-
Liczba zawartości
881 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez mgboczna
-
Ja co prawda jestem już po wymianie ( przed akcją miałem cztery razy wymieniane) i powiecie,że się mądruje ale skoro przejechałeś 243k i nic się nie działo to można by jeszcze z wymianą poczekać,chyba ,że Cię sami wezwią do serwisu (chyba ,że auto masz nie z RP lub nie przepisane). Przecież akcja nie skończy się za tydzień lub dwa.Poza tym nie masz obowiązku wiedzieć ,że coś takiego w ogóle jest.Jedyny mankament takiej decyzji jest taki ,że autko w każdej chwili może stanąć i to nie wiadomo gdzie .
-
Informacja dla wszystkich,którzy mają wątpliwości co do tego czy założyli im uszczelki czy nie.Otóż wszystkie ASO otrzymały wytyczne od VW ,że mogą już oficjalnie udostępniać wszystkie dane odnośnie historii pojazdu.Wystarczy podjechać do ASO i poprosić o sprawdzenie co kiedy w naszym autku było zrobione,wymienione i jakich części użyto.U mnie przy wymianie pompek nowej uszczelki nie zakładali. Jedyny minus to taki,że nie wolno im takiej historii wydrukować.
-
Czytaj ze zrozumieniem.
-
Witam.Czy już nie pora na v.10 do MFD 2 DVD?
-
Też mam BMR 170 koników i nigdy nie udało mi się zejść ze spalaniem na postoju do poziomu 0,6l/h. Dopiero teraz po wymianie pompek dzisiaj sprawdzałem przy wyłączonym radiu i wyłączonej klimie oraz "P" na automacie spalanie waha się między 0,6 a 0,5 z przewagą 0,6.Jak ty to robisz? Powiedzcie mi jeszcze jak rano wam odpalają zimne paski.Bo u mnie trochę muszę przytrzymać kluczyk i nie jest to takie równomierne jak nawet lekko ciepłym silniku. kobusPompek dostaniesz tyle ile masz w chwili obecnej z końcówką D,DX,M lub MX (bo tylko takie wymieniają).
-
A mój passat w swojej kadencji miał czterokrotnie wymieniane pompki z czego tylko raz płaciłem w grudniu 2009r. Wczoraj odebrałem samochód od serwisu ZIMNY Łódź. Wymienili mi trzy pompki bo były z końcówkami M i MX. Tak jak pisał maciekmaciek najpierw autko rozkręcają ,patrzą ile jest do wymiany i dopiero zamawiają -oczywiście razem z nową wiązką. Czy zauważyłem jakieś zmiany- przed wymianą na luzie komp wskazywał 0,7-0,9l/h po 0,6l/h. Co się jeszcze dowiedziałem - jeden gość wybrał się w tym roku na wakacje do Chorwacji i tam padł mu pompowtryskiwacz - oczywiście laweta do serwisu a tam okazało się ,że u nich nie ma "akcji dobrej woli vw" i wymiana na koszt własny - duuuużo drożej niż w RP.
-
I co będą malować każdy element gdzie jest parch? A jak to wina źle wytrawionej blachy i po jakimś czasie wyjdzie w drugim miejscu?Sam się zastanawiam czy jechać z reklamacją czy jeszcze czekać ,aż bardziej go weźmie i wtedy reklamować.Auto ma dopiero 6 wiosenek a chyba do 10 jest gwarancja na blachę?Poza tym przy ewentualnej odsprzedaży to będzie już auto malowane i co powiesz nowemu nabywcy?I tu niestety jest dylemat co z tym fantem zrobić
-
Mam pytanie do osób,którym zostały wymienione już pompowtryskiwacze w ramach tej akcji:otóż czy przy wymianie np. 1,2czy 3 pompek wymieniają również wiązkę - bo mi dzisiaj powiedzieli ,że jak wymienią ,w moim przypadku tylko 2 (bo pozostałe już były wymieniane a wymieniają tylko te z końcówkami D,DX,M,MX) to wiązki nie wymieniają?Jak było w wsazych przypadkach?
-
No fakt bo jest 62-km odcinek trasy z Nowych Marzów koło Grudziądza do Czerniewic, w okolicach Torunia otworzony bodajrze w październiku 2011r- którego to na v9 nie ma.
-
Witam.Jechałem sobie nad nasze morze i ku mojemu zdziwieniu na nowej v9 brak autostrady z Torunia do Grudziądza
-
co do wadliwości : po wymianie tego wałka/zbieraka -który to się ściera czy cuś - jest opcja że to pojeździ bez awarii i gaśnięcia ? Witam.Niestety w naszym przypadku nie ma takiej opcji.Ja w ciągu 36 000 km (dwa lata eksploatacji )wymieniłem trzy pompki.Pozostała jeszcze jedna na 2-gim cylindrze:)Ponadto jest jeszcze pompa paliwa,koło dwumasowe i kilka innych przypadłości.Ale głowa do góry:)
-
Witam.Powiedzcie mi Panowie jak mam z nimi (czyt.VW) rozmawiać ,żeby nie dać się wyrolować : w 2009r.pierwszemu właścicielowi padł pompowtrysk na 1-szym cylindrze ,następnie mnie padł na 3-cim (za który wybuliłem kase)oraz ponownie na 1-szym ,który wymieniono w ramach gwarancji bo padł po pół roku od wymiany.Dzisiaj padł kolejny (prawdopodobnie -jeszcze nie mam diagnozy ale po objawach podejrzewam ,że to też pompowtrysk).I teraz jak w tej sytuacji powinienem być potraktowany.Czy wymienią tylko jeden czy powinienem nalegać i domagać się wymiany wszystkich czterech?
-
A może to jakaś wersja "skandynawska" bo zdarzały się auta np. z Finlandii z dwoma aku
-
Pod fotelem kierowcy jest taka sobie czarna skrzyneczka - to jest wzmacniacz.
-
pomarańczowa ikonka
-
Witam.Od ostatniej wymiany oleju przejechałem ok.13000 km i zapaliła mi się ikonka oleju.Dokupiłem 1l i dolałem 1/2 tak ,że na bagnecie było ok..Po ok.2 tygodniach ponownie zapaliła się ikonka.Od poprzedniej dolewki przejechałem ok1500km.Czyżby coś niepokojącego zaczęło się dziać ?
-
Zamontowałem ringi w klapie - super efekcik - pozycyjne + stopy.
