-
Liczba zawartości
108 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Ceglarz
-
I Ja też się pojawię
-
Terminy/ustalenia spotkań grupy LUBELSKIEJ
Ceglarz odpowiedział Majcin → na temat → Lubelskie Dyskusje
To ja też chce -
Ja mam bixenony go b5fl, nawet dwa komplety
-
Jeśli chce Ci się maszerować do Biłgoraja to zapraszam.
-
Spot na zakończenie lata - Grill u Ceglarza 22-września
Ceglarz odpowiedział Walldi → na temat → Lubelskie Dyskusje
u mnie kompletna korozja -
Spot na zakończenie lata - Grill u Ceglarza 22-września
Ceglarz odpowiedział Walldi → na temat → Lubelskie Dyskusje
Żyjecie? -
Spot na zakończenie lata - Grill u Ceglarza 22-września
Ceglarz odpowiedział Walldi → na temat → Lubelskie Dyskusje
Mogę Ci wysłać turbine, montaż to godzina i po krzyku -
Spot na zakończenie lata - Grill u Ceglarza 22-września
Ceglarz odpowiedział Walldi → na temat → Lubelskie Dyskusje
Dopisz jeszcze Korzyba, Pączka, Czyżyka i mojego brata. ---------- Dodano o 17:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:50 ---------- Zwyczajnie, po zrobieniu zakupów obliczy się dokładne koszty... wzorem lat ubiegłych powinny się zmieścić w tych granicach. -
Spot na zakończenie lata - Grill u Ceglarza 22-września
Ceglarz odpowiedział Walldi → na temat → Lubelskie Dyskusje
Ze słyszenia znam, lepiej dzwońcie sami. Kajaki to mam na podwórzu:P -
Świece dobieraj tylko mając starą w ręku, taka dobra rada.
-
Spot na zakończenie lata - Grill u Ceglarza 22-września
Ceglarz odpowiedział Walldi → na temat → Lubelskie Dyskusje
Jeśli ktoś chce nocleg niech pyta tutaj... 2km obok http://www.agroturystyka-alicja.pl/ -
Wymień świece, sprawdź jakie są błędy.
-
Ale przecież masz błąd uszkodzonych świec, mówiłem Ci o tym.
-
Skąd te wnioski, że turbo ma się ku końcowi?
-
e to Krynio był, on w KRK pomieszkuje.
-
[B5] Chip Tuning (Gotowiec) AVF Passat 130km
Ceglarz odpowiedział QplanetQ → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
GQ i KD były z manualu, to zupełnie inne sterowniki, chyba BIPy się nie zgadzają. -
Turbo masz swoje? Mogę Ci wymienić, mam także turbiny.
-
jedz do Czarka, chyba ze chcesz gonić do mnie.
-
ej... ja byłem Waldek:marecek
-
coś dłubane...
-
to tym jubilatem wybierasz się na majówkę?
-
ssij:P a skąd wiesz czym ja przyjadę objechać Cię
-
i Ja
-
Przecież mówię, że właściciel na pytanie o usterkę przeładowania, mówił że brak takowej i jak widać po logach, sporych różnic w doładowaniu niema i z każdym przejazdem zmniejszają się, zwyczajnie geometria się rozruszała... natomiast napomniał o szarpaniu podczas jazdy 3,4,5 biegu, a po odpięciu sygnału z czujnika prędkości owe objawy znikały dodatkowo miał jakieś błędy związane z nastawnikiem, więc niemów mi tutaj, że to wina "falującego" doładowania a Czarek zabrał się do naprawy od d**** strony
-
arsen, Czarek kontaktował się ze mną i mówiliśmy o problemach z szarpaniem, nic nie było mowy o występowaniu usterki z przeładowania. Logów nie widziałem, bo nie było takiej potrzeby, skoro sam Czarek mówił, że doładowanie jak również działanie samej geometri w sprężarce jest prawidłowe.
