Skocz do zawartości

Ceglarz

  • Liczba zawartości

    108
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ceglarz

  1. Ceglarz

    DynóVWka 2014

    I Ja też się pojawię
  2. Ja mam bixenony go b5fl, nawet dwa komplety
  3. Jeśli chce Ci się maszerować do Biłgoraja to zapraszam.
  4. Mogę Ci wysłać turbine, montaż to godzina i po krzyku
  5. Dopisz jeszcze Korzyba, Pączka, Czyżyka i mojego brata. ---------- Dodano o 17:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:50 ---------- Zwyczajnie, po zrobieniu zakupów obliczy się dokładne koszty... wzorem lat ubiegłych powinny się zmieścić w tych granicach.
  6. Ze słyszenia znam, lepiej dzwońcie sami. Kajaki to mam na podwórzu:P
  7. Świece dobieraj tylko mając starą w ręku, taka dobra rada.
  8. Jeśli ktoś chce nocleg niech pyta tutaj... 2km obok http://www.agroturystyka-alicja.pl/
  9. Wymień świece, sprawdź jakie są błędy.
  10. Ale przecież masz błąd uszkodzonych świec, mówiłem Ci o tym.
  11. Skąd te wnioski, że turbo ma się ku końcowi?
  12. e to Krynio był, on w KRK pomieszkuje.
  13. GQ i KD były z manualu, to zupełnie inne sterowniki, chyba BIPy się nie zgadzają.
  14. Turbo masz swoje? Mogę Ci wymienić, mam także turbiny.
  15. jedz do Czarka, chyba ze chcesz gonić do mnie.
  16. ej... ja byłem Waldek:marecek
  17. to tym jubilatem wybierasz się na majówkę?
  18. ssij:P a skąd wiesz czym ja przyjadę objechać Cię
  19. Przecież mówię, że właściciel na pytanie o usterkę przeładowania, mówił że brak takowej i jak widać po logach, sporych różnic w doładowaniu niema i z każdym przejazdem zmniejszają się, zwyczajnie geometria się rozruszała... natomiast napomniał o szarpaniu podczas jazdy 3,4,5 biegu, a po odpięciu sygnału z czujnika prędkości owe objawy znikały dodatkowo miał jakieś błędy związane z nastawnikiem, więc niemów mi tutaj, że to wina "falującego" doładowania a Czarek zabrał się do naprawy od d**** strony
  20. arsen, Czarek kontaktował się ze mną i mówiliśmy o problemach z szarpaniem, nic nie było mowy o występowaniu usterki z przeładowania. Logów nie widziałem, bo nie było takiej potrzeby, skoro sam Czarek mówił, że doładowanie jak również działanie samej geometri w sprężarce jest prawidłowe.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności