Skocz do zawartości

Blanko

  • Liczba zawartości

    155
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Blanko

  1. chyba nie myslisz kolego ze ja sprzedajacych o to pytam czy mi beda jego heble z a6 do passata na swapa nadawaly... no jasne ze nie! mowie o tym ze na forach o swapach hebli niekorzy sie wypowiadaja ze pasuja a inni ze nie... dobrze ze za grosze je wlasciwie dorwalem.. trzeba sprzedac i chyba kupic w serwisie po nr seryjnym wtedy 100% beda dobre
  2. no to ladnie .... wiec nie wiem po co niektorzy pisza ze pasuja skoro tak naprawde nie wiedza lub nie sa pewni...
  3. hehe nie strasz;D sa od a6 2.5tdi pod 312mm tarcze;P wiec chyba bedize ok:)
  4. juz mam :PP http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-FWD-1.8T/Braking/Big_Brake_OEM/ES2561/imagepopup.html?imgID=13284 tak to wyglada nr sie zgadzaja czyli te 569
  5. no tak jest w opisie aukcji ale ma tez jarzma do nich
  6. hmm marecek jestes pewny bo tak czytalem rozne tematy i pisze ze w tych a6 rozny rozstaw srub byl na jarzmach i moga nie pasowac... http://www.allegro.pl/item880083651_zacisk_hamulcowy_przedni_a6_c5_2_5_tdi_97_05.html wiec takie by pasowaly do passka?
  7. wlasnie teraz o tym mysle.. nr seryjne znam ale przydaja sie tylko jak kupujesz nowe z serwisu ja szukam uzywek i nikt seryjnych nr nie zna wiec od jakich aut beda pasowaly..> powiedzcie mi czy jarzma z Audi a6 2.5 tdi beda pasowaly tam sa 312mm tarcze ale nie wiem czy same jarzmo z tych a6 bedize pasowalo czy taki sam rozstaw srub ma?
  8. Blanko

    Malowanie zderzaka w chrom

    podepne sie pod temat.. ile moze kosztowac lakierowanie listew chromowych bocznych od wersji highline w kolor nadwozia? bo powoli zbieram w innych kolorach jestem ciekawy ile moga za to zaspiewac u lakiernika czyli zdarcie starego lakieru, podklad i farba w kolor nadwozia? moze ktos lakierowal i wie
  9. witam chodzi o to by ulatwic forumowiczom przeszukiwanie tematow o passatach ktore ich interesuja jesli ktos ma b3 jest ciekawy jak wygladaja inne b3 na forum wchodzi w zaklade B3 i tak szuka tam tych aut a nie przewija 50stron gdize sa wszystkie razem.. jest smietnik i ciezko cos znalesc proponuje zrobic kategorie typu passaty B3 passaty b4 .....b5 b5 fl b6 cc ulatwi to bardzo przegladanie tego dzialu prosze o opinie
  10. wiem juz szukalem:) troche zabawy z tym bedzie widze:) dzieki za odpowiedz:) a jak potem te glosniki spowrotem do nowej blachy przykrecisz? zwykle wkrety i klei? czy jakies inne sposoby sa lepsze?
  11. mechanizm mam uszkodzony wychodzi na to ze trzeba kupic nowy:( a teraz swoja droga jak z tej blachy zdemontowac glosnik? bo on nie jest na srubkach tylko lutowany czy cos w tym stylu jak go wymontowac z tymi plastikami?
  12. mi do gustu przypadlo te od kolegi szklana tylko ja bym wszystkie srebrne wstawil bo czerwone sie za bardzo wtapiaja w ten grill
  13. u mnie siedzi IC 18cm i brd i zadnego laga nie ma, po wywaleniu katalizatora i przed korekta turbo super wstawało przy 1600 ob! (300nm) przy 1800ob było juz 360nm! wiec nie piszcie ze brd wstaja od 2000obrotow! po korekcie nm został zdjety z dołu zeby tak nie katowac auta ale i tak jest ładnie przy 1800ob 325nm
  14. o dzieki ekurek!! niemoglem znalesc tych tematow!
  15. ehh dalej srednio rozumiem co pierwsze wykonac a co nastepne i jak.. tej blachy tak latwo nie zdjac bo zauwazylem ze jest tak jakby sylikonem obklejona;/po odkreceniu wszyskich srob nawet nie drgnie, poza tym mamy zime nieche szyby uszkodzic niechcacy... poszukam chyba jeszcze na necie jakiejs foto relacji aha i jeszcze jedno nie mam silniczkow mechazim jest mechaniczny na korbke.. jest tylko j jedna gumowa zaslepka okragla i wychodzi chyba na ta szyne metalowa
  16. witam szukalem na szukajce i nie ma nic! nic nie znalazlem;/ chce zdemontowac w tylnich drzwiach ten mechanizm od podnoszenia szyby jak narazie zdemontowalem boczek drzwi ten plastikowy , odpiałem te wszystkie przewody odkrecilem te sruby wszystkie i jak zdjac ten nastepna metalowa czesc( aluminiowa) to co jest na niej ten mechanizm od podnoszenia szyby;/? nie mam pojecia jak to sciagnac .... pomocy moze ktos to robil jakas foto relacja? ---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:46 ---------- hmm czyli przed zdjeciem tej blachy sama szybe wyjac? w jaki sposob ona wyjdzie jak ja do dolu opuszcze?hmm
  17. lipa lipa lipa w zime... nowe auto tylko z quattro
  18. no grati pawel nastepny fajny passek sie szykuje;D
  19. a to wyszlo przed strojeniem... szczerze mowiac bardzo bylem zaskoczony ze az tyle.. moje odczucia byly takie ze auto ma ze 160KM http://s4.postimage.org/93I2i.jpg[/img]
  20. w tym aucie mechanicznie juz nic nie bede robil wystarczy mi to co jest wkoncu to tylko oska...wiekszego momentu i mocy nie przeniesie bez uslizgow na wiosne tylko jakis zawias kit weiteca albo eibacha i tyle
  21. hehe wiem ze sie znudzi az za szybko sie znudzi jak sie przejade znajomego autem- s4 450KM i 560NM:D dlatego wole chyba tam nie wsiadac;D
  22. jest mokro nie da rady sprawdzic teraz nic na drodze za bardzo ale chodzi naprawde fajnie brd wstaje jak ori turbo awx tylko ze z gory jeszcze mocniej jest:) u ciebie to musi wymiatac w b4 lzejszej budzie 190/400.. a co do dwumasu to jak obecne zacznie mi walic to stare ktore posiadam wysle do radzika przerobi na jednomasa i znowu bede smigał:)ale mysle ze rok przejerzdze na nim bez problemu..nigdy nie butuje auta ponizej 2tys obrotow, jak sie wlasciwie bedzie auto explatowalo to powinno troche pojezdzic
  23. sprzeglo jest nowka wiec mysle ze pozyje troche jeszcze katowac go nie zamierzam:) a jak nie to trudno.. wstawi sie nowe znowu:)
  24. a ja jestem mile zaskoczony nie sadzilem ze bedize wiecej jak 190KM, silnik ma juz swoje przejechane, pompki BA w srednim stanie a jednak udalo sie 193KM:D ....do tego super budzace sie turbo brd:) 325nm juz przy 1800obrotow! jest dobrze jestem szczesliwy ;D wiem ze niektorzy nawet na pompkach AL nie moga osiaganac 200KM
  25. 193KM 382NM gratki dla Rogala:D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności