Skocz do zawartości

turzol

  • Liczba zawartości

    135
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

7 obserwujących

O turzol

  • Urodziny 08/30/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    Artur
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Tychy

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2009

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. 19 - Gateway --> Installation List --> "6C-Backing up camera" --> Zapisz Adaptacje 5F CAR FUNCTION LIST BAP GEN2---> VPS-----ACTIVE CAR FUNCTION LIST GEN2 ---> VPS msg bus ----TERMINAL 15 W kodowaniu sterownika 10 lub 76 (pdc) 10 - Steer/Park Assist --> Byte 4-5 --> 10 Rearview Camera
  2. Adaptacje 19 [VO]_Multi_function_steering_wheel_control_module Coding Value: [LN]_Tiptronic: [VN]_installed [LN]_Temp Sensor: [VN]_installed [LN]_variant: [VN]_ACC-High [LO]_clamp behaviour: [VN]_active with clamp 58 [LN]_Heated_steering_wheel_button: [VN]_active [LO]_FoD ACC: [VN]_activated [LO]_FoD Travel Assist: [VN]_activated [LN]_Wake_up_ability_signal_horn: [VN]_not active [LN]_Switch_speed_limiter: [VN]_active [LO]_Kombi_02_gueltig: [VN]_not active [LN]_double_stage_support: [VN]_not active [LN]_Platform: [VN]_MQB
  3. Adaptacje w Gateway.
  4. Napisz na prv, zaproponuje jakiś termin.
  5. W tej generacji kamery bez problemu da się aktywować Lane Assist + TJA + znaki + wydłużenie czasu działania asystenta + wydłużenie Stop&go do 10sekund zamiast standardowych 3sek. Light Assist również można zakodować przy zwykłych Basis LED.
  6. Mogę pomóc we Wrocławiu z parametryzacją.
  7. Mogę zrobić zdalnie jeżeli załatwisz głowicę VAS.
  8. Można przywrócić pierwotne adaptacje sterownika poprzez ODIS procedurą SVM. W śląskim mogę pomóc.
  9. Hej, daleko do mnie nie masz. Podjedź i naprawie na poczekaniu.
  10. Po wejściu w Appconnect powinieneś mieć komunikat "Witaj w Appconnect...."
  11. 1 i 3 CAN comfort, wpinasz się bezpośrednio do Gateway (używając przelotki którą masz w zestawie) lub w słupku A przy TIUL masz łatwiejszy dostęp 2. Zasilanie ze stałego plusa Terminal 30 - pin masz zarobiony więc wpinasz się do skrzynki bezpieczników do wolnego Terminala Co do reszty to wszystko jest na schematach.
  12. Moge naprawić moduł wysyłkowo
  13. W tym samym menu zatwierdzasz monit "Rozpocznij aktualizacje" aby wejść do REM
  14. Najnowszy wypust do MIB3 (MOI3) https://infotainment-cdn.skoda-auto.com/base/maps/OI_P153_EU_202525_Offline-Update.zip
  15. Nie ma tego w menu Infotaiment żeby nie dublować opcji z kierownicy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności