baxior
-
Liczba zawartości
12 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O baxior
- Urodziny 03/27/1974
Informacje osobiste
-
Imię
Maciej
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
GDA ....
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2004
-
miałem ten sam problem i skończyło się wymianą chłodnicy :fajny
-
Lewe postojowe przód i tył oraz lewe przeciwmgielne nie świecą
baxior odpowiedział baxior → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
No i sie sprawdziły moje i Wasze przypuszczenia, przeczyszczone styki w przełączniku i wszystko hula. Przeciwmgielne to inna sprawa, poprostu żarówka spalona (powiązałem razem bo też lewa strona). dzieki za pomoc. Pytałem, bo chciałem się upewnić. PZDR -
Lewy tył i przód postojówki i przeciwmgielne nie świecą. Postojowe świecą tylko jak zostawie włączony kierunkowskaz i wyjmme kluczyk ze stacyjki (tu jest oki). Ktoś coś poradzi ???? Czy to przełącznik świateł??? Przekażnik jakiś?- jeśli jet takowy od świateł. Bezpieczniki sprawne. Jak pisałem Swiatła lewe działają tylko przy zostawionym włączonym kierunkowskazem lewy. Prosze o radę co to może być. Na razie prowizorka kabelek z prawego tyłu poszed na lewy tył i działa.
-
tyczka od poduszki jest na swoim miejscu, chyba że są dwie, ale ja nic o tym nie wiem, czyżby były dwie?
-
Pytanko, co to za wtyczka? Wychodzi za schowkiem przy wentylatorze i do tego ma powkładane jakieś oporniki? Zaklejona jest taśmą. Do czego ona jest?
-
dzięki adams za namiar, zadzwoniłem do przedstawiciela i powiedział, że nic się nie stanie, ufff PZDR
-
ale dałem ciała, pomyliłem w pośpiechu butelki i STP benzyna zalałem do diesla, stanie się coś złego????, co mam zrobić? pomocy!!! PZDR
-
Renowacja (odświeżanie) lakieru..
baxior odpowiedział janusz-god → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Witek, dzięki, ale laikiem nie jestem, z poprzednim autkiem tak robiłem, zajmowało mi to nie raz cały dzień i efekt był super, teraz zmieniłem auto, nie mam garażu (teraz jest zima), no i czasu teraz też brak, chciałem zobaczyć czy ktoś to lepiej zrobi??? Do tej pory robiłem to sam, za pomocą odpowiednich środków (o których wspomniałeś i sporej ilości czasu) i uważam, że najlepiej samemu (oczywiście jak się potrafi i chce:))) Ale po prostu zmusiła mnie do tego w tym momencie zaistniała taka, a nie inna sytuacja. Dzięki za radę i pozdrawiam. -
Renowacja (odświeżanie) lakieru..
baxior odpowiedział janusz-god → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Kogo polecacie (zakład) do tej roboty w Pruszczu Gdańskim lub Gdańsku? -
Renowacja (odświeżanie) lakieru..
baxior odpowiedział janusz-god → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Kogo polecacie (zakład) do tej roboty w Pruszczu Gdańskim lub Gdańsku? -
otwory w przednich nadkolach-potrzebne?
baxior odpowiedział baxior → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
dzieki:) -
otwory w przednich nadkolach-potrzebne?
baxior odpowiedział baxior → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
chodzi mi o te wyżej, jednakowe w lewym i prawym... -
Mam pytanko w przednich nadkolach mam spore otwory (ok 12cm na 9 cm) i nie wiem czy spełniają one jakąś funkcję, w poprzednim modelu nie miałem takich. Przez te otwory dostaje się syf do komory silnika i błotników. Korci mnie, żeby je zaślepić, ale nie wiem czy dobrze zrobie. Oglądałem na forum różne nadkola. Oryginalne mają te otwory, nieoryginalne nie mają. Jakie jest Wasze zdanie:confused: PZDR
-
GOK-6 speed manual transmission, tak mam oznaczoną skrzynię, a czy FRK to to samo drogi GURALU??? PZDR
-
Witam, mam pytanie jaki to kolor? LD5Q, no i jeszcze kody, bo nie mogę znależć, albo źle spisałem: FRK, YS-może tapiserka? z góry dzieki PZDR ---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:37 ---------
