Skocz do zawartości

wzlociq

  • Liczba zawartości

    60
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O wzlociq

  • Urodziny 05/13/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Eryk
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Suwałki

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR) DSG
  • Rok produkcji
    2007

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Też mam to samo nie zamyka się automatycznie. Zamyka się jedynie z przycisku na klapie, a z pilota czy z kokpity już nie.
  2. No ok ale zauważ ze trzy razy wkłada kluczyk i wyciąga
  3. Ciekawo co na to by odpalanie Aso powiedziało co by zaradziło.
  4. A po co kilka razy wkładasz kluczyk i wyciągasz ? rozgrzewasz świece czy co ?
  5. Dzisiaj jak odpalałem Auto to długo kręciłem możne z 5 sek i zauważyłem jak już zapalił jakby wibracje jakby coś przerywało dodałem gazu i to znikło
  6. Witam mam pytanie czy wam z pilota lub z wewnątrz kabiny zamyka się klapa ? bo mi nie czy to wada czy tak ma być
  7. A u mnie cuda pokazuje jak ruszam to jest około 5litrów a jak już przełoży na 4,5,6 to pokazuje około 30 litrów i mnie to straszenie irytuje nie wiecie jakie czujniki są za to odpowiedzialne. Bo wydaje mi się ze przy ruszaniu powinien być kosmos a im większy bieg przy spokojnej jeździe Tym spalanie mniejsze
  8. Te błędy same się kasują czy je trzeba kasować kompem ? Czy wy mówicie o tym samym czujniku (thomeck i arczi741)? Chyba będzie trzeba pokombinować
  9. Odpinasz czujnik zaplasz i na włączonym silniku go z powrotem wpinasz czy jak to robisz
  10. Mógłbyś zrobić fotę gdzie ten czujnik jest ? dzięki pozdrawiam
  11. Witam u mnie tez nie pomogło wymiana rozrusznika 100% jest lepiej lecz dalej nie to . Ale zauważyłem ze jest idealnie jak przed wyjściem do auta włączę webasto. Chodzi tak z minute max i odpala od strzała bez żadnego problemu. Wiec na razie zostawiłem ten problem i tak odpalam. Nie jestem mechanikiem ale wnioskuje ze to jest spowodowane braku dopływu ropy ze kreci i ciężko pali a zapali kiedy trochę pod pompuje. Wydaje mi sie ze te ogrzewanie postojowe zasysa paliwo (rozprowadza) i wtedy pali idealnie. Mogę się mylić ale biorę to na chłopski rozum. Też macie Webasto ? sprawdźcie czy u was też coś pomoże pzd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności