Skocz do zawartości

Blanko

  • Liczba zawartości

    155
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Blanko

  1. juz po:D:D fajnie lata;D
  2. no i jutro nowy program w MR Motors;D zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie Rogalowi:D
  3. http://www.postimage.org/image.php?v=gxmciM9 a tu foto co dalo u mnie wyciecie kata:) jak widac jest duzo lepiej
  4. 745i:D tansze sa nawet od 730d bo nikt niechce ich brac sa bardzooo drogie w eksplatacji:D i cene strasznie tracaa mozna za teoretycznie male pieniadze kupic, nawet mozna porownac do a8 ten sam rocznik i silnik i a8 drozsze o min 30tys tam juz nawet nie ma automatu jaki wszyscy znamy tylko przyciski w kierownicy:)jak tam cos jebnie to bedzie problem, zawieszenie, elektronika, heble, nawet oponki tam to min. 265 na 18calach a jak przylansic to trzeba 20 zalozyc waga dobre 2tony i te 333KM no jak by nie bylo jedzie ladnie ale nie ma szalenstw takim autem jak zarabiasz 5tys na miesiac to jest to fura dla ciebie i bedize Cie stac ja utrzymac jak nie to wogole nie patrz takich aut
  5. te turbo ktore pokazales nie bedzie pasowalo do twojego auta! od 2.0tdi 170kM pasuje jedynie od Audi a4 oznaczenie silnika z jakiego turbo bedzie pasowalo BRD lub BVA i tylko takich szukaj oznaczenie samej turbosprezarki turbo BRD/BVA 03G 145 702H V360
  6. kto wie jak sie fachowo nazywa ta czesc na 1 obrazku w silniku AVF co jest oznaczona nr 29 i 49??
  7. mi sie wydaje ze predzej sprzedaz passata w dieslu niz bwm z tym benzynowym silnikiem
  8. poza tym wg mnie to te 32 tys to malo za taki zrobiony samochod.. po tyle to golasy chodza!ja bym wiecej wystawil albo wyjal wszystko i sprzedal oddzielnie a same auto i tak i tak by poszlo za te 32tys
  9. e46 cupe to masz super autko do lansu 2.2 170km nie jest zly motorkiem naped na tyl wiec kiedy trzeba mozna pokozaczyc, spod swiatel tez czesto 1 bedziesz BMW e46 ma w sobie to cos;) wiec polecam:) jak nie gra dla ciebie roli spalanie i super przyspiesznie to zamieniaj bez porownania auta.. a jaki kolega chce programik wstawic do wolnossaka?? to jest benzyna:) i skad niby te 200km ma sie wziasc:)?wg mnie jak sie juz decydowac to na 325ci chyba ze starczy te 170km
  10. jak ma byc malo awaryjne to zostaw lepiej tego passata drogo cie nie wyszedl solidne auto i tanie w eksplatacji i nowsze rocznikowo od audi wiec tez napewno mniej w niego wlozysz niz w starsza audi a6
  11. ja mam taka w swoim AWXie i mi nie swiszczy nic a cos masz przerobione jeszcze? wydech? brak kata? moze tu sa powody swiszczenia
  12. moze to by fajnie wygladalo jak bym gril na czarno przemalowal i taki czerwony znaczek TDI przykleil:) szkoda ze jeszcze nikt czegos takiego na forum nie ma mozna by ocenic czy fajnie by to wygladalo czy ciut wioskowo:D
  13. cos ode mnie a tu a4 b6 1.9tdi 194KM i 400NM 0-100KM/h (ziomkow z a4 klubu)(brd fmic AL brak kata)
  14. tomek1811 mozesz wiecej fot pokazac tej galki z audi co masz?? nie wiem czy ten mieszek z tej od a3 nie bedzie za maly bo tam te plastiki sa mniejsze i nie wiem czy da rade to naciagnac na ten od passka poza tym te oznaczenie.. tam jest wsteczny przed jedynka a w passkach pod 5
  15. Arek wrzuc jakies foty jak to u ciebie wyglada ta galka z s-lina
  16. witam bardzo mi sie podoba galka zmiany biegow od audi a4 b6 z wersji s-line albo z s3 starszego chcialbym taka w passacie tylko nie wiem tylko czy by pasowala:( ale skoro wchodzi do audi b6 1.9tdi awx-a a to tak jakby blizniacze autka z passatem awx to moze wejdzie? ktos wiec cos w temacie jak to jest z tymi galkami zmiany biegow? dokladnie o taka mi chodzi http://www.allegro.pl/item813520268_oryg_galka_zmiany_biegow_audi_a3_s_line.html
  17. tez bym wybral e46 2002r to juz te poliftowe modele i silniczek super na lancuchu 2.0 150km naped na tyl ,tylko w srodku mniej miejsca:) sam mam passka ale zawsze chorowalem na e46 3.0d
  18. wydaje mi sie ze to byl by najlepszy pomysl, tylko nie wiem czy u siebie w miescie wogole znajde jakiegokolwiek plasikarza:D ciekawe czy samemu dalo by rade to wyciac;D
  19. wie ktos czy sa u nas takie tuningowe naladki na zderzak do passka b5 po lifcie cos w stylu nakladki od w8 tyle ze z wycieciem na jednej stonie? mam na mysli cos takiego jak na filmiku w 0.42s tyle ze tu w b5 http://www.youtube.com/watch?v=LKyl84u3V3U&feature=related podobne maja tez nowe saby szukam szukam i nic nie moge znalesc... ogolnie ciezko z tymi czesciami tuningowymi do passkow;/
  20. sprzeglo i 2mas czas wymienic.. znalazlem na allegro takie cudo.. zestaw valeo niby lepszy niz ori luk/sachs z zespolonym kolem 2-masowym http://www.moto.allegro.pl/item784098570_kolo_zamachowe_sprzeglo_audi_a4_a6_vw_passat.html cena praktycznie taka sama... warto sie w to pakowac??byc moze to jest rozwiazanie dla awx-ow?zakladal ktos juz taki zestawik
  21. przecierz nie rezalem tych rur tam to czyste dywagacje jak bym sie za to zabieral znowu to bym wtedy probowal co i jak czy jest miejsce czy nie..ale wg mnie tam miejsca jest sporo fredi1 aluminium ze wzgledu na to ze lepiej oddaje cieplo
  22. troche obadalem juz ten tamat z fmicem i dzis juz zrobil bym to inaczej mianowicie zamiast z kwasiaka walnal bym wszystko z aluminium i do tego zmiejszyl obieg rur do fmica bo wlasnie przed to jest tzn lag i duza turbo dziura zaczym to wszystko napompuje turbo najlepszym sposobem jest robienie fmica z wejsciem i wyjsciem z 1 strony tej od turbo wtedy nie trzeba ciagnac rur przez cala dlugosc silnika to tego nie nagrzewaja sie one tak strasznie wszyscy piszemy o temp w dolocie na naszych fmicach a ciekawe jaka jest na kolektorze skoro te zimne powietrze leci przez gorace rury.. tylko wlasnie gdzie taki ic z wejsciem i wyjsciem po 1 stronie dorwac .. tylko ibiza bpx ma taki a jakies jeszcze auta? nie wie nikt? chcialbym jakos odizolowac te rury od siebie od silnika zeby sie tak nie nagrzewaly przez niego co polecacie co mozna z tym zrobic?
  23. to i ja wrzuce swoje (na padajacym sprzegle i z esp wlaczonym) 0-100km/h i o-140km/h
  24. Blanko

    Oil catch tank w 1.9tdi pd

    dzieki fredi1 za link:D przyda sie
  25. zauwazylem ostatnio ze w nowo zalozonym IC zaczyna mi sie powoli zbierac syf...wali mi przez odme na dolot syf i cos z tym trzeba zrobic;/ zastaniawiam sie nad zalozenie oil cath tanka w swoim 1.9tdi moze ktos juz zakladal w swoim passku i sie podzieli foto reacja lub dobra rada gdzie go zamontowac/ nie wiem czy sam dam rade to zrobic, czy nie jest to zbyt skomplikowane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności