-
Liczba zawartości
155 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Blanko
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 7
-
chyba nie myslisz kolego ze ja sprzedajacych o to pytam czy mi beda jego heble z a6 do passata na swapa nadawaly... no jasne ze nie! mowie o tym ze na forach o swapach hebli niekorzy sie wypowiadaja ze pasuja a inni ze nie... dobrze ze za grosze je wlasciwie dorwalem.. trzeba sprzedac i chyba kupic w serwisie po nr seryjnym wtedy 100% beda dobre
-
no to ladnie .... wiec nie wiem po co niektorzy pisza ze pasuja skoro tak naprawde nie wiedza lub nie sa pewni...
-
hehe nie strasz;D sa od a6 2.5tdi pod 312mm tarcze;P wiec chyba bedize ok:)
-
juz mam :PP http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-FWD-1.8T/Braking/Big_Brake_OEM/ES2561/imagepopup.html?imgID=13284 tak to wyglada nr sie zgadzaja czyli te 569
-
no tak jest w opisie aukcji ale ma tez jarzma do nich
-
hmm marecek jestes pewny bo tak czytalem rozne tematy i pisze ze w tych a6 rozny rozstaw srub byl na jarzmach i moga nie pasowac... http://www.allegro.pl/item880083651_zacisk_hamulcowy_przedni_a6_c5_2_5_tdi_97_05.html wiec takie by pasowaly do passka?
-
wlasnie teraz o tym mysle.. nr seryjne znam ale przydaja sie tylko jak kupujesz nowe z serwisu ja szukam uzywek i nikt seryjnych nr nie zna wiec od jakich aut beda pasowaly..> powiedzcie mi czy jarzma z Audi a6 2.5 tdi beda pasowaly tam sa 312mm tarcze ale nie wiem czy same jarzmo z tych a6 bedize pasowalo czy taki sam rozstaw srub ma?
-
podepne sie pod temat.. ile moze kosztowac lakierowanie listew chromowych bocznych od wersji highline w kolor nadwozia? bo powoli zbieram w innych kolorach jestem ciekawy ile moga za to zaspiewac u lakiernika czyli zdarcie starego lakieru, podklad i farba w kolor nadwozia? moze ktos lakierowal i wie
-
witam chodzi o to by ulatwic forumowiczom przeszukiwanie tematow o passatach ktore ich interesuja jesli ktos ma b3 jest ciekawy jak wygladaja inne b3 na forum wchodzi w zaklade B3 i tak szuka tam tych aut a nie przewija 50stron gdize sa wszystkie razem.. jest smietnik i ciezko cos znalesc proponuje zrobic kategorie typu passaty B3 passaty b4 .....b5 b5 fl b6 cc ulatwi to bardzo przegladanie tego dzialu prosze o opinie
-
demontaz mechanizmu podnoszenia szyby z drzwi tylnich pomocy!
Blanko odpowiedział Blanko → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
wiem juz szukalem:) troche zabawy z tym bedzie widze:) dzieki za odpowiedz:) a jak potem te glosniki spowrotem do nowej blachy przykrecisz? zwykle wkrety i klei? czy jakies inne sposoby sa lepsze? -
demontaz mechanizmu podnoszenia szyby z drzwi tylnich pomocy!
Blanko odpowiedział Blanko → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
mechanizm mam uszkodzony wychodzi na to ze trzeba kupic nowy:( a teraz swoja droga jak z tej blachy zdemontowac glosnik? bo on nie jest na srubkach tylko lutowany czy cos w tym stylu jak go wymontowac z tymi plastikami? -
mi do gustu przypadlo te od kolegi szklana tylko ja bym wszystkie srebrne wstawil bo czerwone sie za bardzo wtapiaja w ten grill
-
[B5] FMIC montaż - fotostory
Blanko odpowiedział focusgr → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
u mnie siedzi IC 18cm i brd i zadnego laga nie ma, po wywaleniu katalizatora i przed korekta turbo super wstawało przy 1600 ob! (300nm) przy 1800ob było juz 360nm! wiec nie piszcie ze brd wstaja od 2000obrotow! po korekcie nm został zdjety z dołu zeby tak nie katowac auta ale i tak jest ładnie przy 1800ob 325nm -
demontaz mechanizmu podnoszenia szyby z drzwi tylnich pomocy!
Blanko odpowiedział Blanko → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
o dzieki ekurek!! niemoglem znalesc tych tematow! -
demontaz mechanizmu podnoszenia szyby z drzwi tylnich pomocy!
Blanko odpowiedział Blanko → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
ehh dalej srednio rozumiem co pierwsze wykonac a co nastepne i jak.. tej blachy tak latwo nie zdjac bo zauwazylem ze jest tak jakby sylikonem obklejona;/po odkreceniu wszyskich srob nawet nie drgnie, poza tym mamy zime nieche szyby uszkodzic niechcacy... poszukam chyba jeszcze na necie jakiejs foto relacji aha i jeszcze jedno nie mam silniczkow mechazim jest mechaniczny na korbke.. jest tylko j jedna gumowa zaslepka okragla i wychodzi chyba na ta szyne metalowa -
witam szukalem na szukajce i nie ma nic! nic nie znalazlem;/ chce zdemontowac w tylnich drzwiach ten mechanizm od podnoszenia szyby jak narazie zdemontowalem boczek drzwi ten plastikowy , odpiałem te wszystkie przewody odkrecilem te sruby wszystkie i jak zdjac ten nastepna metalowa czesc( aluminiowa) to co jest na niej ten mechanizm od podnoszenia szyby;/? nie mam pojecia jak to sciagnac .... pomocy moze ktos to robil jakas foto relacja? ---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:46 ---------- hmm czyli przed zdjeciem tej blachy sama szybe wyjac? w jaki sposob ona wyjdzie jak ja do dolu opuszcze?hmm
-
FILMY tzn"Jak nasze VW przyspieszaja od 0 do 100-tki
Blanko odpowiedział passat2.8v6 → na temat → Mechaniczny
lipa lipa lipa w zime... nowe auto tylko z quattro -
[B5] FMIC montaż - fotostory
Blanko odpowiedział focusgr → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
no grati pawel nastepny fajny passek sie szykuje;D -
a to wyszlo przed strojeniem... szczerze mowiac bardzo bylem zaskoczony ze az tyle.. moje odczucia byly takie ze auto ma ze 160KM http://s4.postimage.org/93I2i.jpg[/img]
-
w tym aucie mechanicznie juz nic nie bede robil wystarczy mi to co jest wkoncu to tylko oska...wiekszego momentu i mocy nie przeniesie bez uslizgow na wiosne tylko jakis zawias kit weiteca albo eibacha i tyle
-
hehe wiem ze sie znudzi az za szybko sie znudzi jak sie przejade znajomego autem- s4 450KM i 560NM:D dlatego wole chyba tam nie wsiadac;D
-
jest mokro nie da rady sprawdzic teraz nic na drodze za bardzo ale chodzi naprawde fajnie brd wstaje jak ori turbo awx tylko ze z gory jeszcze mocniej jest:) u ciebie to musi wymiatac w b4 lzejszej budzie 190/400.. a co do dwumasu to jak obecne zacznie mi walic to stare ktore posiadam wysle do radzika przerobi na jednomasa i znowu bede smigał:)ale mysle ze rok przejerzdze na nim bez problemu..nigdy nie butuje auta ponizej 2tys obrotow, jak sie wlasciwie bedzie auto explatowalo to powinno troche pojezdzic
-
sprzeglo jest nowka wiec mysle ze pozyje troche jeszcze katowac go nie zamierzam:) a jak nie to trudno.. wstawi sie nowe znowu:)
-
a ja jestem mile zaskoczony nie sadzilem ze bedize wiecej jak 190KM, silnik ma juz swoje przejechane, pompki BA w srednim stanie a jednak udalo sie 193KM:D ....do tego super budzace sie turbo brd:) 325nm juz przy 1800obrotow! jest dobrze jestem szczesliwy ;D wiem ze niektorzy nawet na pompkach AL nie moga osiaganac 200KM
-
193KM 382NM gratki dla Rogala:D
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 7
