym się na początku przywitać - dzisiaj się zarejestrowałem ale forum przeglądam od kilku miesięcy.

Ostatnio bawiłem się przyciskiem z kluczykiem (obok zerowania licznika przebiegu dziennego) - po odpaleniu auta i ruszeniu przebieg totalny zamienia mi się w licznik prędkości w MPH :eek:. Jak powrócić do przebiegu dziennego ?

 

Drugi pytanie - czy w Passacie są jakieś ukryte opcje / menu - ( np. w fokusie był to self test, obroty przedstawiane cyfrowo, prędkość cyfrowa itp.) mam ty na myśli auto i RNS 2 DVD.

 

pozdrawiam

 

Krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak włączyłeś, tak samo wyłączysz pobaw się jeszcze raz przyciskiem ale radzę najpierw zajrzeć do instrukcji przeczytać jak długo trzeba przycisnąć przycisk. Na wyś. może być wyświetlany: dystans, prędkość w km/h i w MPH. Ten sam przycisk może odpowiadać np. dwóm różnym funkcjom i trzeba wiedzieć jak długo należy przecisnąć bo możesz coś niechcąco innego przestawić lub skasować. Wbrew pozorom lepiej przejrzeć instrukcję obsługi wkońcu to nie polonez. Miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przetestowano na B6 Passat.

Auto podczas jazdy na małym wyświetlaczu może pokazywać

-całkowity przebieg pojazdu

lub

-prędkość wyrażoną w milach/h czyli mph

 

aby przełączać ustawienia należy nacisnąć i trzymać przycisk "0.00" ok. 6 sekund

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mały wyświetlacz czyli tam gdzie jest przebieg auta po prawej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, przetestowano na B6 Passat.

Auto podczas jazdy na małym wyświetlaczu może pokazywać

-całkowity przebieg pojazdu

lub

-prędkość wyrażoną w milach/h czyli mph

 

u mnie wyświetla przebieg ale jak rusze to już prędkość w km/h (anglik) i po zatrzymaniu znowu przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo u mnie. Licznik w milach a w miejscu gdzie przebieg pokazuje w km. Normalka żeby anglik nie miał problemu w Europie, a Europejczyk w Anglii. Nie widziałem jeszcze Europejskiego Auta z licznikiem w KM i dodatkowo w Milach. Natomiast większość aut angielskich które mają liczniki w milach mają dodatkowo mniejsze cyferki w KM. W B5 tak było. Ale w B6 już nie ma. Jest natomiast owy Kilometromierz który na postoju pokazuje przebieg.

Edytowane przez Bashful

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Fisie jest mozliwe wyswietlanie km/h zamiast spalania np.? bo w ustawieniach komputera nie ma tego, moze da rade jakos aktywowac?

Tak jak w Audi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam golfa 2010 i można ustawić też km/h - nawet są bardzo duże cyfry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w passacie 2009 jest ta opcja właczona w standardzie wiec chyba można, z tego co było już kiedyś napisane na forum jest mozliwość włączenia kilku dodatkowych funkcji na wyświetlaczu po podpięciu do komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ma ktos recepte jak? Kodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie te mph na liczniku km zamienisc na km/h i jak zrobic na srodkowym glownym kompie predkosc tam gdzie jest spalanie dystans i srednia predkosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mph jest po to, żeby wiedzieć ile jedziemy w kraju gdzie ograniczenia wyrażone są w tej jednostce i nie da się tego zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności