turzol
-
Liczba zawartości
135 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O turzol
- Urodziny 08/30/1980
Informacje osobiste
-
Imię
Artur
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Tychy
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2009
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
19 - Gateway --> Installation List --> "6C-Backing up camera" --> Zapisz Adaptacje 5F CAR FUNCTION LIST BAP GEN2---> VPS-----ACTIVE CAR FUNCTION LIST GEN2 ---> VPS msg bus ----TERMINAL 15 W kodowaniu sterownika 10 lub 76 (pdc) 10 - Steer/Park Assist --> Byte 4-5 --> 10 Rearview Camera
-
Adaptacje 19 [VO]_Multi_function_steering_wheel_control_module Coding Value: [LN]_Tiptronic: [VN]_installed [LN]_Temp Sensor: [VN]_installed [LN]_variant: [VN]_ACC-High [LO]_clamp behaviour: [VN]_active with clamp 58 [LN]_Heated_steering_wheel_button: [VN]_active [LO]_FoD ACC: [VN]_activated [LO]_FoD Travel Assist: [VN]_activated [LN]_Wake_up_ability_signal_horn: [VN]_not active [LN]_Switch_speed_limiter: [VN]_active [LO]_Kombi_02_gueltig: [VN]_not active [LN]_double_stage_support: [VN]_not active [LN]_Platform: [VN]_MQB
-
Adaptacje w Gateway.
-
Napisz na prv, zaproponuje jakiś termin.
-
W tej generacji kamery bez problemu da się aktywować Lane Assist + TJA + znaki + wydłużenie czasu działania asystenta + wydłużenie Stop&go do 10sekund zamiast standardowych 3sek. Light Assist również można zakodować przy zwykłych Basis LED.
-
Mogę pomóc we Wrocławiu z parametryzacją.
-
Mogę zrobić zdalnie jeżeli załatwisz głowicę VAS.
-
Usunięte adaptacje z radia min 2 high
turzol odpowiedział xorser.dzwon → na temat → Tematy techniczne
Można przywrócić pierwotne adaptacje sterownika poprzez ODIS procedurą SVM. W śląskim mogę pomóc. -
Hej, daleko do mnie nie masz. Podjedź i naprawie na poczekaniu.
-
App connect - jak wyglada temat aktywacji?
turzol odpowiedział kudelka.robert → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Po wejściu w Appconnect powinieneś mieć komunikat "Witaj w Appconnect...." -
tatoswinka obserwuje zawartość → turzol
-
1 i 3 CAN comfort, wpinasz się bezpośrednio do Gateway (używając przelotki którą masz w zestawie) lub w słupku A przy TIUL masz łatwiejszy dostęp 2. Zasilanie ze stałego plusa Terminal 30 - pin masz zarobiony więc wpinasz się do skrzynki bezpieczników do wolnego Terminala Co do reszty to wszystko jest na schematach.
-
Moge naprawić moduł wysyłkowo
-
W tym samym menu zatwierdzasz monit "Rozpocznij aktualizacje" aby wejść do REM
-
Najnowszy wypust do MIB3 (MOI3) https://infotainment-cdn.skoda-auto.com/base/maps/OI_P153_EU_202525_Offline-Update.zip
-
traffic jam assist - dlaczego nie ma wlaczonego?
turzol odpowiedział Dzonny → na temat → Tematy techniczne
Nie ma tego w menu Infotaiment żeby nie dublować opcji z kierownicy.
