-
Liczba zawartości
155 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Blanko
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 3 z 7
-
juz po:D:D fajnie lata;D
-
no i jutro nowy program w MR Motors;D zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie Rogalowi:D
-
http://www.postimage.org/image.php?v=gxmciM9 a tu foto co dalo u mnie wyciecie kata:) jak widac jest duzo lepiej
-
745i:D tansze sa nawet od 730d bo nikt niechce ich brac sa bardzooo drogie w eksplatacji:D i cene strasznie tracaa mozna za teoretycznie male pieniadze kupic, nawet mozna porownac do a8 ten sam rocznik i silnik i a8 drozsze o min 30tys tam juz nawet nie ma automatu jaki wszyscy znamy tylko przyciski w kierownicy:)jak tam cos jebnie to bedzie problem, zawieszenie, elektronika, heble, nawet oponki tam to min. 265 na 18calach a jak przylansic to trzeba 20 zalozyc waga dobre 2tony i te 333KM no jak by nie bylo jedzie ladnie ale nie ma szalenstw takim autem jak zarabiasz 5tys na miesiac to jest to fura dla ciebie i bedize Cie stac ja utrzymac jak nie to wogole nie patrz takich aut
-
te turbo ktore pokazales nie bedzie pasowalo do twojego auta! od 2.0tdi 170kM pasuje jedynie od Audi a4 oznaczenie silnika z jakiego turbo bedzie pasowalo BRD lub BVA i tylko takich szukaj oznaczenie samej turbosprezarki turbo BRD/BVA 03G 145 702H V360
-
kto wie jak sie fachowo nazywa ta czesc na 1 obrazku w silniku AVF co jest oznaczona nr 29 i 49??
-
mi sie wydaje ze predzej sprzedaz passata w dieslu niz bwm z tym benzynowym silnikiem
-
poza tym wg mnie to te 32 tys to malo za taki zrobiony samochod.. po tyle to golasy chodza!ja bym wiecej wystawil albo wyjal wszystko i sprzedal oddzielnie a same auto i tak i tak by poszlo za te 32tys
-
e46 cupe to masz super autko do lansu 2.2 170km nie jest zly motorkiem naped na tyl wiec kiedy trzeba mozna pokozaczyc, spod swiatel tez czesto 1 bedziesz BMW e46 ma w sobie to cos;) wiec polecam:) jak nie gra dla ciebie roli spalanie i super przyspiesznie to zamieniaj bez porownania auta.. a jaki kolega chce programik wstawic do wolnossaka?? to jest benzyna:) i skad niby te 200km ma sie wziasc:)?wg mnie jak sie juz decydowac to na 325ci chyba ze starczy te 170km
-
jak ma byc malo awaryjne to zostaw lepiej tego passata drogo cie nie wyszedl solidne auto i tanie w eksplatacji i nowsze rocznikowo od audi wiec tez napewno mniej w niego wlozysz niz w starsza audi a6
-
ja mam taka w swoim AWXie i mi nie swiszczy nic a cos masz przerobione jeszcze? wydech? brak kata? moze tu sa powody swiszczenia
-
moze to by fajnie wygladalo jak bym gril na czarno przemalowal i taki czerwony znaczek TDI przykleil:) szkoda ze jeszcze nikt czegos takiego na forum nie ma mozna by ocenic czy fajnie by to wygladalo czy ciut wioskowo:D
-
FILMY tzn"Jak nasze VW przyspieszaja od 0 do 100-tki
Blanko odpowiedział passat2.8v6 → na temat → Mechaniczny
cos ode mnie a tu a4 b6 1.9tdi 194KM i 400NM 0-100KM/h (ziomkow z a4 klubu)(brd fmic AL brak kata) -
tomek1811 mozesz wiecej fot pokazac tej galki z audi co masz?? nie wiem czy ten mieszek z tej od a3 nie bedzie za maly bo tam te plastiki sa mniejsze i nie wiem czy da rade to naciagnac na ten od passka poza tym te oznaczenie.. tam jest wsteczny przed jedynka a w passkach pod 5
-
Arek wrzuc jakies foty jak to u ciebie wyglada ta galka z s-lina
-
witam bardzo mi sie podoba galka zmiany biegow od audi a4 b6 z wersji s-line albo z s3 starszego chcialbym taka w passacie tylko nie wiem tylko czy by pasowala:( ale skoro wchodzi do audi b6 1.9tdi awx-a a to tak jakby blizniacze autka z passatem awx to moze wejdzie? ktos wiec cos w temacie jak to jest z tymi galkami zmiany biegow? dokladnie o taka mi chodzi http://www.allegro.pl/item813520268_oryg_galka_zmiany_biegow_audi_a3_s_line.html
-
bmw e46 czy passek oba w diessel, sedanie i z roku 2002 co wybrać
Blanko odpowiedział dziorasix → na temat → Dyskusje o motoryzacji
tez bym wybral e46 2002r to juz te poliftowe modele i silniczek super na lancuchu 2.0 150km naped na tyl ,tylko w srodku mniej miejsca:) sam mam passka ale zawsze chorowalem na e46 3.0d -
wydaje mi sie ze to byl by najlepszy pomysl, tylko nie wiem czy u siebie w miescie wogole znajde jakiegokolwiek plasikarza:D ciekawe czy samemu dalo by rade to wyciac;D
-
wie ktos czy sa u nas takie tuningowe naladki na zderzak do passka b5 po lifcie cos w stylu nakladki od w8 tyle ze z wycieciem na jednej stonie? mam na mysli cos takiego jak na filmiku w 0.42s tyle ze tu w b5 http://www.youtube.com/watch?v=LKyl84u3V3U&feature=related podobne maja tez nowe saby szukam szukam i nic nie moge znalesc... ogolnie ciezko z tymi czesciami tuningowymi do passkow;/
-
sprzeglo i 2mas czas wymienic.. znalazlem na allegro takie cudo.. zestaw valeo niby lepszy niz ori luk/sachs z zespolonym kolem 2-masowym http://www.moto.allegro.pl/item784098570_kolo_zamachowe_sprzeglo_audi_a4_a6_vw_passat.html cena praktycznie taka sama... warto sie w to pakowac??byc moze to jest rozwiazanie dla awx-ow?zakladal ktos juz taki zestawik
-
[B5] FMIC montaż - fotostory
Blanko odpowiedział focusgr → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
przecierz nie rezalem tych rur tam to czyste dywagacje jak bym sie za to zabieral znowu to bym wtedy probowal co i jak czy jest miejsce czy nie..ale wg mnie tam miejsca jest sporo fredi1 aluminium ze wzgledu na to ze lepiej oddaje cieplo -
[B5] FMIC montaż - fotostory
Blanko odpowiedział focusgr → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
troche obadalem juz ten tamat z fmicem i dzis juz zrobil bym to inaczej mianowicie zamiast z kwasiaka walnal bym wszystko z aluminium i do tego zmiejszyl obieg rur do fmica bo wlasnie przed to jest tzn lag i duza turbo dziura zaczym to wszystko napompuje turbo najlepszym sposobem jest robienie fmica z wejsciem i wyjsciem z 1 strony tej od turbo wtedy nie trzeba ciagnac rur przez cala dlugosc silnika to tego nie nagrzewaja sie one tak strasznie wszyscy piszemy o temp w dolocie na naszych fmicach a ciekawe jaka jest na kolektorze skoro te zimne powietrze leci przez gorace rury.. tylko wlasnie gdzie taki ic z wejsciem i wyjsciem po 1 stronie dorwac .. tylko ibiza bpx ma taki a jakies jeszcze auta? nie wie nikt? chcialbym jakos odizolowac te rury od siebie od silnika zeby sie tak nie nagrzewaly przez niego co polecacie co mozna z tym zrobic? -
FILMY tzn"Jak nasze VW przyspieszaja od 0 do 100-tki
Blanko odpowiedział passat2.8v6 → na temat → Mechaniczny
to i ja wrzuce swoje (na padajacym sprzegle i z esp wlaczonym) 0-100km/h i o-140km/h -
dzieki fredi1 za link:D przyda sie
-
zauwazylem ostatnio ze w nowo zalozonym IC zaczyna mi sie powoli zbierac syf...wali mi przez odme na dolot syf i cos z tym trzeba zrobic;/ zastaniawiam sie nad zalozenie oil cath tanka w swoim 1.9tdi moze ktos juz zakladal w swoim passku i sie podzieli foto reacja lub dobra rada gdzie go zamontowac/ nie wiem czy sam dam rade to zrobic, czy nie jest to zbyt skomplikowane
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 3 z 7
