-
Liczba zawartości
881 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez mgboczna
-
to zapisz ze starego
-
Jeśli zmieniałeś akumulator to być może nowy ma inne parametry (pojemność). Ja zmieniłem kodowanie tzn. zakodowałem w/g:
-
-
Na wielosezonowych jest śnieżynka
-
decyzja już zapadła - kupione. Tak jak napisał kolega lysy78_03 nie będę bił rekordów prędkości ani latał bokiem a te 20-30kkm to nie jakieś odległości do przejechania. A poza tym mamy ocieplenie klimatu
-
Skłaniam się do wielosezonowych dlatego, że busem jeżdżę tylko w zasadzie na krótkich trasach i to w centralnej Polsce. Tak więc zasp i śniegów jak w górach tutaj nie ma. Jedynie jakieś błoto pośniegowe i trochę śniegu. Co do prędkości to wiadomo , że max.120-130 tak więc bez szału.
-
Witam. Chciałbym poruszyć temat opon całorocznych. Właśnie w moim dostawczaku( busie) - kończą żywot opony zimowe (profil 225/70/R15C) i stoję przed dylematem, czy założyć kolejne zimowe czy całoroczne . waham się ponieważ letnich również nie mam i czekałby mnie w krótkim czasie zakup dwóch kompletów. Czytam różne opinie i oczywiście sprzedawcy sugerują zimowe i letnie. A co Wy na to - zapewne znajdą się osoby na forum, które jeżdżą na wielosezonowych. Będę wdzięczny za sugestie.
-
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
mgboczna odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
V15 już u mnie na gryzoniu - sprawdzona - działa. -
Wymieniłem urwany odbojnik przy tylnym amortyzatorze i wgrałem nową mapę V15 do RNS'a.
-
Pin 6 i 7
-
Dzisiaj wypucowałem alufelgi i niech sobie czekają do wiosny
-
Hu..we wentyle : )
-
Mapa do navi MFD2 DVD
mgboczna odpowiedział Michał2008 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
v.15 szukajcie u mnie na gryzoniu -
-
Instalacja Mapy/Softu RNS 510.
mgboczna odpowiedział MrZi → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Mapy dostępne są z reguły po 46 tyg.
