Skocz do zawartości

baxior

  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O baxior

  • Urodziny 03/27/1974

Informacje osobiste

  • Imię
    Maciej
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    GDA ....

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AVF)
  • Rok produkcji
    2004
  1. miałem ten sam problem i skończyło się wymianą chłodnicy :fajny
  2. No i sie sprawdziły moje i Wasze przypuszczenia, przeczyszczone styki w przełączniku i wszystko hula. Przeciwmgielne to inna sprawa, poprostu żarówka spalona (powiązałem razem bo też lewa strona). dzieki za pomoc. Pytałem, bo chciałem się upewnić. PZDR
  3. Lewy tył i przód postojówki i przeciwmgielne nie świecą. Postojowe świecą tylko jak zostawie włączony kierunkowskaz i wyjmme kluczyk ze stacyjki (tu jest oki). Ktoś coś poradzi ???? Czy to przełącznik świateł??? Przekażnik jakiś?- jeśli jet takowy od świateł. Bezpieczniki sprawne. Jak pisałem Swiatła lewe działają tylko przy zostawionym włączonym kierunkowskazem lewy. Prosze o radę co to może być. Na razie prowizorka kabelek z prawego tyłu poszed na lewy tył i działa.
  4. baxior

    co to za wtyczka?

    tyczka od poduszki jest na swoim miejscu, chyba że są dwie, ale ja nic o tym nie wiem, czyżby były dwie?
  5. Pytanko, co to za wtyczka? Wychodzi za schowkiem przy wentylatorze i do tego ma powkładane jakieś oporniki? Zaklejona jest taśmą. Do czego ona jest?
  6. dzięki adams za namiar, zadzwoniłem do przedstawiciela i powiedział, że nic się nie stanie, ufff PZDR
  7. ale dałem ciała, pomyliłem w pośpiechu butelki i STP benzyna zalałem do diesla, stanie się coś złego????, co mam zrobić? pomocy!!! PZDR
  8. Witek, dzięki, ale laikiem nie jestem, z poprzednim autkiem tak robiłem, zajmowało mi to nie raz cały dzień i efekt był super, teraz zmieniłem auto, nie mam garażu (teraz jest zima), no i czasu teraz też brak, chciałem zobaczyć czy ktoś to lepiej zrobi??? Do tej pory robiłem to sam, za pomocą odpowiednich środków (o których wspomniałeś i sporej ilości czasu) i uważam, że najlepiej samemu (oczywiście jak się potrafi i chce:))) Ale po prostu zmusiła mnie do tego w tym momencie zaistniała taka, a nie inna sytuacja. Dzięki za radę i pozdrawiam.
  9. Kogo polecacie (zakład) do tej roboty w Pruszczu Gdańskim lub Gdańsku?
  10. Kogo polecacie (zakład) do tej roboty w Pruszczu Gdańskim lub Gdańsku?
  11. chodzi mi o te wyżej, jednakowe w lewym i prawym...
  12. Mam pytanko w przednich nadkolach mam spore otwory (ok 12cm na 9 cm) i nie wiem czy spełniają one jakąś funkcję, w poprzednim modelu nie miałem takich. Przez te otwory dostaje się syf do komory silnika i błotników. Korci mnie, żeby je zaślepić, ale nie wiem czy dobrze zrobie. Oglądałem na forum różne nadkola. Oryginalne mają te otwory, nieoryginalne nie mają. Jakie jest Wasze zdanie:confused: PZDR
  13. GOK-6 speed manual transmission, tak mam oznaczoną skrzynię, a czy FRK to to samo drogi GURALU??? PZDR
  14. Witam, mam pytanie jaki to kolor? LD5Q, no i jeszcze kody, bo nie mogę znależć, albo źle spisałem: FRK, YS-może tapiserka? z góry dzieki PZDR ---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:37 ---------
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności