-
Liczba zawartości
60 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O wzlociq
- Urodziny 05/13/1985
Informacje osobiste
-
Imię
Eryk
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Suwałki
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR) DSG
-
Rok produkcji
2007
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
wzlociq obserwuje zawartość → Zwiekszone zuzycie paliwa i Uszkodzona sprężyna - która opcja najlepsza? Gwint?
-
mam tak samo
-
Też mam to samo nie zamyka się automatycznie. Zamyka się jedynie z przycisku na klapie, a z pilota czy z kokpity już nie.
-
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
No ok ale zauważ ze trzy razy wkłada kluczyk i wyciąga -
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Ciekawo co na to by odpalanie Aso powiedziało co by zaradziło. -
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
A po co kilka razy wkładasz kluczyk i wyciągasz ? rozgrzewasz świece czy co ? -
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Dzisiaj jak odpalałem Auto to długo kręciłem możne z 5 sek i zauważyłem jak już zapalił jakby wibracje jakby coś przerywało dodałem gazu i to znikło -
Witam mam pytanie czy wam z pilota lub z wewnątrz kabiny zamyka się klapa ? bo mi nie czy to wada czy tak ma być
-
Dzięki działa
-
A u mnie cuda pokazuje jak ruszam to jest około 5litrów a jak już przełoży na 4,5,6 to pokazuje około 30 litrów i mnie to straszenie irytuje nie wiecie jakie czujniki są za to odpowiedzialne. Bo wydaje mi się ze przy ruszaniu powinien być kosmos a im większy bieg przy spokojnej jeździe Tym spalanie mniejsze
-
czujnik temepratury paliwa - odpalanie
wzlociq odpowiedział rosek11 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Ciężko to się wymienia ? -
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Te błędy same się kasują czy je trzeba kasować kompem ? Czy wy mówicie o tym samym czujniku (thomeck i arczi741)? Chyba będzie trzeba pokombinować -
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Odpinasz czujnik zaplasz i na włączonym silniku go z powrotem wpinasz czy jak to robisz -
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Mógłbyś zrobić fotę gdzie ten czujnik jest ? dzięki pozdrawiam -
Przejściowe problemy z odpalaniem - cofanie paliwa?
wzlociq odpowiedział Domely → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam u mnie tez nie pomogło wymiana rozrusznika 100% jest lepiej lecz dalej nie to . Ale zauważyłem ze jest idealnie jak przed wyjściem do auta włączę webasto. Chodzi tak z minute max i odpala od strzała bez żadnego problemu. Wiec na razie zostawiłem ten problem i tak odpalam. Nie jestem mechanikiem ale wnioskuje ze to jest spowodowane braku dopływu ropy ze kreci i ciężko pali a zapali kiedy trochę pod pompuje. Wydaje mi sie ze te ogrzewanie postojowe zasysa paliwo (rozprowadza) i wtedy pali idealnie. Mogę się mylić ale biorę to na chłopski rozum. Też macie Webasto ? sprawdźcie czy u was też coś pomoże pzd. -
ile płynu wchodzi ?
