Skocz do zawartości

mgboczna

  • Liczba zawartości

    881
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mgboczna

  1. mgboczna

    Błąd 02256

    to zapisz ze starego
  2. mgboczna

    Błąd 02256

    Jeśli zmieniałeś akumulator to być może nowy ma inne parametry (pojemność). Ja zmieniłem kodowanie tzn. zakodowałem w/g:
  3. Na wielosezonowych jest śnieżynka
  4. decyzja już zapadła - kupione. Tak jak napisał kolega lysy78_03 nie będę bił rekordów prędkości ani latał bokiem a te 20-30kkm to nie jakieś odległości do przejechania. A poza tym mamy ocieplenie klimatu
  5. Skłaniam się do wielosezonowych dlatego, że busem jeżdżę tylko w zasadzie na krótkich trasach i to w centralnej Polsce. Tak więc zasp i śniegów jak w górach tutaj nie ma. Jedynie jakieś błoto pośniegowe i trochę śniegu. Co do prędkości to wiadomo , że max.120-130 tak więc bez szału.
  6. Witam. Chciałbym poruszyć temat opon całorocznych. Właśnie w moim dostawczaku( busie) - kończą żywot opony zimowe (profil 225/70/R15C) i stoję przed dylematem, czy założyć kolejne zimowe czy całoroczne . waham się ponieważ letnich również nie mam i czekałby mnie w krótkim czasie zakup dwóch kompletów. Czytam różne opinie i oczywiście sprzedawcy sugerują zimowe i letnie. A co Wy na to - zapewne znajdą się osoby na forum, które jeżdżą na wielosezonowych. Będę wdzięczny za sugestie.
  7. V15 już u mnie na gryzoniu - sprawdzona - działa.
  8. Wymieniłem urwany odbojnik przy tylnym amortyzatorze i wgrałem nową mapę V15 do RNS'a.
  9. Dzisiaj wypucowałem alufelgi i niech sobie czekają do wiosny
  10. Mapy dostępne są z reguły po 46 tyg.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności