Skocz do zawartości

sebkus

  • Liczba zawartości

    51
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O sebkus

  • Urodziny 12/16/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    Sebastian
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    SY

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 3.2 FSI V6 250KM 4x4
  • Rok produkcji
    2007

Ostatnie wizyty

1066 wyświetleń profilu
  1. Miałem przypadek że ktoś na wydechu na opa zamontował.
  2. zamienione 1 sondy lambda stronami?
  3. Jak w tytule. Czy można poza klejem przewodzącym jakimś innym sposobem coś ogarnąć ? Może zamienić modulik anteny na coś innego ? Mój sypie błędem. 00856 - Radio Antenna 007 - Short to Ground
  4. Problem rozwiązany . Banał adaptacje Channel 003: Driver Steering Recommendation (DSR) uparcie chciałem dać na 4x4 a wystarczyło na active dać.
  5. Siemka jestem po wymianie magla mam problem z przekodowanie na 4motion. Wszystko działa ale abs ma błąd . Log-ABS MAGIEL.txt Log-NOWY MAGIEL.txt Log-Przed wymianą magla.txt
  6. Nigdy nie byłem na spocie się zastanawiam czy to jeszcze mODne ??? Passkami smigam już 13 lat i zadowolny jezdem ???
  7. Z nudów se napisze..... Ciekawe ile przez te 9lat małopalących samochwałów zrobiło grube remonty w swych djeslach hehe.
  8. Witam jaka cena dwumasu passat b6 3.2 AXZ "022105266AK" ?
  9. Hejka . Mam pytanko w moim fałerku jest takie lusterko czujniki zmierzchu i inne i mam pytanko kaj zakodować i czy w ogóle jest taka możliwość żeby były długie światła automatyczne tzn. jadę cały czas na długich i jak z naprzeciwka ktoś jedzie to się automatycznie mijania zapalają ?Aaaaa mam bixenony....
  10. Witam potrzebuje membrane zaworu odpowietrzenia silnika "pcv" do passata 3.2 silnik axz
  11. Winowajca znaleziony N75 się przycinał . Psikanie preparatami nic nie daje cza rozebrać wyczyścić i poskładać na sucho.
  12. Rozrusznik ogarnięty. Przed wyjazdem nie zdążę ale chyba skończy sie usunięciem drugiej . Tymczasem po wszystkim zdaje mi sie że wyłączają sie te sondy z kuli za dużego doładowania . Cza logi zrobić . Ale powiem że samemu trochę strach patrzeć na ulice i komp. Sie żelazo teraz szybko rozpędza pendzidło jedne... Może na rejonie BYTOMIA sie znajdzie chętny na drugi fotel ??
  13. Hmmm.... Jest tak po pracy do domu zjeść i na garaż . Czyszczenie mas i + w szczególności zielony nalot na rozruszniku i składanie pomału dokładnie na miedziowy . Już wszystko porobione aku na miejscu komp ready żeby sprawdzić co tam z napięciem kręcę kluczykiem a tu tylko przekaźniki pyk pyk i du...a. Masakra . Po godzinie szukania i qu....cy wyjąłem rozrusznik na blat i na drobny mak czyszczenie smarowanie i składanie. Elektromagnes kaput . Brak słów. dobrze że teraz a nie na wakacjach. Jadę w środę mam nadzieje że dziada ogarnę napisze co i jak chyba z nad morza....
  14. Cieżki temat a wszyscy na urlopach . Ostatnio. Tez podczas jazdy na torque zauwarzyłem niestabilne ładowanie w sobote sie biore za wiązke z ładowania .
  15. Ori bosch i mape sam stroiłem z vagiem korekty ok puki fault nie wyskoczy . Niedawno wróciłem z zakupów z bąblami na paru prostych w deszczu sobie lekko docisłem i nie było błędów .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności