Witam próbowałem zakodować vagiem 2 kluczyk ,po połąnczeniu i wpisaniu pinu i przyjęciu go wchodzę w adaptacje 21 kanał i wyskoczyło mi że są 2 klucze przypisane ,a ja posiadam tylko 1 orginalny. No to wpisuje 3 kluczyk klikam zatwierdz ok przyjęło,wsadzam nowy w stacyjke przekręcam zapłon i nic zaczyna migać kontrolka immobilizera.Więc wchodzę jeszcze raz loguje się podaje pin pózniej nr.kanału21 i wyskakuje i 1 przypisany kluczyk,co jest grane .Po włożeniu orginalnego kluczyka zapaliła mi się kontrolka immobilizera ale auto odpaliło i chodziło ,teraz cały czas miga kontrolka a autem jeżdże bez problemu o co chodzi co spieprzyłem.