goomish
-
Liczba zawartości
26 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O goomish
- Urodziny 08/19/1974
Informacje osobiste
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Lublin
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2003
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
goomish odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam Potrzebuję kompletu na cały samochód (przód i tył) Passat Variant B5FL VIN: WVWZZZ3BZ4E111xxx tarcz i klocków Textar. Jak przedstawia się to cenowo? -
goomish obserwuje zawartość → Odgrzybianie klimy, Mechaniczna regulacja reflektora., Podwyższone obroty przy odpalaniu - AVB i oraz 5 innych
-
Dołączę się i ja. Szukam opon dobrych na mokrym i niezbyt głośnych. Rozważam: 1. Uniroyal Rainexpert 195/65/15 H lub V - ale należą do raczej miękkich i podobno trochę "bujają się" na zakrętach. 2. Nokian H lub V 195/65/15 - pojawiają się opinie o problemach z wyważeniem i hałaśliwością. 3. Bridgestone Ecopia EP150 195/65/15 H lub V- mają pozytywne opinie ale to w miarę nowe opony. Co sądzicie o tych oponach i czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć powyższym opiniom. Będę wdzięczny za Waszą pomoc.
-
Przerabiałem kiedyś ten temat. Kręcąc od góry kluczem nie było w ogóle regulacji. Winna była jedna z zębatek, a dokładniej wtopiony w nią bolec metalowy, który "odkleił się" od niej. Pomogło odrdzewienie bolca i sklejenie w zębatce Poxipolem .
-
Podwyższone obroty przy odpalaniu - AVB
goomish odpowiedział goomish → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Silnik nie był mocno rozgrzany. Zrobiłem ok 8km przez miasto z postojami na światłach. -
Podwyższone obroty przy odpalaniu - AVB
goomish odpowiedział goomish → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
W końcu udało mi się dorwać lapka. Tu są logi: po porannym rozruchu: http://vaglog.rtnet.pl/egon_o_49414.html po rozgrzaniu: http://vaglog.rtnet.pl/egon_o_49413.html Co o tym sądzić? -
Podwyższone obroty przy odpalaniu - AVB
goomish odpowiedział goomish → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Dzięki za pomoc. Spróbuję skombinować lapka i zobaczyć jak wygląda temperatura w sterowniku. -
Podwyższone obroty przy odpalaniu - AVB
goomish odpowiedział goomish → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
W którym bloku i kanale jest temperatura cieczy chłodzącej? I tak dla ciekawości skąd brana jest temp na zegary, ponieważ tutaj jak napisałem wskaźnik zachowuje się normalnie? -
Witam Pacjent to silnik AVB PD 101KM. Przy temperaturach rzędu 10-12 st C na plusie po nocy odpala z podwyższonymi obrotami ok 950 obr/mini utrzumuje je przez pewien czas (powyżej 1 min). Ostatnio przy temp 15 stC odpalił normalnie, by za moment podnieść obroty do ok 950. Problem występuje tylko rano. Zastanawiam się czy nie jest to związane z czujnikiem temperatury, ale nie wiem czy jest to ten sam który odpowiada za wyświetlanie jej na zegarach (wskazania nie skaczą , przy rozgrzanym silniku pokazuje 90 stC). Proszę mądrzejszych o pomoc, co sprawdzić i co jest przyczyną takiej sytuacji? Ps. Odczyt komputera i błędów brak. Pozdrawiam
-
Dzięki za odpowiedzi. Widzę, że halogeny w pasaciku nie sprawdzają się najlepiej, a ponieważ nie jestem maniakiem gadżetów to jeszcze raz poważnie się zastanowię nad ich montażem. Pozdrawiam goomish
-
Kilka postów wyżej pytałem jak halogeny spisują się w VW bo jeżeli jest to lipa to nie ma sensu tracić pieniędzy i czasu. A jeżeli dają niezły efekt - lepszej widoczności nie estetyczny - to warto. Więc może wypowiedzą sie szerzej Ci którzy mają halogeny.
-
Dzięki wielkie! Wiem już co i jak, teraz muszę skompletować halogeny i maskownice/kratki i do roboty .
-
Przeszukiwałem posty o oleju w odmie ale nie znalazłem żadnego wyjaśnienia. Chyba że źle szukam, to poproszę o podpowiedź Wydaje mi się, że już znalazłem - niewłaściwie działający separator oleju w pokrywie zaworów.
-
Ok! Wiem już że muszę ciągnąć kable, tylko skąd? Czy VW przeciwmgielne ma włączane poprzez przekaźnik czy bezpośrednio przez przełącznik? Druga sprawa to czy te światełka w wykonaniu VW dobrze świecą czy są tylko po to aby poprawić sobie samopoczucie? - pytam bo widziałem już parę porażek konstrukcyjnych.
-
Chodzi mi o światła przeciwmgielne przednie. Nie mam instrukcji w żadnym cywilizowanym języku poza niemieckim i wydawało mi się, że pierwsze wyciągnięcie pokrętła od świateł to zapalenie kontrolki na zegarach i włączenie przeciwmgielnych przednich.
-
Witam! Mój pasacik nie posiada świateł przeciwmgielnych, a chciałbym je zamontować. Stąd pytanie: czy pomimo braku światel VW doprowadził instalację, czy trzeba ją ciągnąć z jakiegoś miejsca np od jakiegoś przekaźnika? Dodam, że jak z przełącznika "włączam" światła to kontrolka się zapala, czyli jak rozumiem ta część instalacji od włącznika do przekaźnika (jeżeli idzie to przez przekaźnik) jest "obecna"? Pozdrawiam
