-
Liczba zawartości
881 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez mgboczna
-
Witam .Wczoraj wymieniłem czujniki kupione po 50zł -chromy(koszt 2szt. z przesyłką pobraniową 120 zł) na aukcji VW PASSAT B6 B7 3C0 04-08 PARKTRONIC CZUJNIK PARKO (numer 701973982) od gościa vw_czesci (204).Wymiana zajęła mi 5-7 min.Tak jak wcześniej koledzy pisali należy wykręcić śruby od góry ,dwie pod tablicą ,które są wkręcane pod kątem oraz jeśli macie przykręcane tablice rej wkrętami to również należy je wykręcić(wszystkie śruby to torksy nr.chyba 25).Należy jeszcze zaopatrzyć się wcześniej w opaski plastikowe (2 szt.)do zamocowania gumowych osłon czujników.I nie polecam zdzierców z ASO bo to naprawdę robota dla przedszkolaka:)
-
Elektryczny hamulec ręczny - na jakiej zasadzie działa ?
mgboczna odpowiedział marcin9962 → na temat → Hamulce, felgi, opony
Witam.Temat poruszany był już kilkakrotnie.W sytuacji awaryjnej tzn.zablokowania najskuteczniejszym sposobem jest odłączenie na kilka sekund akumulatora. -
Witam.Powiedzcie proszę na jakiej zasadzie działa klawiatura telefonu w B6(3C).Czy będzie działała (o ile komunikuje się przez BT) i innymi zestawami -nie tylko tymi fabrycznie montowanymi?
-
Witam.Moje pytanie dotyczy klawiatury telefonicznej w pasku.Otóż nie mam fabrycznego zestawu BT tylko zestaw Nokii BT-1w.Wszystko działa ok. Czy pod taki zestaw można podłączyć wysuwaną klawiaturę .
-
raver32 czytaj posty uważnie.W pierwszym poście wyraźnie prosiłem o identyfikacje felgi przedstawionej na zdjęciu.Wiem,że nie jest to Chicago bo te z kolei mam zamontowane na aucie i prezentowane są w kolejnym poście.Jeszcze raz proszę o jeśli ktoś ma podobne felgi w swoim aucie to proszę o podanie typu.
-
b7 opinie na temat mapy v.6
mgboczna odpowiedział mgboczna → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Dzięki Zenek .W v.5 nie ma żadnej opisanej ulicy w tym mieście .Wydaje się więc ,że mapa jest dokładniejsza.Raz jeszcze dzięki. -
Na mojej feldze wytłoczony jest rozmiar felgi 7 1/2 J 17" i napis GERMANY
-
b7 opinie na temat mapy v.6
mgboczna odpowiedział mgboczna → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Prośba do Zenka -Słyszałem opinie ,że v.6 nie jest mapą najlepszą ,czy miałeś wcześniej v.5 żeby je obie porównać?Czy na mapie jest np.miasto Rzgów z jego ulicami np.Stadionowa,Rzemieślnicza ,Bema,Ustronna-jeśli mógłbyś sprawdzić to byłbym wdzięczny.Da to mi rozeznanie czy v.6 ma lepsze pokrycie. -
Na moje szczęście navi była fabryczna i w serwisie skody ściągnęli mi PIN za 60 zł.(w vw chcieli 185zł) ZAMYKAM TEMAT
-
b7 opinie na temat mapy v.6
mgboczna odpowiedział mgboczna → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
A czy lektor w wersji v.6 gada po polsku? -
Bi-ksenony - adaptacyjne, czy doświetlanie tylko?
mgboczna odpowiedział mwlodarc → na temat → Elektryka, oświetlenie
Poczekałem,ściemniło się i jest o.k. -
Witam.Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma zamontowanego pilota w daszku przeciwsłonecznym i korzysta z tego dobrodziejstwa np. z napędami NICE
-
Witam.Czy korzysta ktoś z mapy v.6 .Jaka jest różnica pomiędzy v.5 a v.6,czy warto wyrzucać kase na v.6 mając v.5.Proszę o opinie.
-
Wiem ,że ta na zdjęciu to nie Chicago dlatego prosiłem o identyfikacje.Może ktoś ma takie alusy
-
Kupiłem Paska przed dwoma tygodniami salonowego ,rocznik 2006 ,poleasingowego w wersji highline,od prezesa dużej firmy.Mam na nim założone felgi CHICAGO 17" (nie 18") i nie sądzę ,żeby były to Chińskie podróby skoro gość nawet żarówki wymieniał w serwisie.Dekielki są VW.Ładnie się prezentują -owszem ale mają jeden mankament a mianowicie : z elementów wewnętrznych malowanych na czarno złazi akryl i wygląda to paskudnie,bo zanim całkowicie odpryśnie robi się matowo mleczny.Może macie jakiś pomysł co z tym zrobić?
-
To nie są CHICAGO bo takie mam obecnie założone i to w rozm.17" Ta prezentowana na zdjęciu jest w rozm.7J X 17.
-
Witam.Może ktoś z szanownych forumowiczów posiada takie same felgi.Prosiłbym o ich identyfikacje (dane odnośnie ET,PCD,średnicy piasty).Ewentualnie mogę taką felgę odsprzedać,jest w stanie idealnym.Zamontowana opona to Pirelli Zero Rosso 235/45/17.
-
Instalacja gazowa czy założyć? 97r, 1,6, b5, 101KM VW Passat
mgboczna odpowiedział temat → Instalacja gazowa
Gazować ale tylko sekwencje -
Spróbuj u Stefanowskiego w Łodzi na 1 Maja 47 http://www.nagaz.pl/kontakt/ Solidna firma-może coś poradzą.
-
Witam.Ja miałem kiedyś w swoim Pasku 1,8 20v instalacje gazową "nie sekwencje" i były z nią tylko problemy.Odradzam montaż takich wynalazków,Miało być taniej a wyszło kilkatrotnie drożej.Pomimo aluminiowego kolektora z powodu długiego kanału dolotowego od przepustnicy do kolektora instalacja to nie sprawdzała się .Auto często "strzelało" szczególnie przy dużej wilgotności powietrza.Powiem tylko ,że przyczyną takich wystrzałów niejednokrotnie było wypięcie kolektora ssącego na połączeniach gumowych,uszkodzenie przepływomierza (pomimo zabezpieczeń przed i za nim),rozwalenie jakiegoś elementu plastikowego przy kolektorze, który dostał się i wtopił w gniazdach zaworów i nie obeszło się szlifowaniem głowicy.Generalnie odradzam -to samobójstwo.
-
Witam.Wracając do tematu solardachu czy może ktoś zna odpowiedź na pytanie :przy jakiej temperaturze wewnętrznej w samochodzie włącza się wentylator (bo chyba nie schładza cały czas),czy jest to zależne np.od wstępnie zaprogramowanej temp. na climatroniku i po wyłączeniu silnika zapamiętywane oraz jak to działa zimą -jaką utrzymuje temp. i jak długo .Czy do celów ogrzewania wnętrza wykorzystywane jest ciepło z układu chłodzenia silnika czy jest to jakiś niezależny układ grzewczy (ale nie webasto).Pozdr.
-
Witam.A co zrobić gdy radio (MD2 DVD)prawdopodobnie było przełożone z innego paska i w moim już grało ale po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu woła kod PIN którego nie znam?
-
Bi-ksenony - adaptacyjne, czy doświetlanie tylko?
mgboczna odpowiedział mwlodarc → na temat → Elektryka, oświetlenie
Witam .Kupiłem przed kilkoma dniami Paska i mam pytanie czy w wersji z bi-xenonami są dwa rodzaje lamp tzn,skrętne z doświetlaniem i z samym tylko doświetlaniem.Pytam ponieważ nie zauważyłem różnicy w świeceniu (chyba ,że działają one po przekroczeniu określonych prędkości).
