-
Liczba zawartości
28 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O jachok
- Urodziny 05/05/1984
Informacje osobiste
-
Imię
Jacek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Okolice Ostrowi Maz.
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2001
-
zmieniłem oringi na pompowtryskach i lipa dalej słabo pali nie wiem już co robić, pompa vacum sprawdzone ciśnienie i jest podobno ok. nie wiem co może być,
-
wycieka ci olej, ja bym nic z tym nie robił. ja wymieniłem oringi na pompowtryskach i dalej słabo pali już sam nie wiem co to może być, pompa vacum sprawdzone ciśnienie i podobno jest ok.
-
Wymieniłem oringi na pompowtryskach i dalej słabo pali, lekko tarpie na wyższych biegach około 2000 obrotów jak depne. pompa vacum sprawdzana była i ma ciśnienie około 3,3 a powinna mieć 3,5 chyba podobno jest dobra i sam nie wiem co teraz.
-
panowie ja juz się obczytałem ile się dało i też myślę że mam vacum walniętą bo słabo pali jak postoi dłużej nawet 6 godzin. i jak wrzuce 5 przy 75km/h to troche czuc ze cos drga silnik jak przyspieszam. no i oczywiście słabo idzie a inne tematy sprawdzałęm przepływke turbine czujniki i zero błedów szukam jakiegoś speca co by mi podmienił pompe vacum i sprawdził czy to to ale bez kupna pompy bo to bez sensu jak to nie to
-
Naprawa szyby w drzwiach kierowcy (tutorial)
jachok odpowiedział Kazuki → na temat → Poradniki i instrukcje
Tak naprawde to szybę mało się otwiera to co ma się tam zużyć jedynie przerdzewieć. a plastik pęka przeważnie w mrozy bo nie jest do tego stworzony, u mnie po 10 latach lekko farba starta na prowadnicach -
Naprawa szyby w drzwiach kierowcy (tutorial)
jachok odpowiedział Kazuki → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam dziś przerabiałem przetartą albo lepiej przerdzewiała linke wyglądało to tak: a to slizg nalezy to tak wybic: slizg znajduje sie tu : a tak całość wystepują dwa rodzaje zacisków srednica 5mm te małe co wchodzą do kółka co się nawija a dwa grube do zacisków srednica 6mm i długość tych zacisków to 5mm, zaciski robiłem ze śrub i nawiercałem wiertłem fi1.5mm potem zagniatałem młotem. wymiary linki to fi1,4mm a ja zastosowałem fi1,3mm bo taką miałem, od pierwszego zacisku do drugiego wymiar jest 1100mm następnie zacisk 5mm potem od grubego zacisku do grubego 1105mm plus 5mm zacisk i ostatni wymiar to 850mm i ostatni zacisk, razem linka ma mieć 3075mm jezeli się nie pomyliłem. Ja gdzieś musiałem miarką się omsknąć bo mam bardzo napiętą linkę ciekawe czy coś nie walnie nikt nie pisał o tym że od zamka jest jakiś taki dziwny plastik mocowany do blachy takimi kołkami i jeszcze jedno w drzwiach od pasażera w rączce co sie ciągnie za drzwi są dwie śruby pod tą osłoną na wierzchu -
wstepnie zerknełem nic nie leci, a słabo pali za każdym razem jak dłużej postoi a po odpaleniu juz dobrze
-
to ty w 2003 roku tez bys mial wersje A, podmieniales juz moze swoja pompke bo ja nie moge sie przybrac i znalesc goscia ktory by mi podmienil oczywiscie mial jakas na podmianke, powierzchownie patrzyłem to paliwo raczej nie cieknie
-
itam ja juz naczytałem się wszystkiego i w koncu natrafiłem na pompe vacum, mam taki problem że jak postoi z 8 godzin to musze troche krecic zeby zaskoczył no i oczywiscie słąbiej idzie od niskich obrotów. passat jest z 2001 roku to może mam tą słabszą z pierwszych wypustów co sodzicie czy to może być to? wiecie czy nową można kupic w miare rozsadnej cenie bo używane to jak to używane może tydzien może rok? czytalem gdzies i ktos pisał że trzeba dawke ustawić po podmianie na nową czy to prawda? i szukam zaworek zwrotny jeszcze sprawdzic ale nie wiem gdzie on jest [ATTACH=CONFIG]69618[/ATTACH] mam takie cos namacałem ręką czyli ta najgorsza wersja A tak mi sie wydaje
-
Witam ja juz naczytałem się wszystkiego i w koncu natrafiłem na pompe vacum, mam taki problem że jak postoi z 8 godzin to musze troche krecic zeby zaskoczył no i oczywiscie słąbiej idzie od niskich obrotów. passat jest z 2001 roku to może mam tą słabszą z pierwszych wypustów co sodzicie czy to może być to? wiecie czy nową można kupic w miare rozsadnej cenie bo używane to jak to używane może tydzien może rok? czytalem gdzies i ktos pisał że trzeba dawke ustawić po podmianie na nową czy to prawda? i szukam zaworek zwrotny jeszcze sprawdzic ale nie wiem gdzie on jest. [ATTACH=CONFIG]69619[/ATTACH] mam taką pompke czyli wersja A pewnie bo zobaczyłęm na alegro ze inne nowsze nie maja takiej blachy gładkiej na wierzchu tylko aluminium
-
cze ponownie to pisałęm wczesniej, u kolegi siadla pompa vacum bo jak przyspieszal to mu szarpalo ale najpierw podmienili wtryski i to nie bylo to a po pompie jest oki, u mnie nie szarpie
-
Ale mi przed przestawieniem tez slabo przyspieszal ale to juz wczesniej pisałem, wiecie moze czy jak pompa vacum siada czy puszcza to slabiej pali i wiecej bedzie palil
-
witam wczoraj zmieniałem kat synchronizacji wałka rozrządu bo mialem idealnie na 0,0 a przestawiłem na 2,2-2,8 ponieważ miałem duże spalanie na postoju teraz vag pokazuje 0,4l/h a wczesniej 0,8l/h a zmieniając na minus czyli na -2,0 to spalanie 1,2l/h a jak dowalilem gazu to po zejsciu z obrotów zaczął tak troche telepać. Jeszcze nie jeżdziłem w trasie ale jak pojade gdzies to dam znac czy spalanie zmalało, ogólnie ladniej pracuje wczesniej miał jakby kamienie tam przepychał a teraz tak delikatniej cyka, no i najważniejsze wtryski pokazują teraz wartości nie przekraczające jedynki a wczesniej pokazywały nawet do 1,5 korekta była. A mówia że zmiana tego nie ma związku i tego sie nie reguluje po zmianie rozrządu.
-
witam wczoraj zmieniałem kat synchronizacji wałka rozrządu bo mialem idealnie na 0,0 a przestawiłem na 2,2-2,8 ponieważ miałem duże spalanie na postoju teraz vag pokazuje 0,4l/h a wczesniej 0,8l/h a zmieniając na minus czyli na -2,0 to spalanie 1,2l/h a jak dowalilem gazu to po zejsciu z obrotów zaczął tak troche telepać. Jeszcze nie jeżdziłem w trasie ale jak pojade gdzies to dam znac czy spalanie zmalało, ogólnie ladniej pracuje wczesniej miał jakby kamienie tam przepychał a teraz tak delikatniej cyka, no i najważniejsze wtryski pokazują teraz wartości nie przekraczające jedynki a wczesniej pokazywały nawet do 1,5 korekta była. Tylko że dalej nie przyspiesza tak jak powinien.
-
a jak sprawdzic katalizator?? przebieg 260 tysi to moze i katalizator pomozcie jak zdjagnozowac czy to to Dzis odpalalem rano +5 stopni i krecilem z 8 sekund i jak zapalil to siwy dym jak cholera chwila i przestal dymic, ogolnie to cieko pali jak postoi, a moze jak mialem zwalony czujnik temp i termostat to nie mial wlasciwej temperatury silnik i jezdzac tak jakis czas rozwalilem katalizator, ale czy by slabo palil jakby mial kata zwalonego? patrzylem na alegro katalizatory i do AVF silnika nie widzialem czy to jest ten sam co AWX? Co myslicie o tych zamiennikach za katalizator takie gotowe rury mozna kupic czy w miare solidne to jest czy lepiej katalizator kupic?
